نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

“اتو خدمت سایپا” طرح جدید برای فروش بیشتر

“اتو خدمت سایپا” طرح جدید برای فروش بیشتر

“اتو خدمت سایپا” طرح جدید برای فروش بیشتر خودروهای تولیدی گروه خودرو سازی سایپا است. گروه خودروسازی سایپا با هدف تکریم و افزایش رضایت مندی  مشتریان خود و همچنین جهت سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت هموطنان عزیز اقدام به فروش محصولات خود در قالب طرحی نوینی تحت عنوان ” اتو خدمت سایپا” نموده است.

 

این طرح که از روز یک شنبه آغاز شده با استقبال بسیار خوب مشتریان روبرو شده است به نحوی که  سایت فروش گروه سایپا در همان ساعت های آغازین شروع طرح به دلیل مراجعه بیش از حد کاربران دچار اختلال شد.

 

از جمله ویژگی های شاخص این طرح پرداخت هزینه سفر به صورت ماهیانه در بازه زمانی سه ماه تا دو سال می باشد. از دیگر مزایای این طرح می توان به تحویل خودرو به قیمت فعلی شرکت در زمان تحویل و همچنین استرداد مبلغ دریافتی در صورت انصراف به همراه سود مشارکت در کمتر از یک ماه اشاره کرد.

 

بر اساس این گزارش سماتک، در طرح جدید سایپا، با توجه به شرایط بسیار مناسبی که در نظر گرفته شده است، مشتریان با خیال راحت می توانند در این حوزه مشارکت کنند و علاوه بر این که پس از مدتی صاحب خودروی انتخابی خود خواهند شد، در طول مدت زمانی که خودرو را تحویل می گیرند از مبلغی که توسط سایپا در قالب هزینه سفر به صورت ماهیانه پرداخت می شود، بهره مند شوند.

 

گفتنی است این طرح برای اولین بار در صنعت خودروسازی کشور توسط گروه خودروسازی سایپا در حال اجراست که با استقبال خوبی از جانب مردم روبرو شده است.

"اتو خدمت سایپا" طرح جدید برای فروش بیشتر

مدتی است که مردم ایران اقدام به ایجاد و حمایت از کمپینی تحت عنوان «نخریدن خودرو صفر داخلی» کرده‌اند که با انجام این کار و گذشت مدتی از آن اکنون کمپانی‌های تولید کننده خودرو به تب و تاب افتاده‌اند و تصمیم دارند که به هر شکل ممکن خودرو‌های خود را همچنان به فروش برسانند.

 

امروز نیز کمپانی سایپا از یک طرح جدید پرده برداشت که در آن سود زیادی به مشتریان تعلق می‌گیرد و خود سایپا نیز این طرح را ظاهرا در جهت حمایت از مشتریان و افزایش فروش ارایه داده است. در این طرح خودرو‌های پراید، تیبا، برلیانس H200، آریو و سراتو (1600 و 2000) حضور دارند و برای هر کدام نیز مشتری می‌بایست در ابتدا مبلغی را بابت پیش پرداخت واریز نماید (اکثر پول خودرو) که این مبالغ در جدول بالا قابل مشاهده هستند.

 

در این طرح که به صورت تحویل سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه، یک ساله و دو ساله زمان بندی شده است، در زمان تحویل باقی پول دریافت می‌شود و در طول این مدت نیز سود روزشمار 28 درصدی به پول پیش پرداخت شما واریز خواهد شد. سایپا سود این طرح را تحت عنوان هزینه سفر ارایه می‌دهد که تنها یک نام جهت تبلیغات بیشتر است. البته امکان انصراف نیز وجود دارد که حتی در این صورت نیز سودی معادل 28 درصد را دریافت خواهید کرد اما این سود از روز ثبت نام تا روز انصراف خواهد بود و سایپا نیز اعلام کرده است که پول (به همراه سود) مشتریان حداکثر یک ماه بعد از زمان انصراف به شماره حساب مشتری واریز خواهد شد و در این مدت یک ماهه سودی برای مشتری در نظر گرفته نمی‌شود. علاوه بر این امکان تغییر خودرو و تغییر زمان تحویل نیز وجود دارد.

 

نکته جالب در این طرح، ارایه سود بسیار بیشتر از بانک، اعلام قطعی بودن قیمت (در صورتی‌که قبلا اعلام می‌شد بها در زمان تحویل محاسبه می‌شود) و عرضه اکثر ماشین‌ها با توانایی عوض کردن مدل است.

جدیدترین مطالب