نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سقوط موتور هواپیما در تهران + تصاویر

سقوط موتور هواپیما در تهران + تصاویر

سقوط موتور هواپیما در تهران باعث رعب و وحشت مردم پایتخت شد. یکی از هواپیماهای ایرانی به دلیل نقص فنی یکی از موتورهایش کنده شد و به داخل زمین های کشاورزی سقوط کرد.

 

حوالی ساعت 8 صبح روز پنجشنبه قطعه‌ای که شباهت زیادی به موتور هواپیما دارد در زمین‌های کشاورزی اطراف چهاردانگه سقوط کرد. در پی این حادثه عوامل آتش‌نشانی و انتظامی به محل رفته و مشاهده کردند که یک شیء پرحرارت و شعله‌ور که شباهت زیادی به موتور هواپیما دارد، در این قسمت سقوط کرده است که بلافاصله شعله‌های آتش مهار شد و خاموش گردید.

سقوط موتور هواپیما در تهران + تصاویر

همچنین برخی دیگر از منابع محلی ادعا کردند که در فواصل چند متری از این قطعه قطعات دیگری نیز سقوط کرده است و آنرا مشاهده کرده اند. جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران در این حادثه گفته است: اینکه این قطعه مربوط به موتور هواپیما باشد یا خیر باید از سوی کارشناسان مربوطه بررسی شود؛ اما شواهد حاکی از آن می باشد که قطعه جداشده متعلق به یکی از هواپیماهایی بوده که قصد فرود در مهرآباد را داشته است.

سقوط موتور هواپیما در تهران + تصاویر

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانی نمی‌تواند درباره نوع قطعه نظری بدهد، گفت: عوامل آتش‌نشانی تهران صبح امروز به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام شده و خوشبختانه گزارش‌ها حاکی از این است که این حادثه مورد مسدوم نداشته است. در حال حاضر محل به عوامل انتظامی تحویل داده شده است و پیگیری‌ها از سازمان هواپیمایی ادامه دارد.

جدیدترین مطالب