یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

به دنبال بهترین قالیشویی در تهران هستید و به این صفحه منتقل شده اید؟

 

درست آمده اید.

 

ما در این صفحه قصد داریم تا ویژگی های یک قالیشویی خوب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید فرش های ارزشمند خود را به بهترین شکل ممکن شستشو دهید.

یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

1. شستشوی فرش با تجهیزات پیشرفته

وقتی قصد دارید یک قالیشویی خوب پیدا کنید، مسلما مهم ترین نکته کیفیت انجام کار است. قالیشویی های حرفه ای همچون قالیشویی سعادت آباد معمولا از دستگاه های به روز قالیشویی برای شستشوی فرش های شما استفاده می کنند. همین امر باعث می شود تا فرش ها آسیب نبینند. آسیب هایی که معمولا فرش ها با استفاده از خدمات قالیشویی های غیر حرفه ای می بینند، شامل پاره شدگی، پوسیدگی و جدا شدن ریشه ها می باشد.

 

2. چروک نشدن فرش ها

دومین و مهم ترین نکته ای که در هنگام سپردن فرش، به قالیشویی در ذهن همه ما می آید، چروک نشدن فرش ها است. متاسفانه بسیاری از قالیشویی های غیر حرفه ای، فرش ها را با قرار دادن در آفتاب به روش سنتی خشک می کنند. این امر باعث می شود که نه تنها فرش ها پس از شستشو دچار رنگ و رو رفتگی شوند، بلکه اگر فرش ها در حالت های مختلفی در آفتاب قرار گیرند، همان حالت را به خود گرفته و دچار چروکیدگی یا تا خوردگی می شوند.

 

اما قالیشویی های حرفه ای با دارا بودن یک مرحله خشک کردن حرفه ای به کمک دستگاه های مخصوص، می توانند فرش ها را بدون هرگونه چروکیدگی یا تا خوردگی به شما تحویل دهند. بنابراین مهم است که نحوه خشک کردن فرش ها به گونه ای باشد که فرش لول شده و خم نشود.

 

3. استفاده از مواد شوینده باکیفیت

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک قالیشویی خوب در تهران به شما ارائه می دهد، استفاده از شوینده های باکیفیت است.

 

شاید بپرسید که استفاده از مواد شوینده خوب و بد چه تفاوتی دارد؟

 

توجه کنید که اگر مواد شوینده مورد استفاد در قالیشویی ها باکیفیت باشد، طول عمر فرش های شما را افزایش خواهند داد. نوع مواد شوینده مورداستفاده در قالیشویی ها اهمیت زیادی دارند، چراکه در عمق الیاف فرش شما نفوذ کرده و اگر نامرغوب باشند، باعث پوسیدگی آن خواهند شد. بنابراین مهم است که یک قالیشویی حرفه ای را انتخاب کنید که از مواد شوینده باکیفیت بالا استفاده می کند و ضریی به فرش های شما نمی رساند.

یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

4. خدمات متنوع

دارا بودن خدمات متنوع یکی دیگر از ویژگی هایی است که یک قالیشویی خوب در تهران به شما ارائه می دهد. وقتی یک قالیشویی خدمات متنوعی دارد، دیگر نیاز نیست برای هر خدمت به دنبال جای جدیدی بگردید. به این ترتیب شما می توانید تمام خدمات موردنظرتان اعم از قالی شویی و موکت شویی و مبل شویی را از یک قالیشویی که تمام این خدمات را ارائه می دهد و شما قبلا درباره کیفیت خدمات شان اطمینان حاصل کرده اید، دریافت کنید.

 

تمامی خدمات مبل شویی، موکت شویی و قالیشویی با دستگاه، ازجمله خدماتی هستند که توسط قالیشویی های معتبر ارائه می شود.

 

5. امکان رزرو آنلاین خدمات

یکی دیگر از ویژگی هایی که در عصر حاضر بسیار موردتوجه افراد قرار گرفته است، امکان سفارش آنلاین قالیشویی است. امکان سفارش آنلاین به شما امکان می دهد تا خدمت موردنظرتان را به صورت کاملا آنلاین و برخط بدون هیچ حرف و سخنی، از طریق وبسایت قالیشویی ثبت کرده و در زمان موردنظر دریافت نمایید.

 

پس اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که به اینترنتی انجام دادن کارهای تان عادت کرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما قالیشویی را انتخاب کنید که سایت فعالی داشته باشد.

 

6. رعایت اصول شرعی

اگر شما هم به مسائل شرعی معتقد باشید و بخواهید فرش های تان طبق اصول اسلامی با آب کر پاک و طاهر شوند، یقینا به دنبال یک قالیشویی خوب که این اصول را رعایت می کنند، هستید. قالیشویی های باسابقه معمولا این امور را به خوبی می دانند و حتی اگر فرش یا موکت شما، عین نجاست داشته باشد و به آن ها گفته باشید، فرش های تان را با رعایت قوانین شرعی مربوط به پاک کردن عین نجاست و آبکشی چندباره، شستشو می دهند.

 

7. تحویل سریع

تحویل به موقع یکی دیگر از ویژگی هایی است که یک قالیشویی حرفه ای دارد. قالیشویی های حرفه ای با دارا بودن تکنسین های متعدد برای بخش های مختلف، می توانند در زمان تعیین شده، فرش شما را بازگردانند. حداکثر زمان تحویل فرش پس از دریافت و شستشو، 3 تا 5 روز کاری است. بنابراین قالیشویی ای معتبر است که بتواند فرش های شما را در حداقل زمان ممکن به بهترین شکل ممکن شستشو دهد.

 

8. پاسخگویی 24 ساعته

از آنجایی که امروزه خدمات قالیشویی نیز مانند هر خدمت دیگری، به صورت آنلاین و تلفنی ارائه می شود. بنابراین یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر گرفت، پاسخگو بودن است.

 

قالیشویی هایی که کاملا تخصصی و حرفه ای فعالیت دارند، به صورت شبانه روزی ثبت سفارش کرده و خدمات موردنظر شما را در اسرع وقت ارائه می دهند.

 

همچنین قالیشویی های حرفه ای با دارا بودن سیستم پاسخگویی سریع، شما را از نگرانی بابت فرش های تان می رهانند. طبیعی است که پس از تحویل فرش های گران قیمت خود به قالیشویی، نگران آن ها باشید یا بخواهید در طول مدت زمان ارائه خدمات، بتوانید از زمان بازگشت فرش تان اطلاع پیدا کنید. بنابراین مهم است که یک قالیشویی را انتخاب کنید که پاسخگوی سوالات شما باشد.

یک قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

9. ضمانت خدمات

یکی از ویژگی هایی که در سال های اخیر در بسیاری از قالیشویی های معتبر به چشم می خورد، ضمانت خدمات است. قالیشویی ها برای اطمینان خاطر مشتریان خود، خدمات شان را به صورت کتبی برای شما ضمانت می کنند. این موضوع باعث شده تا افراد بتوانند با آسودگی خاطر به یک قالیشویی اعتماد کرده و فرش های خود را به ایشان بسپارند.

 

قالیشویی تهرانپارس یکی از قالیشویی های پیشتاز در این موضوع است. در این قالیشویی تمامی خدمات تضمین شده و شما می توانید با خیال راحت، خدمات موردنظر خود را سفارش دهید.

جدیدترین مطالب