نیم نگاهی به گذشته

تولید بستنی شکلاتی با نام تجاری اوباما در روسیه + عکس

تولید بستنی شکلاتی با نام تجاری اوباما در روسیه + عکس

تولید بستنی شکلاتی با نام تجاری اوباما در روسیه

اوباما نام رییس جمهور کشور آمریکا است و تولید بستنی شکلاتی با نام تجاری اوباما در روسیه خشم بزرگ مردان آمریکایی را بالا آورده است. به گزارش سایت سرگرمی سماتک یک شرکت روسی سعی می‌کند با تولید محصولی جدید با نام Little Obama (اوبامای کوچک) از روابط سرد میان مسکو و واشنگتن استفاده کند تا بتواند محصولات خود را بفروشد.

 

بر روی بسته بندی بستنی شکولاتی که بر روی ان به زبان روسی نوشته شده «اوبامکا» عکس یک کودک خندان آفریقایی دیده می‌شود که به یکی از گوش‌هایش گوشواره آویزان کرده و در دستش بستنی گرفته است.

تولید بستنی شکلاتی با نام تجاری اوباما در روسیه + عکس

شرکت بستنی سازی «سلاویتا» در بیانیه‌ای اعلام کرده که محصول جدید، بخشی از کمپینی برای شاد کردن کودکان است و شخصیت‌های «شاد» را نشان می‌دهد.

 

این شرکت افروده است: «با شکل‌ها و طعم‌های مختلف، بستنی جدید، نژادهای اصلی بشر بر روی کره زمین را نشان می‌دهد».

 

بنا بر این بیانیه اعلام شده است: «نام بستنی باید برجسته باشد. برای افراد خیال پرداز، نام‌ها می‌تواند نشانه‌های مختلفی در ذن‌ها زنده کند. اما این محصول برای کودکان است و از سیاست به دور است».

 

اما یک مقام مسئول آمریکایی که خواسته نامش فاش نشود، گفته است: «ما از کمپین دشمنی با آمریکا که رسانه‌های روسیه آن را رهبری می‌کنند، ناخرسندیم به ویژه این‌که این دشمنی اکنون با نژاد پرستی آمیخته شده است».

 

منبع : عصر خبر

جدیدترین مطالب