نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید + تصاویر

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید + تصاویر

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ است که به تازگی مشخص شده ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید زندگی می کند. عکس های ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید و در کنار دونالد ترامپ دیده شده است.

 

گروهی از تیزبینان دقیق با انتشار عکسی از ملانیا ترامپ کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یوتیوب ادعا کردند که ملانیایی که کنار ترامپ ایستاده است ملانیای واقعی نیست و بدلی است که شباهت بسیار به او دارد.

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید + تصاویر

دونالد ترامپ ملانیا ترامپ قلابی را لو داد

این شک و شبهه زمانی ایجاد شد که ملانیا با کت تقریبا بلند و یک عینک آفتابی در تازه ترین گفتگوی ترامپ با خبرنگاران نزدیک آقای رئیس جمهور ایستاده بود . ترامپ در مورد طوفان “پورتوریکو” در حال صحبت بود که ناخواسته نوعی صحبت کرد که شک بینندگان و حاضرین در این مصاحبه را به خود بیشتر جلب کرد ، در حقیقت شاید دلیل لو رفتن واقعی نبودن احتمالی ملانیا که همراه ترامپ مقابل دوربین ایستاده بود صحبت غیرحرفه ای خود اوست .

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید + تصاویر

دونالد ترامپ که غیرحرفه ای و بی سیاست بودن صحبت هایش بارها و بارها مورد بحث بوده است این بار هم خودش بهانه دست سوژه سازان داد ، دونالد میان صحبت هایش همسرش ملانیا را به نزدیک تر فراخواند و گفت :همسرم ملانیا که مطمئنا الان اینجاست!!!!

 

“آقای رئیس جمهور وقتی همه همسر شما را می بینند نیازی نیست که اینقدر تاکید کنید که او الان اینجاست”

ملانیا ترامپ قلابی در کاخ سفید + تصاویر

همین جمله ی ترامپ باعث شد تا برخی روی چهره ی پوشیده با عینک آفتابی زنی که به عنوان ملانیا آنجا ایستاده بود دقیق تر شوند و تصاویری که در این بخش از سرگرمی سماتک مشاهده می کنید را منتشر کنند تا تفاوت هایی که به ان اشاره کرده بودند را به نمایش بگذارند.

 

بعد از دقایقی ملانیا ترامپ که معلوم نیست واقعی است یا قلابی عینک آفتابی خود را از روی چشم برداشت اما چیزی متفاوت با ملانیای همیشگی بود ، نگاه یا بهتر بگوییم حالت چشمان. اینها نظراتی بود که کاربران با انتشار تصاویری که تفاوت ها را در ان مشخص کرده بودند به آن اشاره شده بود.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب