الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است ؟

مجموعه : رپورتاژ
بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است ؟

دستگاه برش لیزری ابزاری است که برش را بسیار راحت، با کیفیت، همراه با بهره وری بالا و فراتر از روشهای سنتی انجام می‌دهند. از آنجایی که تمایل مردم در کارهایشان، میزان بهره وری بالاتر است، ماشین لیزر برش  به دلیل پیشرفت فن آوری آن تقریباً در همه قسمت های جامعه وارد شده است.  دستگاه برش لیزری در انواع مختلف موجود میتواند قابلیت کار همراه با ظرافت و زیبایی را به ارمغان بیاورد به طوریکه فرآیند برش لیزری به طور کامل در اختیار دستگاه بوده و اطمینان عملکرد را به کاربر دستگاه ببخشد، این دستگاه ها ویژه محیط های کاری می باشند که در آن ها اطمینان از پایداری و قابلیت اعتماد به عملکرد ایمن دستگاه مدنظر است.چون ما همواره خواهان پیشگامی در عرصه تولیدات صنعتی هستیم، دستگاه برش لیزری را پیشنهاد میدهیم که کاملا تست شده و از لحاظ عملکرد تضمین شده باشد. زیرا این دستگاه ها کاربرد حقیقی فن آوری لیزر را در تولیدات صنعتی نشان می دهد.

بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است ؟

قیمت دستگاه برش لیزر
قیمت دستگاه های برش لیزر در انواع مختلف در بازار موجود است مانند دستگاه برش لیزری فلزات، دستگاه برش لیزری چوب و دستگاه برش لیزری طلاست که می تواند گسترده و بر اساس نیازهای مشتریان صورت گیرد .
دستگاه برش لیزر در سه نوع لیزر اصلی مورد استفاده قرار می گیرد و فقط در برنامه کاربردی متفاوت هستند. لیزر CO2 برای برش و حکاکی مناسب است.  لیزرهای نئودیمیم (Nd) و لیزرهای نئودیمیم-ایتریم-آلومینیوم-گارنت(Nd-YAG) که در سبک یکسان هستند.  Nd برای هنگامیکه انرژی زیاد اما تکرار کم مورد نیاز است استفاده می شود. لیزر Nd: YAG زمانیکه قدرت بسیار زیاد برای حکاکی مورد نیاز است، استفاده می شود.

بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است ؟

مزایای دستگاه برش لیزر فلزات

از مزایای دستگاه برش لیزر فلزات می توان به  سرعت برش عالی، دقت و ظرافت برش و هزینه پایین اشاره کرد. مصرف انرژی کمتر، راندمان بالا از دیگر مزایای دستگاه لیزری فلزات می باشد. مهمترین مزیت دستگاه برش لیزری دقت، سرعت، هزینه کمتر و کیفیت بالای برش لیزری می باشد.
صنایع قابل کاربرد:
دستگاه برش لیزر فلزات قابلیت استفاده در صنایعی از نظیر : خودروسازی، تابلوسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی، زیورآلات و بدلیجات،تبلیغات ، دکوراسیون داخلی، ، معرق، آسانسور و تمامی صنایع مرتبط با برشکاری پانچ و سوراخکاری فلزات

شرکت بین المللی پرسناژ، آماده ارائه خدمات برش لیزری فلزات توسط جدیدترین و مدرنترین دستگاه های برش لیزری، بصورت حرفه ای می باشد. این مجموعه دارای متخصصین توانمند  و با تجربه در زمینه برش و حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات می باشد. جهت آشنایی با قیمت انواع محصولات و خدمات به وب سایت ما مراجعه نمایید .

www.personageco.com

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری