الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

طراحی سایت نیاز تمام تجارت هاست

مجموعه : رپورتاژ
طراحی سایت نیاز تمام تجارت هاست

طراحی سایت نیاز تمام تجارت هاست

طراحی سایت و اصول استفاده از رنگ های مناسب در طراحی سایت علاوه بر زیبایی سایت دلیل روانشناسی نیز دارد .
فرقی ندارد که شما در حال طراحی یک سایت جدید باشید یا در حال بازسازی یک سایت قدیمی. انتخاب طرح و یک رنگ مناسب یک پیام حرفه ای و ضروری است که شما به مشتریان خود انتقال می دهید . اگر طرح و رنگی که در طراحی وب سایت استفاده می کنید از نظر روانی چشمگیر و جذاب نیست شاید بازدید کنندگان محتوا و مطالبی که در سایت خود قرار می دهید را نادیده بگیرند و اکثرا به سمت سایت هایی که ویژگی های بصری بیشتر و جذاب تری دارند سرازیر شوند .

 

رنگ های جذاب از نظر نگاه روانشناسی
در واقع انتخاب یک رنگ برای وبسایت به این معنی نیست که شما رنگ مورد علاقه خود را در طراحی وب سایت قرار دهید . در واقع وظیفه ای که رنگ وبسایت شما دارد این است که برند شما را در سطح جهانی تقویت کنند و استحکام ببخشند . به بیانی دیگر ترکیب رنگ در طراحی وب سایت هم نوعی دانش است و هم نوعی هنر . با تجسم اینکه چگونه این رنگ ها در کنار هم به معنای واقعی کلمه کار می کنند و دانستن اینکه رنگ های خاص نماد چه چیزهایی هستند و مشتری با دیدن آن ها چه احساس عاطفی و داخلی دارد، می توانید ترکیب رنگ مورد نظر برای طراحی وب سایت خود را به دست آورید.
زرد : سرزنده و شاداب، معمولا برای جلب توجه استفاده می شود.
قرمز : با انرژی، افزایش دهنده ضربان قلب، ایجاد فوریت، معمولا در حراج های کلی دیده می شود.
آبی : احساس صداقت و امنیت ایجاد می کند، معمولا در بانک ها و تجارت ها مورد استفاده قرار می گیرد
سبز : همراه با ثروتمندان، راحت ترین رنگ برای پردازش توسط چشم، برای آرامش در فروشگاه ها استفاده می شود.
صورتی : رمانتیک و زنانه، در بازار برای محصولات زنانه و دختران جوان استفاده می شود.
سیاه : براق و قدرتمند، در بازار برای محصولات لوکس به کار می رود
بنفش : برای تسکین دادن و آرام کردن به کار می رود، معمولا در محصولات زیبایی و جوان سازی به کار می رود.

 

طرح رنگ خود را انتخاب کنید.
رنگ ها توانایی ایجاد ایده ها، بیان پیام ها، ایجاد علاقه و جرقه احساسات را دارند. رنگ های روشن یا زرق و برق دار مسبب ایجاد حالتی شاد و مثبت می شوند در حالی که رنگ های تیره به سمت مقابل تمایل دارند. در روانشناسی رنگ ها، رنگ های گرم تکیه بر نمایش خوش بینی، شور و شوق، هیجان و خلاقیت دارند و در مقابل رنگ های خنک تر نماد صلح، آرامش، سازگاری و هماهنگی است ( مانند طرح رنگ های فیسبوک و توییتر). البته این نکته هم صادق است که هر رنگی یک پیام جهانی به همراه خود دارد. مثلا رنگ قرمز در سطح جهان نماد «هشدار» یا «خطر» است و رنگ سبز نماد «رفتن» یا «ورود» است. اما قرار دادن این رنگ ها در کنار هم مساله جداگانه ای است تقریبا همه افراد در اعیاد مختلف این کار را کرده اند. ساده ترین راه برای انتخاب ترکیب رنگ مطبوع مخلوط کردن رنگ های مورد نظر است تا ببینیم آیا ترکیب خوبی شده است یا نه؟! رنگ ها در کسب و کار و یا طراحی وب سایت می توانند از پالت های یکسان یا پالت های مخالف ترکیب شوند. نباید از این موضوع غافل شد که یک پالت ترکیب رنگ نباید خیلی روشن و براق و یا خیلی کدر و تاریک باشد و اینکه ذهن بازدید کنندگان را از محتوای سایت دور نکند. این مساله خیلی مهم است چرا که زمانی که شما سایت خود را با روش های بهینه سازی وب سایت بهینه می کنید باید طراحی سایت و رنگ های استفاده شده در وب سایت به گونه ای باشد که کاربر در سایت شما ماندگار باشد و به بیانی دیگر سایت شما جذابیت مورد نظر را برای کاربر فراهم نماید .

طراحی سایت نیاز تمام تجارت هاست

شاید زمان ساخت یک ترکیب رنگ این مقوله بسیار پیچیده و مشکل به نظر برسد منتها باید در نظر داشت که رنگ یک ابزار قدرتمند در یک تجارت موفق و یا یک وب سایت است. از رنگ ها برای ایستادگی در کسب و کار خود و ارتباط با مشتریان استفاده کنید. 

 

زمانی که شما در جهت بهبود تجارت خود طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت را انجام دادید حال نوبت به تبلیغات آنلاین می باشد که یکی از انواع تبلیغات آنلاین تبلیغات بنری می باشد .

 

تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیتهای تصویری نامها و علائم تجاری دارند و به برندینگ کسب و کار شما کمک شایانی میکند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركتها دارند.افرادی كه ابزارهای تبلیغات سنتی را برای محصولات خود مناسب نمیدانند، میتوانند از تبلیغات بنری حرفه ای برای گسترش نام شركت خود بیشترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند . دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان ، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باور نكردنی دارد.یکی از مزایای استفاده از تبلیغات آنلاین در برابر سنتی، این است که اثربخشی آن به راحتی می تواند اندازه گیری شود. با توجه به تبلیغات بنر، نشانگر اصلی اثربخشی، میزان کلیک است. میزان کلیک (CTR) با تقسیم تعداد کاربران که بر روی تبلیغ بر تعداد دفعات نمایش تبلیغ نمایش داده شده محاسبه می شود.

طراحی سایت نیاز تمام تجارت هاست

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.papgroup.ir مراجعه نمایید .

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری