لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پسر 26 ساله آلت تناسلی اش را برید + عکس

پسر 26 ساله آلت تناسلی اش را برید + عکس

این پسر 26 ساله به دلیل مشغله زیادی کاری و ابتلا به نوعی از افسردگی آلت تناسلی خود را برید. حتما می دانید که میزان قابل ملاحظه ی از مردان و زنان در کشورهای توسعه یافته و صنعتی با مشکلات روانی و افسردگی مواجه اند که اکثر اوقات این حالت باعث میشود آنها به خودکشی ویا فعالیتهای خشونت آمیز دست بزنند.

 

مردم کشور چین یکی از سخت کوش ترین مردم جهان به حساب می آیند و به همین دلیل  فرط خستگی، وقتی برای رسیدگی به سایر مسائل زندگیشان ندارند.به گزارش سماتک فشار کار و افسردگی باعث قطع آلت تناسلی یک مرد چینی شد.به اساس گزارشهای رسانه های چینی، یانگ هو یک مرد 26 ساله چینی که شدیداً تحت فشار کار و افسردگی روانی قرار گرفته بود، به تاریخ 27 اکتبر آلت تناسلی اش را قطع کرد.

 

این مرد بعد از بریدن آلت اش متوجه شد که اشتباهی جبران ناپذیری را انجام داده است، به سرعت خود را به نزدیک ترین درمانگاه رسانید اما فراموش کرده بود که قسمت قطع شده آلتش را نیز با خود ببرد.پس ازینکه یانگ هو به بیمارستان رسید، پزشکان توصیه کردند تا دوباره به خانه برگردد و قسمت قطع شده آلت اش را بیاورد. به گزارش سماتک این مرد دوباره به خانه رفت و قسمت بریده شده آن را برای  دکتر ها آورد اما به اثر ضایعات و خونریزی زیاد، پیوند دوباره آلت قطع شده ناممکن شده بود.

پسر 26 ساله آلت تناسلی اش را برید + عکس

یکی از دوستان یانگ هو به خبرگزاری ها گفت: “بعد ازینکه یانگ زندگی شهری را اختیار کرد، ناگزیر در یکی از فابریکه های تکه سازی و لباس مشغول کار شد و به دلیل محدودیت های کاری مجبور بود تا دیروقت شب کار کند که این کار شدیداً وی را تحت فشار قرار داده بود و وی فکر میکرد که هرگز برای ازدواج و یا ملاقات خانمها فرصت نخواهد داشت.”

 

این در حالی است که میزان قابل ملاحظه ی از مردان و زنان در کشورهای توسعه یافته و صنعتی با مشکلات روانی و افسردگی مواجه اند که اکثر اوقات این حالت باعث میشود آنها به خودکشی ویا فعالیتهای خشونت آمیز دست بزنند

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب