لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

قریب به 10 درصد کارت‌های شبکه بانکی در همراه کارت

مجموعه : رپورتاژ
قریب به 10 درصد کارت‌های شبکه بانکی در همراه کارت

از زمان شروع فعالیت همراه کارت تا پایان شهریور ماه سال 1400، تعداد کارت‌های بانکی ثبت شده توسط کاربران در این اپلیکیشن به حدود 10 درصد از کل کارت‌های بانکی (از نوع برداشت) صادر شده در کشور رسیده است.

 

براساس بررسی و آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد کل کارت‌های بانکی صادر شده از تمامی بانک‌های کشور به بیش از 390 میلیون رسیده است.

 

در حال حاضر تعداد دقیق کارت‌های بانکی موجود در کشور تا پایان شهریور ماه امسال، 393 میلیون و 599 هزار و 55 است که در انواع مختلف کارت برداشت، اعتباری، هدیه، و کارت پول الکترونیک تولید شده و مورداستفاده افراد قرار گرفته‌اند.

 

تا پایان شهریور سال جاری بالغ بر ۲۵۵ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۷۹ عدد کارت بانکی از نوع برداشت در کشور وجود دارد که از این تعداد، حدود 23 میلیون کارت بانکی توسط کاربران در همراه کارت ثبت شده و از خدمات و سرویس‌های آن استفاده می‌کنند. با این حساب، 9.2 درصد کارت‌های برداشت کل کشور توسط کاربران در همراه کارت ثبت شده است.

 

بررسی آماری متخصصین داده همراه کارت نشان می‌دهد که بانک ملی بیشترین تعداد کارت ثبت شده توسط کاربران در همراه کارت را داشته است. در میان سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور، بانک‌ صادرات، ملت، آینده، سپه، تجارت، کشاورزی و رفاه به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار دارند و بانک توسعه صادرات، کمترین تعداد کارت ثبت شده توسط کاربران در همراه کارت را داشته است.

 

همراه کارت چه میکند؟

همراه کارت یک اپلیکیشن پرداخت است که در حال حاضر حدود 15 میلیون کاربر دارد و خدمات مختلفی را به آنها ارائه می‌دهد؛ از جمله: کارت به کارت از مبدا 32 بانک، دریافت موجودی، ، خرید بسته اینترنت ایرانسل (همراه اول و رایتل) و خرید شارژ رایتل، ایرانسل، همراه اول، استعلام و پرداخت قبض‌های خدماتی، خدمات خودرو مانند پرداخت و استعلام جریمه طرح ترافیک و پرداخت جریمه خودرو و … .

 

همراه کارت، دومین اپلیکیشن پرداخت کشور

هم‌اکنون اپلیکیشن همراه کارت در کافه بازار که استور رسمی کشورمان است، بالای 3 میلیون نصب فعال و بیش از 5 میلیون نصب فعال در گوگل پلی دارد. همچنین دارای امتیار 4.7 از 5 در کافه بازار و 4.6 در گوگل پلی است. اپلیکیشن همراه کارت با دارا بودن این اعداد و ارقام توانسته است جایگاه دومین اپلیکیشن پرداخت کشور را به خود اختصاص دهد.

 

دانلود همراه کارت برای گوشی‌های هوشمند iOS و اندرویدی از طریق وب سایت این اپلیکیشن به نشانی https://hamrahcard.ir/، امکان پذیر است یا می‌توانید با مراجعه به استورهای معتبر مانند کافه بازار و گوگل پلی آن را دریافت و نصب کنید.

جدیدترین مطالب