قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

چگونه غرفه نمایشگاهی می تواند مخاطبان بیشتری رابه سمت شما جذب کند ؟

مجموعه : رپورتاژ
چگونه غرفه نمایشگاهی می تواند مخاطبان بیشتری رابه سمت شما جذب کند ؟

غرفه سازی برای نمایشگاه به عنوان یک ابزار قدرتمند که زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و نیز ایده خلاق شخص طراح و همچنین اجرای خاص و منحصر به فرد پیمانکار به منظور نمایش دادن انواع تکنیک های فروش و فعالیت های شرکت کننده است .
شخصی در نمایشگاه موفق است که یک حضور موفق در نمایشگاه داشته باشد و این میسر نمیشود مگر اینکه یک مشاور و طرح و غرفه ساز برای غرفه سازیرا در کنار خود داشته باشد .
در دنیای طراحی غرفه نمایشگاهی از مهمترین شاخصه های موفقیت در یک پروژه خلاقیت در طرح، زیبایی و ظرافت در کنار استفاده از سازه های مرغوب و متریال های روز دنیا است .

چگونه غرفه نمایشگاهی می تواند مخاطبان بیشتری رابه سمت شما جذب کند ؟

طراحی غرفه نمایشگاهی
طراحی غرفه نمایشگاهی در جذب مخاطب در نمایشگاه و همچنین استفاده بهینه از فضاهای غرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای شرکت در نمایشگاه به دلیل بالا بودن هزینه اجاره غرفه نمایشگاهی و تبلیغات به منظور موفقیت در نمایشگاه بهترین گزینه طراحی غرفه نمایشگاهی است . یک طراح غرفه، باید به درک کامل غرفه داران و اطلاعات به دست آمده به بهترین شکل ممکن دارد . به این منظور که طراحی غرفه به شکل اصولی در جذب مخاطب تاثیر گذار است . به طور کلی شرکت در نمایشگاه باید با هدف معینی انجام شود تا به یک حضور موفق در نمایشگاه تبدیل شود در این صورت مشاوران و طراحان غرفه به کمک می آیند .پس از طراحی غرفه نمایشگاهی نیاز به تجهیزات نمایشگاهی که شامل مبلمان و میز صوتی و تصویری دکوراسیون داخلی (اعم از پارتیشین ها و ویترین ها، قفسه ها، کفپوش ها) ابزارآلات تزیینی ابزار نورپردازی، وسایل رفاهی (آب سردکن، یخچال، نیمکت، چای ساز و ..) وسایل تبلیغاتی و اداری وسایل ارتباطی (بلندگو تلفن و …) می باشد. برای تهیه این تجهیزات باید هزینه بسیار بالایی پرداخت کرد . اما شرکت غرفه سازی رایکا دیزاین با اجاره تجهیزات نمایشگاهی توانسته مشتریان را در این راه همراهی کند .

چگونه غرفه نمایشگاهی می تواند مخاطبان بیشتری رابه سمت شما جذب کند ؟

طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی
در دنیای امروز موفقیت زمانی است که در کوتاهترین زمان ممکن، اطلاعات انبوهی را در عرضه  و در دسترس افراد قرار دهید.یکی از بهترین روش ها برای انتقال اطلاعات، غرفه های نمایشگاهی هستند بخصوص در نمایشگاه های بین المللی که می توانید خدمات بالاتری را در اختیار افراد قرار دهید. غرفه نمایشگاهی محل تجلی هنر و سلیقه شماست و همچنین نشان دهنده سطح دانش و بینش فرهنگی هنری طراحی غرفه های نمایشگاهی موظف است تا  طراحی متناسب با سلیقه و حرفه شما به نمایش بگذارد. گروه رایکا مفتخر است که با طراحان موفق ایرانی و باتجربه ای بالا اقدام به خدمات طراحی غرفه می کند تا به طور شایسته ای محصولات شما را معرفی کند. شرکت در نمایشگاه های بازرگانی از مهمترین ابزارهای بازاریابی شرکت های صنعتی، خدماتی و تجاری است. موفقیت در تمامی نمایشگاه های کوچک و بزرگ بسته به نوع طراحی غرفه شماست. غرفه با طراحی ناشیانه و عدم جذابیت برای مخاطبین به پیشرفت تجاری شما کمکی نکرده و علاوه بر آن اثرات منفی در ذهن بازدید کنندگان باقی می گذارد. به این ترتیب نام و برند تجاری شما با حرکتی اشتباه زیر سوال می رود. طراحی غرفه باید به گونه ای باشد که مخاطب را در غرفه نگه داشته و پاسخگوی افکار و سوالاتش باشد. این مهم با استفاده از طراحی مناسب و تجهیزات لازم و تبلیغات ( اعم از فیلم، صوت، استند ها ، بروشور ها و کاتالوگ ها و …. ) پدید می آید.

چگونه غرفه نمایشگاهی می تواند مخاطبان بیشتری رابه سمت شما جذب کند ؟

جهت مشاوره با متخصصین رایکا دیزاین می توانید به وب سایت رسمی http://www.rayka.design مراجعه نمایید و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

021-22145569
021-22145606
09124457720
09121899829

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری