قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

ازدواج با پیرزن ها شرط جدید معافیت سربازی

ازدواج با پیرزن ها شرط جدید معافیت سربازی

ازدواج با پیرزن ها شرط جدید معافیت سربازی

معافیت سربازی برای بسیاری از جوانان آرزو است. ازدواج با پیرزن ها شرط جدید معافیت سربازی در یکی از کشورهای جهان اعلام شده است. اگر می خواهید از سربازی معاف شوید باید با یک پیرزن ازدواج کنید . در تازه‌ترین مورد یک جوان ۲۲ساله اوکراینی با خواهر مادربزرگ پیر خود ازدواج کرد تا به سربازی نرود.

 

پدر این جوان اوکراینی با دفاع از اقدام پسرش، آن را تصمیم شخصی دانسته و عنوان کرده که تمامی کارهای صورت گرفته قانونی بوده و ازدواج در دفاتر رسمی دولتی ثبت شده است.

 

با این حال اداره نظام وظیفه اوکراین از او به دادگاه شکایت کرده و خواستار بررسی امکان ازدواج با نسب‌های فامیلی و همچنین صحت این ازدواج معافیت سربازی است، هر چند وکلای اوکراینی معتقدند که ازدواج آنان کاملا قانونی می‌باشد.

 

همچنین اداره نظام وظیفه اوکراین به این جوان هشدار داده که باید از همسر پیر خود حداقل به مدت پنج سال کامل نگهداری کند و وی در سلامت کامل و زنده باشد والا تا قبل از رسیدن به سن ۲۷ سالگی مجبور است که مجددا به خدمت سربازی برود!.

 

ادامه جنگ‌های داخلی در اوکراین که از سال ۲۰۱۵ میلادی تا کنون ادامه دارد، باعث نگرانی جوانان و خانواده‌های اوکراینی از فرستادن فرزندانشان به خدمت سربازی شده و ترجیح می دهد تا به هر صورت با ثبت ازدواجی پنج ساله مانع از رفتن آنان به میدان‌های جنگ شوند.

 

در قوانین اوکراین، ازدواج مانع از رفتن واجدین شرایط سربازی به دوره خدمت ضرورت نظام وظیفه می‌شود.

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب