قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

مخالفت مهمانداران زن فرانسوی با پوشیدن شلوار در فرودگاه تهران

مخالفت مهمانداران زن فرانسوی با پوشیدن شلوار در فرودگاه تهران

مخالفت مهمانداران زن فرانسوی با پوشیدن شلوار در فرودگاه تهران 

 به زودی قرار است خطوط هوایی تهران و فرانسه راه اندازی شود و مهمانداران هواپیمایی فرانسه به حکم پوشیدن شلوار و حفظ حجاب در فرودگاه تهران اعتراض کردند که مدیران این خط هوایی به مهمانداران گفته اند که باید به ارزش های دینی و اسلامی کشورها احترام بگذارند.

 

جمعی از مهمانداران هواپیمایی “ایرفرانس” با داشتن شلوار و روسری در تهران مخالفت کردند. به گزارش سماتک مهمانداران شرکت هواپیمایی ایرفرانس مخالفت خود را با داشتن حجاب در تهران اعلام کردند.

 

این موضوع با نزدیک شدن به زمان آغاز ازسرگیری پروازهای ایرفرانس از پاریس به تهران اعلام می شود. قرار است پروازهای ایرفرانس از روز ۱۷ آوریل (۲۹ فروردین) به تهران ازسرگرفته شود.

 

مهمانداران شرکت هواپیمایی ایرفرانس درخواست کرده اند حق داشته باشند در پروازهای این شرکت به سمت تهران حضور نداشته باشند چرا که مجبور هستند در ایران حجاب داشته باشند.

 

منتقدان نیز خطاب به مهمانداران گفته اند که آنها تنها به هنگام خروج از هواپیما در تهران ملزم به داشتن حجاب هستند و تا زمان باقی ماندن در هواپیما، نیازی به داشتن حجاب ندارند.

 

براساس قوانین داخلی ایرفرانس، مهمانداران می توانند بین پوشیدن شلوار یا دامن کوتاه، انتخاب کنند اما بخشنامه داخلی در شرکت تاکید می کند آنها در صورت ترک هواپیما در تهران، باید شلوار و کت بلند بپوشند و سر خود را بپوشانند.در مقابل، مدیران شرکت ایرفرانس اعلام کرده اند که مهمانداران شرکت باید تسامح داشته باشند. ایرفرانس همچنین از مهماندارانش خواست به ویژگی های اختصاصی محلی در هر کشوری که در آن فعالیت می کنند احترام بگذارند.

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب