لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

چطور کاپشن زنانه مناسب استایل خود را پیدا کنیم؟

مجموعه : رپورتاژ
چطور کاپشن زنانه مناسب استایل خود را پیدا کنیم؟

اولین سوالی که با رسیدن فصل سرما در ذهن ما خانم‌ها نقش می‌بندد این است که، حالا من چی ‌بپوشم؟ و قطعا ما نیاز به خرید داریم. امروزه با وجود محصولات متنوعی که در بازار وجود دارد، انتخاب و خرید لباس‌های زمستانی و به ویژه کاپشن زنانه سخت شده است ولی ما به شما کمک می‌کنیم که بهترین و شیک‌ترین کاپشن زنانه را متناسب با اندام و استایل خود پیدا کنید.

 

چطور کاپشن زنانه مناسب استایل خود را پیدا کنیم؟

با رسیدن فصل سرما یکی از دغدغه خانوم‌ها خرید لباس‌های زمستانی شیک و جذاب است که به خوبی با استایل آنها جور باشد و به راحتی با هر چیزی ست شود.

 

کاپشن زنانه متناسب با استایل شما

شما باید با اندام خود و همچنین لباس‌هایی که برای شما مناسب است به خوبی آشنا باشید، این شناخت در روند انتخاب و خرید بهترین مدل کاپشن زنانه و همینطور لباس‌های دیگر بسیار کمک‌کننده خواهد بود و انتخاب درست باعث خوش اندام دیده شدن شما می‌شود. به همین منظور ما در این مقاله انواع مدل‌های کاپشن زنانه را ارائه کردیم تا خرید را برای شما آسان‌تر کنیم.

 

کاپشن زنانه بر اساس فرم بدن

از آنجایی که فرم و سایز بدن تمام افراد با هم متفاوت است، ممکن است کاپشنی که برای یک نفر مناسب است برای فرد دیگر اینطور به نظر نرسد. نکته کلیدی که باید به آن توجه کنید شناخت فرم بدن خود می‌باشد. فرم بدن افراد به 5 دسته تقسیم می‌شود:

چطور کاپشن زنانه مناسب استایل خود را پیدا کنیم؟

• فرم سیب

• فرم مثلث معکوس

• فرم مستطیل

• فرم گلابی

• فرم ساعت شنی

 

فرم بدن به شکل سیب: در این فرم برای اینکه توجه را از قسمت میانی بدن خود بردارید باید پایین تنه را برجسته‌تر نشان دهید. پیشنهاد ما به شما انتخاب کاپشن‌های بلند و کمی گشاد است. همچنین انتخاب طرح ساده در لاغرتر نشان دادن شما موثر خواهد بود.

 

فرم بدن مثلث معکوس: با توجه به اینکه در این فرم شانه‌های شما عریض‌تر است نباید از کاپشن‌هایی استفاده کنید که شانه را بیش از حد عریض نشان دهد. کاپشن‌هایی که از کمر به پایین کمی گشاد هستند و یا آنهایی که کلا در تن شما آزادند برای این فرم بدن ایده‌آل است.

 

فرم مستطیل: از آنجایی که بالا تنه و پایین تنه بدن در این حالت در یک راستا قرار دارند بهتر است از کاپشن‌های یقه باز و کمردار استفاده شود و همچنین کاپشن‌هایی که در بالا تنه تنگ و پایین تنه گشاد هستند گزینه مناسبی برای شما می‌باشد.

 

فرم بدن به شکل گلابی: برای این فرم بدن شما باید لباس خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که بالاتنه را برجسته‌تر کند و همچنین باعث لاغر دیده شدن پایین تنه شود. کاپشن زنانه ایده‌آل برای این فرم بدن باید دارای یقه‌های حجیم باشد همچنین کاپشن‌هایی که تا سر زانو هستند بسیار اندام شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند.

 

فرم بدن ساعت شنی: خانوم‌هایی که فرم بدنشان به این شکل است بالا تنه و پایین تنه آنها تقریبا یک اندازه است و در قسمت کمر انحنا وجود دارد، برای برجسته‌تر کردن این انحنا، بهترین گزینه کاپشن‌های کمردار هستند که به خوبی در قسمت بالا تنه و پایین تنه اندازه شما باشد.

 

با کمک مطالب ارائه شده، در هنگام خرید دقت کنید که کاپشن زنانه را متناسب با فرم بدن خود انتخاب ‌کنید. به یاد داشته باشید که انتخاب درست می‌تواند ویژگی‌های مثبت اندام شما را برجسته کند و همچنین شما را خوش اندام‌تر جلوه دهد.

 

نحوه ست کردن کاپشن زنانه

بدون شک پوشیدن لباس‌های تکراری برای شما خانم‌های شیک پوش خوشایند نیست و ترجیح می‌دهید لباس‌هایی بخرید که بتوان راحت و بدون دردسر آنها را ست کرد. به همین منظور در ادامه راهکارهایی برای ست کردن لباس‌های زمستانی و کاپشن زنانه ارائه شده است که قطعا شما را از سردرگمی نجات خواهد داد.

 

رنگ کاپشن زنانه

سعی کنید لباس‌های زمستانی خود را از بین رنگ‌های خنثی انتخاب کنید زیرا این رنگ‌ها به راحتی با سایر لباس‌های شما ست می‌شوند و می‌توانید سالیان سال از آنها استفاده کنید، به همین خاطر آنها ترند لباس‌های زمستانی هستند و می‌توان گفت که در حال حاضر طرفداران بیشتری دارند. به طور مثال ترکیب یک کاپشن سفید یا مشکی با هر رنگ لباس، شیک و جذاب است و می‌توانید با پوشیدن آنها تکراری نباشید!

 

البته باید این را در نظر گرفت که سلیقه افراد ممکن است متفاوت باشد و در این مطلب ما فقط پیشنهاداتی به شما ارائه می‌دهیم.

چطور کاپشن زنانه مناسب استایل خود را پیدا کنیم؟

استایل خود را پیدا کنید

امروزه داشتن استایل خاص خود بسیار اهمیت دارد و استایل شما نشان‌دهنده ویژگی‌های مربوط به شخصیت شما است. برخی از افراد استایل کلاسیک را می‌پسندند در حالی که برخی دیگر اسپورت را ترجیح می‌دهند. بدون توجه به آنچه امروزه به عنوان مد می‌شناسیم باید سعی کنید به استایل خود شخصیت دهید.

 

در این صورت شما هنگام خرید می‌دانید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید و کار شما آسان خواهد بود.

 

راهنمای خرید کاپشن زنانه

کاپشن زنانه همواره جز پرطرفدارترین لباس‌های فصل زمستان و پاییز می‌باشد، و در کمد هر خانوم شیک پوشی حداقل چند کاپشن وجود دارد. گاهی تنوع در کاپشن‌ها انتخاب را برای ما سخت خواهد کرد به همین خاطر در ادامه پیشنهاداتی درباره انتخاب کاپشن زنانه و همینطور انواع آنها ارائه شده است تا شما بتوانید برای استایل خود ایده بگیرید و شیک‌ترین تیپ زمستانی را داشته باشید.

 

کاپشن کژوال / معمولی: اگر به دنبال یک کاپشن مناسب برای فعالیت‌های روزانه بیرون از خانه خود هستید، این بهترین گزینه خواهد بود. این نوع کاپشن‌ها بسیار راحت و گرم هستند اغلب دارای یقه‌های خزدار می‌باشند و به راحتی با یک شلوار جین و انواع پلیورهای ساده ست می‌شوند.

 

کاپشن اسپرت: این کاپشن‌ها مخصوص ورزش هستند و اکثرا توسط ورزشکاران استفاده می‌شود. ضخامت آنها نسبت به کاپشن‌های معمولی کمتر است و بسیار راحت هستند.

 

کاپشن پفی: این کاپشن‌ها بخاطر پشم شیشه استفاده شده در لایه زیرین آنها دارای ضخامت زیادی هستند و بدن را به خوبی در فصل سرما گرم نگه می‌دارند البته کسانی که دوست ندارند حجیم به نظر برسند می‌توانند به جای کاپشن پفی از کاپشن‌های معمولی استفاده کنند.

 

کاپشنکلاهدار: یکی از انواع پرطرفدار کاپشن‌ها در میان خانم‌ها کاپشن‌ کلاه‌دار است و اکثر آنها در لبه‌های کناری کلاه نیز خز دارند. این نوع کاپشن‌ها بسیار کاربردی هستند و در دو نوع کوتاه و بلند در بازار وجود دارند.

 

کلام آخر

در کنار تمام مطالب گفته شده به کیفیت و جنس کاپشن زنانه نیز توجه کنید چرا که می‌توانید با خرید جنس مرغوب سالها از آنها استفاده کنید. امیدواریم با مطالعه مطالب ارائه شده از انتخاب و خرید لباس‌های زمستانی و بخصوص کاپشن زنانه راضی باشید و بهترین استایل را برای خود رقم بزنید.

جدیدترین مطالب