لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

امیرعلی نبویان | عکس همسر و بیوگرافی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان | عکس همسر و بیوگرافی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون ایران و مجری توانمند ایرانی است. امیرعلی نبویان به تازگی ازدواج کرده است و گفته شده است که نام همسر او نیلوفر لاری پور است .

 

بیوگرافی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان مجری و بازیگر بالاخره ازدواج کرد او با انتشار عکس زیر نوشت :
برای اولین بار در زندگی نمیدونستم چی بنویسم ، دست به دامن خواجه شیراز شدم و بدون قسم دادنش به شاخه نبات و متعلقین و متعلقات ( میدونم که شاید باور نکنین ولی به خداوند یکتا قسم ) غزلی اومد به این مطلع « گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس» پی نوشت : جای خانواده هامون در این عکس خالی

امیرعلی نبویان | عکس همسر و بیوگرافی امیرعلی نبویان

پی تر نوشت: جای همه شما دویست و بیست و پنج هزار و خرده ای رفیق با وفای با حال خالی My real fans are my family پی ترین نوشت: این هیچ ربطی به بمب نداره.و بمبمون یه موضوع کاریه که در شرف ترکیدنه. به هم احترام بذاریم و همدیگه رو دوست داشته باشیم تا رستگار شویم.

 

امیرعلی نبویان متولد 2 فروردین 1359 در آمل نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی می‌  باشد.

 

وی فارغ‌ التحصیل رشتهٔ مهندسی برق از دانشگاه مازندران بوده و شهرتش را از برنامهٔ تلویزیونی رادیو هفت بدست آورد. او علاوه بر اجرا در برنامه‌های تلویزیون، نویسندهٔ خوبی نیز می‌باشد و چهار کتاب شامل مجموعهٔ قصه‌های امیرعلی از وی منتشرشده و در بازار وجود دارد.

 

نبویان اولین تجربه بازیگری خود را در سریال نوشدارو بدست آورد وی در برنامه رادیو هفت نیز حضور داشته است وی در کارنامه خود مجری گری در رادیو هفت، خوشا شیراز، صد برگ را داشته است. او همچنین توانسته در مسابقه لباهنگ خندوانه با اجراهای خود نظرات زیادی را جلب نماید.

جدیدترین مطالب