5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام به منظور جذب مخاطب بیشتر برای بسیاری از کسب و کارها و برندها یک امر طبیعی است. قدرتی که اینستاگرام در سرعت برندسازی و افزایش فروش محصولات دارد، بر هیچ کسی پوشیده نیست؛ به همین دلیل جذب فالوور اینستاگرام و داشتن تعداد بیشتر مخاطب ها می تواند بسیار کمک کننده باشد. در واقع معرفی در اینستاگرام یک روش نوآورانه برای بازاریابی بیشتر به شمار می رود. هدف تمام کمپین هایی که در اینستاگرام برگزار می شوند، افزایش تعداد فالوور بیشتر است. با توجه به اینکه استفاده روزانه عموم مردم دنیا از این شبکه اجتماعی زیاد است، سرمایه گذاری برای معرفی برند یا شخص در این پلتفرم پر مخاطب ارزشمند می باشد. در ادامه برای درک بهتر ضروری بودن خرید فالوور اینستاگرام، دلایل آن را بررسی می کنیم.

5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

1- یک روش ساده و سریع است

ساده ترین روشی که می توان برای جذب مخاطب به کار برد، خرید فالوور اینستاگرام است. بسیاری از روش ها برای رشد و افزایش تعداد مخاطب ها به زمان زیادی نیاز دارند تا مؤثر واقع شوند؛ اما خرید فالوور یک ترفند بسیار سریع محسوب می شود. اگر قصد دارید سریع تر و آسان تر به تعداد فالوور زیاد برسید، حتماً باید تعدادی فالوور خریداری نمایید.

 

روش استفاده از هشتگ های مناسب و خاص می تواند اثراتی مانند دسترسی راحت به پست ها و پیج شما داشته باشد. همچنین می تواند موجب شود که پست شما در بین برترین محتواهای متناسب با هشتگ انتخابی که افراد سرچ می کنند، قرار بگیرد؛ اما تضمینی برای افزایش تعداد فالوورهای شما وجود ندارد. بر این اساس، می توان گفت انتخاب هشتگ خوب به این معنی نیست که افراد حتماً شما را فالو Follow یا دنبال کنند. در صورتی که خرید فالوور اینستاگرام با تضمین است و با توجه به میزان پولی که پرداخت کرده اید، فالوور جدید خواهید داشت.

 

بدون نیاز به تعامل زیاد با مخاطب و در کمترین زمان ممکن، تعداد زیادی مخاطب از طریق خرید فالوور به صفحه شما اضافه می شوند.

 

خرید لایک اینستاگرام نیز می تواند برای شما مفید باشد، شما فقط باید یک صفحه عمومی Public و همچنین آدرس صفحه یا همان URL آن را داشته باشید. در این مواقع مراقب باشید که ارسال رمز عبور از صفحه اینستاگرام ضروری نیست و بدون داشتن پسورد حساب کاربری شما، خرید فالوور اینستاگرام قابل انجام است.

5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

2- تعامل را افزایش می دهد   

یکی از مهم ترین مزیت های خرید فالوور اینستاگرام، افزایش و بهبود تعامل است. تعامل با صفحه شما یعنی تعداد لایک، کامنت پست ها و ریپلای Reply استوری ها بیشتر شود. تعامل بیشتر در اینستاگرام به معنی افزایش اعتبار پیج و رشد بیشتر می باشد. برای این منظور شما می توانید لایک و کامنت نیز خریداری کنید و یکی از ساده ترین اقداماتی است که می توانید آن را انجام دهید.

 

3- روشی ایده آل برای مبتدیان محسوب می شود

این روش معمولاً برای صفحاتی که نوپا هستند و در اینستاگرام فعالیت زیادی نداشته اند، کاربرد دارد. در صورتی که به تازگی یک حساب کاربری در اینستاگرام ساخته اید، می توانید با خرید فالوور اینستاگرام به رشد بیشتر پیج خود کمک کنید. همچنین اگر صفحه اینستاگرامی دارید که مدتی از آن استفاده نکرده اید و یا قصد دارید کاربری آن را تغییر دهید، می توانید برای شروع کسب و کار تازه ی خود از همان صفحه قبلی تان استفاده نمایید. در واقع می توان گفت در بسیاری از موارد برای شروع یک کار متفاوت و جدید، الزامی وجود ندارد که حتماً پیج جدیدی در اینستاگرام ساخته شود.

 

با توجه به این توضیحات متوجه شده اید که ممکن است صفحه اینستاگرام جدید نباشد، اما به خرید فالوور اینستاگرام نیاز داشته باشد. در صورتی که پیج شما در رکورد و بدون تغییر قرار گرفته است، می توانید با خرید تعدادی مخاطب آن را رونق دهید و تقویت کنید.

5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

4- دسترسی کاربران دیگر به شما با خرید فالوور اینستاگرام افزایش می یابد

در اثر افزایش تعداد مخاطب های شما، تعامل با پیج نیز افزایش می یابد. همین امر موجب افزایش دسترسی کاربران به صفحه اینستاگرام شما راحت تر می شود. به دلیل افزایش تعداد فالوورها و بالا رفتن میزان بازدید از پست ها و ریلزهای شما، احتمال اینکه محتوایتان به Explore برود، خیلی بیشتر خواهد شد. به اکسپلور رفتن محتواهای شما می تواند به رشد پیج و افزایش تعداد مخاطب هایتان منجر شود.

 

5- اعتبار پیج و برند شما بالا می رود

تعامل بیشتر و دریافت کامنت می تواند به معتبر شدن برند، شخص یا حرفه شما کمک کند. در حال حاضر اکثر مردم صفحات اینستاگرامی را دنبال می کنند که تعداد فالوورهای آن ها بیشتر است.

 

به عنوان یکی دیگر از تأثیرات داشتن فالوورهای بیشتر و افزایش اعتبار می توان به یک مثال اشاره کرد. فرض کنید دو نفر کمدین هستند که یکی 1 میلیون فالوور و دیگری 300 هزار نفر دنبال کننده دارد. اگر یک شخص، شرکت و یا برند به دنبال انتخاب یک کمدین باشد، پس از بررسی پیج های دو نفر، قطعاً فردی را انتخاب خواهد کرد که تعداد فالوور بیشتری دارد؛ چرا؟ چون توانسته است تعداد بیشتری فالوور را جذب کند و مخاطبان بیشتری دارد. در واقع می توان گفت او فرد محبوب تر و معروف تری است؛ به همین دلیل برندها او را انتخاب می کنند.

 

همچنین در صورتی که به گرفتن تیک آبی اینستاگرام علاقه داشته باشید، می توانید با استفاده از خرید فالوورهای بیشتر و بالا بردن اعتبار خود نسبت به ارسال درخواست گرفتن تیک آبی اقدام نمایید.

5 دلیل برای خرید فالوور اینستاگرام

جمع بندی

اینستاگرام در ابتدا به عنوان یک پلتفرم برای علاقمندان به عکاسی ارائه شد؛ به گونه ای هر فردی که حوزه خاصی از جمله لباس، طبیعت، غذا، حیوانات و … علاقه داشت عکس های خود را در آن منتشر می کرد. با گذشت زمان، با استقبال مردم و فراگیر شدن آن، کاربری این شبکه اجتماعی نیز تغییر یافت. پس از آن افراد، برندها و شرکت ها فرصتی برای معرفی و بزرگ تر کردن باشگاه مشتریان خود پیدا کردند. همین امر سبب شد تا اهمیت جذب فالوور بالا برود و خرید فالوور اینستاگرام به عنوان راهی جدید برای رشد بیشتر صفحات اینستاگرام مطرح شود. اگر شما هم به دنبال بالا بردن تعداد فالوورهای صفحه کاربری اینستاگرام خود هستید و می خواهید برندتان را به افراد بیشتری معرفی نمایید، باید به فکر خرید فالوور باشید.

 

به لطف روش های نوآورانه و مهمتر از همه، خدمات با کیفیت بالا، می توانید تعداد زیادی فالوور یا لایک واقعی جدید به دست آورید. چنین تصمیمی برای خرید فالوور یا لایک اینستاگرام می تواند بسیار موثر باشد. زیرا سرویس های اینستاکده انجام همه کارها را آسان و کارآمد کرده است. برای هر هدفی می توانید از اینستاکده به آدرس www.instakadeh.com خریداری کنید.

جدیدترین مطالب