قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

برگزاری مراسم زیبا و رویایی با تشریفات الهه ناز

مجموعه : رپورتاژ
برگزاری مراسم زیبا و رویایی با تشریفات الهه ناز

برگزاری مجالس زیبا و اصولی نیازمند در برگیری اصولی برای اجرای شکوهمند آن می باشد. با به کارگیری تشریفات مجالس که شامل خدمات گوناگونی می باشد می توان به این مهم دست یافت.

 

جشن و مراسمات گوناگون از جمله لحظات مهم در زندگی هر فردی می باشد. جهت برگزاری هرچه بهتر این مراسمات وجود یک برنامه مشخص و تعیین شده به همراه کادر متخصص و مجرب الزامی و ضروری می باشد. با واگذاری تشریفات مجالس به یک تیم کارآزموده نه تنها دیگر استرس انجام کارهای متفرقه را نخواهید داشت بلکه می توانید از لحظات زیبای زندگی تان در یک مراسم کامل و دقیق لذت ببرید. تشریفات در مجالس شامل مراسمات رسمی همچون جشن افتتاحیه، برگزاری سمینار، همایش، جشن فارغ التحصیلی و … و همچنین مراسمات جشن و شادی همچون تشریفات عروسی، نامزدی، جشن تولد، سالگرد ازدواج و … را شامل می شود.

 

برگزاری مراسمات رسمی و همایش های کاری از جمله اتفاقات مهم و به خصوصی است که اجرای مناسب و دقیق آن می تواند در پیشرفت کاری و شغلی، معرفی یک برند و یا شخصیت مهم تاثیر بسزایی دارد. با به کارگیری خدمات مجالس تمامی امور مربوط به برگزاری یک مراسم فوق العاده برنامه ریزی شده و توسط یک تیم مجرب اجرا می گردد.

 

تشریفات عروسی در باغ عروسی یا تالار
اما بالاخره رسیدیم به بحث محل برگزاری عروسی در تالار عروسی و باغ عروسی مهم ترین مساله در بحث عروسی است . اهمیت این موضوع آنقدر زیاد است که عروس و دامادها از چندین ماه پیش از عروسی به فکر رزرو باغ تالار هستند . اما در این مورد نیز جای هیچ گونه دغدغه و نگرانی وجود ندارد . ما با در اختیار داشتن بهترین و بزرگترین باغ تالارهای شهر، آماده همکاری با شما زوج های عزیز هستیم . قیمت باغ تالار مهمترین هزینه در مراسم عروسی است که خود نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد . مکان باغ تالار، امکانات آن، وسعت باغ، تشریفات مجالس و دیگر امکانات و خدماتی که در باغ عروسی نقش مستقیم دارد. اما باز هم ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که قیمت های ما نسبت به امکاناتی که در اختیار تان قرار می دهیم بسیار به صرفه و منصفانه می باشد. حتی شما می توانید قیمت ها و امکانات تشریفات مجالس ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

برگزاری مراسم زیبا و رویایی با تشریفات الهه ناز

آبشـــــــار شکــــــلات
همانگونه که می دانید امروزه برگزاری مراسم عروسی بسیار متفاوت از گذشته صورت می گیرد . انتظارات خانواده ها و بخصوص خود جوانان نیز بسیار بیشتر از قبل شده است . از جمله امکاناتی جانبی عروسی که در سال های اخیر پرطرفدار تر شده است می توان به فیلمبرداری با امکانات جدید و پیشرفته، آتش بازی و استفاده از افکت های مختلف آن . از امکانات جدیدی که برای بسیاری ممکن است یادآور خاطرات دوران کودکی و علاقه کودکان به شکلات باشد، آبشار شکلات است . آبشار شکلات از دستگاه های جدید مورد استفاده در مجالس عروسی است . این دستگاه با عناوینی چون دستگاه شکلات آب کن، فواره شکلات یا دستگاه ذوب شکلات نیز نام برده می شود . این دستگاه طی چند مرحله عمل می کند و دارای ظرفی از جنس استیل ضد زنگ است که شکلات جامد را داخل آن می گذارند تا ذوب شود. هنگامی که شکلات جامد به خوبی ذوب شد، به صورت آبشاری زیبا از درون خروجی بالای دستگاه به سمت لایه های پایین فرستاده می شود و منظره زیبایی را پدید می آورد. در این هنگام می توان بیسکویت و یا خوراکی های دیگر را به شکلات فواره ای زد تا لایه ای از شکلات مایع به آن چسبیده و سپس توسط مهمانان میل شود که معمولا بسیار خوشمزه و لذیذ خواهد بود و این امر به نوعی کمک به پذیرایی هر چه بهتر در شب عروسی یا نامزدی است..ناگفته نماند که آبشار شکلات دارای تنوع مدل های زیادی است و انواع چند طبقه دارد و معمولا در جشن های عروسی روی میز تشریفات گذاشته می شود تا براحتی دیده شده و زیبایی آن نزد مهمانان عروسی هر چه بیشتر به چشم آید.

برگزاری مراسم زیبا و رویایی با تشریفات الهه ناز

در انتها می توان این نکته را خاطر نشان کرد که مجموعه الهه ناز در سال 1393 مفتخر به گرفتن ISO2014 در رابطه با کیفیت خدمات رسانی از کمپانی معتبر و جهانیISO گردید. جهت ارتباط با مجموعه الهه ناز می توانید به وب سایت http://www.tashrifatelahenaz.com مراجعه نمایید .

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری