کاریابی ساری؛ فرصت های روز استخدام ساری در سال ۱۴۰۱

کاریابی ساری؛ فرصت های روز استخدام ساری در سال ۱۴۰۱

شهر ساری، پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهر استان مازندران و مرکز این استان شمالی کشور است. ساری در شاهراه مسیر ارتباطی شرق به مرکز کشور قرار گرفته است، یکی از قطب‌های تولید برنج و فرآورده‌ های دامی ایران محسوب می‌شود و همچنین یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری کشور نیز به‌حساب می‌آید. در نتیجه این شهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و از نظر اقتصاد و وضعیت اشتغال نیز در شرایط نسبتا خوبی قرار دارد.

 

در این مقاله قصد داریم به وضعیت کاریابی ساری بپردازیم و تعدادی از فرصت‌های روز استخدام ساری در سال 1401 را معرفی کنیم. پس اگر شما نیز به دنبال آخرین فرصت های شغلی و آگهی های استخدام شهر ساری هستید، ادامه مقاله را از دست ندهید!

 

 آخرین آگهی‌های کاریابی ساری و فرصت‌های روز استخدام ساری در سال 1401

همان‌طور که گفته شد شهر ساری به دلیل موقعیت ارتباطی، گردشگری و اقلیمی خاص خود از وضعیت اقتصادی نسبتا خوبی نیز برخوردار است و فرصت های شغلی مناسبی در این شهر برای کارجویان و فارغ‌التحصیلان وجود دارد. سایت‌های کاریابی و نیازمندی های این شهر به‌صورت روزانه موقعیت‌های شغلی مختلفی از جمله کارهای غیرحضوری، کار در منزل، کارهای مرتبط با منابع انسانی، حمل و نقل، کارهای پاره وقت و تمام‌وقت را منتشر می‌کنند.

 

در ادامه به تعدادی از آخرین آگهی‌های کاریابی ساری اشاره خواهیم کرد و شرایط استخدام آن‌ها را توضیح خواهیم داد. (می‌توانید همه آگهی‌های استخدام در ساری را به‌صورت یکجا ببینید.)

 

 استخدام مدیر فنی و مهندسی در گروه سولیکو – کاله

یکی از آخرین آگهی‌ های کاریابی ساری مربوط به استخدام مدیر فنی و مهندسی در گروه سولیکو – کاله است. برای این موقعیت شغلی نیاز به یک خانم یا آقای بین 18 تا ۵۰ساله است که دارای مدرک کاردانی مهندسی مکانیک، کاردانی فنی یا کارشناسی مهندسی برق باشد. از شرایط احراز این شغل می‌توان به آشنایی با تاسیسات حرارتی و برودتی، تجربه کار با پروژه‌ها و برنامه‌های فنی، آشنایی با مفاهیم بهینه‌سازی فرایندهای تولید و آشنایی با نرم‌افزارهای آفیس در سطح خوب، اشاره کرد. از جمله مزایا و تسهیلات این موقعیت شغلی، وام، پاداش، بیمه درمان تکمیلی و ناهار است.

 

استخدام کارشناس پشتیبان فنی (خودپرداز) در شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس

آگهی استخدام دیگر مربوط به استخدام یک آقای 25 تا 35 سال دارای کاردانی مهندسی برق و 2 سال سابقه کار در شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس است. وظیفه این فرد، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات بانکی شامل خودپرداز، خود دریافت – پرداخت و کیوسک بانکی است. این کار دارای قرارداد تمام وقت خواهد بود و به فرد استخدام شونده وام، پاداش، بیمه درمان تکمیلی و بسته‌ها و هدایای مناسبتی تعلق خواهد گرفت.

 

استخدام کارشناس اداری در شرکت دام و طیور کوروش

یکی دیگر از آخرین آگهی‌های کاریابی ساری مربوط به استخدام کارشناس اداری در شرکت دام و طیور کوروش است. برای این موقعیت شغلی به یک خانم یا آقای 25 تا 40 سال دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع، مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب‌وکار، صنایع غذایی، کشاورزی یا ریاضی و آمار نیاز است. این فرد باید با نرم افزارهای اکسل، ورد و پاورپوینت آشنایی داشته باشد. وظیفه این فرد، ثبت آمار و گزارش‌ها و پاسخگویی تلفنی با فن بیان مناسب به مراکز مربوطه است. برای این کار تمام‌وقت، حقوقی بین 6 تا 8 میلیون در نظر گرفته شده است.

 

استخدام مدیر فروش و بازاریابی خانم در نمایندگی شرکت بیمه سرمد

موقعیت شغلی مدیر فروش و بازاریابی به‌صورت دورکاری و تمام وقت یا پاره وقت است. برای این شغل به یک خانم 30 تا 40 سال دارای 1 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه و سابقه کار مدیریتی نیاز است. این فرد باید فارغ‌التحصیل کارشناسی در یکی از رشته‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار، ارتباطات، رسانه، روابط‌عمومی، کتابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب‌وکار، اقتصاد، مهندسی صنایع، علوم اجتماعی، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، آموزش یا علوم تربیتی باشد.

 

از جمله مزایا و تسهیلات این شغل می‌توان به بسته‌ها و هدایای مناسبتی، سهام تشویقی، کمک‌هزینه دوره آموزشی، ساعت کاری منعطف، پورسانت و پاداش اشاره کرد. برای این موقعیت شغلی، حقوقی بین 12 تا 16 میلیون در نظر گرفته شده است.

 

استخدام تکنسین تاسیسات آقا در شرکت آرین سینا

یکی دیگر از آخرین آگهی‌های کاریابی ساری، استخدام تکنسین تاسیسات آقا در شرکت آرین سینا است. برای این شغل به یک آقا بین 22 تا 35 سال سن، دارای کارشناسی مهندسی مکانیک با یک سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز است. برای این کار تمام‌وقت 8 ساعته، حقوقی بین 6 تا 8 میلیون در نظر گرفته شده است. از جمله مزایا و تسهیلات این شغل می‌توان به بسته‌ها و هدایای مناسبتی، بیمه درمان تکمیلی، پاداش، وام و سرویس رفت‌وبرگشت اشاره کرد.

 

کارشناس فروش حضوری و تلفنی (ویزیتور) در موسسه فرهنگی فکرانه

موسسه فرهنگی فکرانه به نیروی کار خانم یا آقا در بازه سنی 20 تا 35 سال دارای مدرک کاردانی فنی یا کارشناسی مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار برای موقعیت شغلی کارشناس فروش نیاز دارد. این شغل به‌صورت دورکاری است و می‌تواند پاره‌وقت یا تمام‌وقت باشد. بسته‌ها و هدایای مناسبتی، تسهیلات تفریحی و گردشگری، بن خرید، پورسانت و پاداش از جمله مزایا و تسهیلات این شغل است.

 

دریافت سفارش از فروشگاه‌ها و هماهنگی با تامین کننده برای آماده‌سازی و ارسال، توانایی برقراری ارتباط موثر با مدیران و صاحبان کسب‌وکار و مذاکره موثر جهت تنظیم جلسه فروش و مذاکره حضوری و تلفنی با مشتریان جهت معرفی خدمات و محصولات، از جمله وظایف این موقعیت شغلی به شمار می‌آید.

 

کارشناس استقرار و پشتیبانی نرم افزار در گروه مهندسی ican

یکی دیگر از آگهی‌های کاریابی ساری که در سایت‌ها و کانال های نیازمندی به آن اشاره شده، کارشناس استقرار و پشتیبانی نرم افزار در گروه مهندسی ican است. این گروه مهندسی به نیروی کار خانم یا آقا در بازه سنی 20 تا 35 سال دارای حداقل 1 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد.

 

نصب، آموزش، استقرار و پشتیبانی مجموعه نرم افزارهای گروه مهندسی آی کن، آگاهی به موارد عمومی و کاربردی ویندوز، آشنایی مناسب با مسائل وب، وب سرور و IIS، آشنایی مناسب با مفاهیم پایگاه‌داده، آشنایی با TSQL، آشنایی مناسب با SQL Server و انگیزه، تلاش و توان مناسب برای یادگیری و پیشرفت، از جمله شرایط احراز این شغل به شمار می‌رود.

 

استخدام حسابدار فروش در شرکت شیدور پارس

شرکت شیدور پارس به یک حسابدار فروش ترجیحا خانم در بازه سنی 25 تا 35 سال، دارای مدرک کارشناسی مالی و حسابداری و 1 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. تسلط به حسابداری فروش و فن بیان و روابط‌عمومی بسیار قوی از جمله شرایط احراز این شغل است. برای این شغل تمام‌وقت، حقوقی بین 5 تا 6 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

استخدام مسئول انبار آقا در شرکت شیدور پارس

یکی دیگر از آگهی‌های کاریابی ساری، استخدام مسئول انبار آقا در شرکت شیدور پارس است. این شرکت به یک آقا در بازه سنی بین 18 تا 50 سال و دارای 1 سال سابقه کار مرتبط نیاز دارد. مهارت در نظم‌دهی، پردازش، کنترل و دریافت کالا، آشنایی با ثبت رسیدهای ورود و خروج و گزارش‌گیری و منظم و دقیق در انجام امور محوله، از شرایط احراز این شغل به شمار می‌آید. برای این شغل تمام‌وقت، حقوقی بین 6 تا 8 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

استخدام مهندس نرم‌افزار در شرکت مهندسی صارع شمال

برای آخرین آگهی کاریابی ساری، آگهی استخدام مهندس نرم‌افزار در شرکت مهندسی صارع شمال را در نظر گرفتیم. شرکت دانش‌بنیان مهندسی صارع شمال جهت تکمیل هسته R&D از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی برق، کامپیوتر و نرم افزار دعوت به همکاری می‌نماید. این شرکت به نیروی کار آقا یا خانم در بازه سنی 21 تا 45 سال و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر یا فناوری اطلاعات نیاز دارد. برنامه‌نویس، توسعه‌دهنده پلتفرم‌های نرم‌افزاری، آشنایی با Embedded linux و مسلط به برنامه‌نویسی به زبان C  و C++ و# C، از شرایط احراز این شغل به شمار می‌آید.

 

جمع‌ بندی و سخن پایانی

در این مقاله به کاریابی ساری و فرصت‌های روز استخدام ساری در سال 1401 پرداختیم. از جمله آخرین آگهی‌های استخدام ساری در سال 1401 می‌توان به استخدام مدیر فنی و مهندسی در گروه سولیکو – کاله، کارشناس پشتیبان فنی (خودپرداز) در شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس، کارشناس اداری در شرکت دام و طیور کوروش، مدیر فروش و بازاریابی خانم در نمایندگی شرکت بیمه سرمد، تکنسین تاسیسات آقا در شرکت آرین سینا، کارشناس فروش حضوری و تلفنی (ویزیتور) در موسسه فرهنگی فکرانه، کارشناس استقرار و پشتیبانی نرم افزار در گروه مهندسی ican، حسابدار فروش در شرکت شیدور پارس، مسئول انبار آقا در شرکت شیدور پارس و مهندس نرم‌افزار در شرکت مهندسی صارع شمال اشاره کرد.

 

امیدواریم هر چه زودتر بتوانید در فرصت شغلی موردعلاقه خود، مشغول به کار شوید و از کارکردن خود بیش‌ازپیش لذت ببرید.

جدیدترین مطالب