لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

گیت کنترل تردد

مجموعه : رپورتاژ
گیت کنترل تردد

امنیت قرن هاست که یکی از نگرانی های مهم تمدن بشری بوده است، به طور معمول مردم از گیت ورود و خروج استفاده میکنند.

 

انواع متفاوتی از گیت های ورود و خروج که دهه هاست مورد استفاده قرار میگیرند، گیت های تمام قد ( ( Full Hight به گونه ای طراحی شده هستند که فقط یک شخص مجاز قادر است از انها بگذرد، به همین دلیل ثابت شده است که این گیت ها بهترین راه برای کنترل مراکز پر خطر مانند زندان ، بانک ها ، پایگاه های نظامی، ساختمان های دولتی ، هتل ها مفید هستند.

 

با این حال کاربرد های گیت کنترل تردد یکی نیستند، اگر به فکر نصب گیت ورود خروج هستید باید نوع مورد نظر خود را در اهداف امنیتی پیدا کنید.

 

انواع گیت کنترل تردد :

 

گیت کنترل تردد تمام قد :

گیت کنترل تردد تمام قد شامل کامل موانع دور هستند که از کف تا بالای سر امتداد دارد و سدی تمام قد را ایجاد میکند، که شبیه یک درب گردان است.
گیت های تمام قد ارتفاع کامل این توانایی را دارا هستند تا به عنوان یه گیت ورود و خروج واحد و یا به عنوان یک کانال حفاظت نماید.
که دو چرخش کوچک را درون محفظه کوچک ترتیب میدهد، گیت های ارتفاع کامل برای موقعیت هایی به امنیت بیشتری نیاز دارند به ویژه در مکان های بدون اپراتور مناسب هستند. کاربران عادی پایگاه های نظامی ، تاسیسات هسته ای و انرژی انبارهای توزیع و تاسیسات تولیدی هستند. برای کنترل محیط ، امنیت خط حصار و دسترسی به پارکینگ گزینه بهتری نسبت به یک چرخش ارتفاع کامل وجود ندارد.

گیت کنترل تردد اهرمی

گیت کنترل تردد اهرمی :

گیت کنترل تردد سه اهرمی یکی از متداول ترین و پرکاربردترین گیت های ورود و خروج است که در متناسب با محل نصب و شرایط کاربردی، در ابعاد و اشکال مختلفی ساخته می شوند و مورد استفاده قرار میگیرند ، نیروی حرکت اهرم های مانع در این گیت میله ای می تواند شخص عبور کننده باشد یا موتور الکتریکی با نصب سیستم حضور غیاب بر روی این نوع گیت ها می توان هم ورود و خروج افراد را بررسی کرد هم حضور غیاب کارمندان در شرکت را چک نمود.

 

این گیت تردد به این روش کار می کند که سه پایه اهرمی این گیت به دور خود میچرخد تا یک شخص به لحاظ امنیتی عبور نماید و اجازه ورود پیدا کند، برای همین از امنیت نسبتا خوبی برخوردار هستند.

 

گیت های ورود و خروج شیشه ای را می توان یکی از امن ترین سیستم های کنترل تردد دنیا دانست، زیرا شما نمی توانید در دنیا مترویی را پیدا کنید که در ورودی و خروجی ان گیت شیشه ای نصب نشده باشد.

 

از بهترین مزایای گیت شیشه ای می توان به سرعت پاسخگویی و طراحی بی نظیر و اطمینان خاطر از کاربرد ان اشاره کرد، تردد بسیار زیاد در گیت های شیشه ای باعث شده که در مکان های پرتردد بسیار مفیدباشد، وجود شیشه های بلند در این گیت باعث گردیده است تا تردد ثبت شده با ضریب اعتماد بالا و با دقت بسیار بالایی صورت بگیرد.

گیت شیشه ای

مزایای گیت شیشه ای :

برای تنظیمات مجلل وشرکتی ظاهری زیبا دارد
کنترل دسترسی دو جهت را فراهم می کند
با انواع مختلف و ارتفاعات موانع موجود است
کاربران معلوم را در خود جای می دهد

 

هنگام در نظر گرفتن گزینه هایی برای بهبود امنیت جسمی در یک مرکز باید گیت های کنترل تردد در صدر لیست قرار بگیرند و به راحتی با سیستم های کنترل دسترسی و سیستم های مدیریت بازدید کنندگان ادغام شوند، زیرا وظیفه اصلی این گیت ها تامین امنیت امکانات تجاری مدرن امروزی است.

 

قیمت گیت کنترل تردد :

قیمت گیت ورود و خروج بسته به مدل انتخابی متفاوت خواهد بود به دلیل وزن استیل بکاررفته و نوع موتور و اجزا مکانیکی یا الکترونیکی که مطمئنا متفاوت است.

 

قیمت گیت سه اهرمی مناسب تر است اگر باشگاه ورزشی دارید یا تردد در مجموعه شما کم است قیمت گیت میله ای برای شما مناسب تر خواهد بود.

 

قیمت گیت شیشه ای در این تقسیم بندی در رده میانه قرار دارد و چون برای هر راه حداقل دو عدد گیت کناری شیشه ای نیاز است و نیاز به موتور برای حرکت شیشه دارد.

 

قیمت گیت مترو ای بسته به سایز شیشه و نوع موتور دارای تنوع است و قیمت گیت تمام قد Full Hight به دلیل استفاده بیشتر از استیل و آهن بالاتر بوده و در ازای آن به ما ضریب اطمینان بالاتری می دهد.

 

در ضمن قیمت گیت اهرمی دو قسمت تقسیم می شود که قیمت گیت تک پایه مناسب تر است و قیمت گیت دو پایه بخاطر استیل بیشتر بکار رفته گران تر است.

جدیدترین مطالب