نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سفر به سیارات ناشناخته با دانلود کتاب شازده کوچولو

مجموعه : رپورتاژ
سفر به سیارات ناشناخته با دانلود کتاب شازده کوچولو

امکان دانلود کتاب شازده کوچولو، شاهکار اگزوپری به صورت قانونی فراهم شد. همانطور که می‌دانیم کتاب شازده کوچولو به عنوان یکی از ماندگارترین آثار ادبی جهان شناخته شده و در طول سال‌های متمادی توانسته نظر بسیاری را برای خرید کتاب جلب کند.

 

آنتوان سنت اگزوپری خلبان و نویسنده فرانسوی با روایت داستانی ساده که برگرفته از یکی از پروازهای خودش بود،‌ توانست اثری را خلق کند که رکورد فروش بعد از کتاب مقدس را در جهان به خود اختصاص دهد!

 

شازده کوچولو یکی از معدود کتاب‌هایی است که به بیش از 145 زبان دنیا ترجمه شده و برای همه مردم در هر سن، مکان و زمانی جذاب است.

 

اما اگر پیش از این در اینترنت برای دانلود کتاب شازده کوچولو اقدام کرده باشید با نسخه‌های متعدد زیادی روبرو می‌شوید که بسیاری از آنها نسخه بی کیفیت و غیر قانونی از این اثر ماندگار است.

سفر به سیارات ناشناخته با دانلود کتاب شازده کوچولو

خبر خوب این است که با مراجعه به سایت فیدیبو می‌توانید نسخه اصلی و با کیفیت آن را دانلود کتاب کنید.

 

سامانه خرید کتاب و دانلود کتاب الکترونیک و صوتی فیدیبو شرایطی را فراهم کرده که علاقه‌مندان به دانلود کتاب بتوانند به بهترین نسخه‌های کتاب دسترسی داشته باشند. در حال حاضر بیش از 13000 کتاب الکترونیک و صوتی در فیدیبو وجود دارد که برای دانلود کتاب کافی است بعد از نصب اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت، لب‌تاب یا رایانه شخصی‌تان و وارد کردن ایمیل به راحتی خرید کتاب و دانلود کتاب را انجام دهید.

 

تمام کتاب‌های فیدیبو یک نسخه رایگان برای مطالعه در اختیار علاقه‌مندان دارد که می‌توانید چه روی سایت و یا اپ این نسخه‌ها را خوانده و بعد خرید کتاب را انجام دهید.

 

نکته مهم دیگر این است که قیمت نسخه‌های الکترونیک حدود هفتاد درصد از نسخه‌های چاپی ارزانتر است، همچنین بعد از دانلود کتاب الکترونیک کتابخانه‌ای بزرگ همیشه همراه شماست و نیازی به جا به جایی چندین کتاب کاغذی را ندارید.

 

بعد از دانلود کتاب الکترونیک امکانات بسیاری برای خواندن کتاب دارید. شما می‌توانید بر اساس سلیقه‌تان رنگ پس زمینه، اندازه فونت، فاصله بین خطوط و شکل فونت متن کتاب را تغییر دهید. همین‌طور بعد از خرید کتاب اگر تمایل داشته باشید بخشی از آن را هایلایت کنید و روی آن یادداشت بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

بعد از خرید کتاب شازده کوچولو از فیدیبو وارد دنیای بی‌‌نظیراین پسر بچه می‌شوید. پسر بچه‌ای که یک روز تصمیم می‌گیرد از سیاره کوچک خودش یعنی ب 612 به جاهای دیگر دنیا سفر کند و با دیگر مردمان آشنا شود. او در این سفر از هفت سیاره دیگر بازدید می‌کند تا به زمین برسد. سفر او با روایت خلبانی آغاز می‌شود که به خاطر نقص فنی هواپیمایش در کویر آفریقا گیر افتاده است که در واقع ماجرای واقعی یکی از سفرهای اگزوپری است.

 

با دانلود کتاب شازده کوچولو این داستان شگفت‌انگیز همیشه همراه شما است و می‌توانید بارها و بارها با شازده کوچولو همراه شوید. در سفر او هر سیاره و هر انسانی نماد چیزی است. شخصیت‌هایی که داستان‌های کوتاه و عجیب‌شان را برای شازده کوچولو تعریف می‌کنند.

 

خلبان عاصی شده از تعمیرهواپیما هم خود نماد انسان تنها و عاصی عصر ماست که شاید جز رجوع به خویش راهی برای نجات نداشته باشد.

 

شازده کوچولو توانسته رکورد دانلود کتاب را نیز از آن خود کند و نسخه‌های الکترونیک و صوتی زیادی از این اثر در سراسر دنیا توسط علاقه‌مندان خرید کتاب، خریداری شده است.

 

این کتاب به خاطر زبان ساده روایت و داستان عامیانه‌ای که تعریف می‌کند برای همگان قابل فهم و دریافت است.

 

بسیاری از گفت‌وگوهای شازده کوچولو با دیگر اشخاص این کتاب تبدیل به جملات برگزیده خوانندگان در سالهای مختلف شده و عکس‌نوشته‌های زیادی نیز از آن تولید شده است.

 

یکی از زیباترین جمله‌های شازده کوچولو را با هم می‌خوانیم:

«اگر گلی را دوست داشته باشی که در یک ستاره دیگر است، شب تماشای آسمان چه لطفی پیدا می‌کند: همه ستاره‌ها غرق گل می‌شوند!»

 

منبع: http://fidibo.com

جدیدترین مطالب