لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش

آرش مجیدی بازیگر مرد سینما و تلویزیون ایران است که اکنون به سن 46 سالگی رسیده است و در این بخش شما را با بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش آشنا خواهیم کرد. تاریخ تولد آرش مجیدی 7 اردیبهشت 1353 و زاده شهرستان آباده شیراز است. وی از کودکی علاقه زیادی به عرصه بازیگری داشته است و حاصل ازدواج او و همسرش یک دختر کوچولو است. این بازیگر جوان کشورمان علاوه بر بازیگری عاشق کوهنوردی است و تاکنون هفته ای نبوده که به کوه های شمال تهران نرود و یکی از علاقه مندان سرسخت ورزش کوهنوردی است.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

آرش مجیدی کیست

پدر آرش مجیدی مهندس متالوژی و کارمند ذوب آهن بخش متالوژی و مادر آرش مجیدی آموزگار بوده است. آرش فرزند نخست خانواده شان بوده است و علاقه زیادی به ورزش کوهنوردی دارد. او یکی از بهترین پاراگلایدر سواران مرد ایرانی است که از بالای کوه با پاراگلایدر پایین می آید به همین خاطر مادر و همسرش مدام نگران هستند. او می گوید خانواده ام کتاب را دوست داشتند اما با بازیگر شدن من مشکل داشتند و پدرم راضی به بازیگر شدن من نبود. او یک مادر بسیار خوب دارد و همسرش را عاشقانه دوست دارد. اوقات فراغت خود را در کنار خانواده و با سفر و دیدن فیلم سپری می کند. برای تماشای فیلم به سینما می روم و هم چنین فیلم های روز دنیا را در منزل تماشا می کنم.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

تحصیلات آرش مجیدی

آرش مجیدی مدرک تحصیلی کارشناسی ادبیات نمایشی دارد اما کار بازیگری را از تئاتر شروع کرد و توانست با شرکت در کلاس های خصوصی بازیگری میزان تجربیات خودش را افزایش دهد. یکی از همدوره ای های دانشگاهی آرش مجیدی، حامد بهداد بود که می گوید حتی ما شش ماه با هم همخانه بودیم و در دانشگاه آزاد تهران مرکز در چهارراه ولیعصر (عج) درس می خواندیم، حمید گودرزی هم در دانشگاه ما بود.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

ازدواج و همسر آرش مجیدی

آرش مجیدی با میلیشیا مهدی نژاد در سال 83 ازدواج نموده و صاحب یک دختر به نام میشا شدند. او گفته است که در سال 1383 با میلیشیا مهدی زاده آشنا شده است و او را بسیار زیاد دوست دارد. ازدواج آرش مجیدی و همسرش در سال 84 انجام شد و می گوید فکر می کنم یکی از بزرگ ترین شانس های من ازدواج کردن با میلیشیا مهدی زاده بود. همسر آرش مجیدی یکی از بهترین زنان ایرانی است که شوهرش را به خوبی درک می کند و با شرایط کاری همسرش کنار می آید. آرش مجیدی گفته است: ما بعد از 10 سال بچه دار شدیم چون معتقد بودم باید به سطحی از رفاه برسیم و امکانات ویژه در اختیار داشته باشیم و بعد بچه داشته باشیم ولی بعد از گذشت 2 سال از حضور میشا کنارمان می بینیم هیچ چیز تغییر نکرده و اتفاق خاصی نیفتاده و شرایط، همان شرایط است و خوشحالم که میشا هست. فکر می کنم بهترین اتفاق زندگی من میشاست که کل دلخوشی زندگی ام است.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

دختر دار شدن آرش مجیدی

میشا مجیدی دختر آرش مجیدی است که سال ها قبل متولد شده است. با ورود این دختر به زندگی آرش مجیدی و همسرش، زندگی آنها جانی دوباره گرفت و او می گوید دنیای او و همسرش را بطور کامل عوض کرده است. او در آخرین مصاحبه اش درباره بچه دار شدن زوجین گفته است که با بچه دار شدن اتفاق عجیبی میافتد، بچه جهان بینی انسان را عوض می کند او با خودش که می آید دنیایی را به دنیای ما اضافه می کند که مدام بزرگ تر و کامل تر می شود. این بهترین تعریفی است که می توانم از بچه داشته باشم، هیچ وقت هم نمی توان این حس تغییر جهان بینی را برای کسی توضیح داد و فقط آنهایی که بچه دار می شوند می فهمند.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

اسم دختر آرش مجیدی

می توان گفت هیچ چیز میشا به مادرش نرفته و کاملا شبیه من است. البته باز هم نمی توان نظر قطعی داد. مادر میشا می گوید:به نظر من هم همه چیز میشا به پدرش رفته است. نام میشا را هم آرش انتخاب کرد. حتی من مخالف بودم چون من آشا یا اشا دوست داشتم که به فارسی یعنی مقدس و به نام آرش هم نزدیک است ولی او میشا را انتخاب کرد و در نهایت هم پیروز شد.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

کوهنوردی آرش مجیدی با دخترش میشا

فکر می کنم بخشی از کارهایی که برای میشا می کنم تا دنیای کودکی اش را به بهترین شکل تجربه کند، تجربه جذاب دنیای کودکی خودم است. من هم مانند میشا در طبیعت بوده ام. کنار تجربه دوران کودکی، علاقه ویژه ای هم به طبیعت و طبیعت گردی دارم و از آنجایی که میشا بخشی از خصوصیات مرا در خود دارد، علاقه اش به طبیعت چندان دور از ذهن نیست. پس سعی می کنم محیطی را که من دوست دارم، او هم ببیند و تجربه کند. به همین دلیل اگر کوهپیمایی نسبتا راحتی بروم، میشا را هم با خودم خواهم برد. البته بهتر است بگویم او را به کوهنوردی های سخت هم می برم (می خندد) ولی حتما کوهپیمایی هایی در حد جنگل پیمایی و با محیطی که برای میشا آزاردهنده نباشد حتما با هم می رویم.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

عشق به دختر

قبل از حضور میشا، همیشه دوست داشتم فرزندم دختر باشد چون فکر می کنم جنس زن درست تر از جنس مرد است. این نظر من است و شاید برخی قبول نداشته باشند. به نظرم قدرت زن بیشتر از مرد است. زنان موجوداتی غریب، حساس، اجتماعی و … هستند در حالی که مردها اگر به حال خود رها شوند، همیشه بچه اند و در حال شیطنت کردن هستند. (می خندد) خاطرم است در انتظار به دنیا آمدن میشا بودیم و یکی از دوستانم وقتی فهمید فرزندمان دختر است، گفت:«آخیش! چقدر خوب، ما خودمان به عنوان پسر چه کاری برای پدرمان کرده ایم. همیشه موجوداتی ناآرام، شر و … بودیم.» ولی دختر همیشه دختر است، چه خانه پدرش باشد، چه ازدواج کند، همیشه بابا، بابا سر زبانش است.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

نظر آرش مجیدی درباره بچه دار شدن

متاسفانه برخی معتقدند بعد از ازدواج حتما باید بچه دار شد تا به قول خودشان پایه های زندگی شان مستحکم شود در صورتی که این کار اشتباه است. به نظرم پدر و مادر باید به جایگاهی برسند که بدانند با بچه چطور برخورد کنند و این میسر نمی شود مگر با آموزش چون این فرزند به پدر و مادری نیاز دارد که از لحاظ روانی سالم باشند. بنابراین بهتر است قبل از بچه دار شدن حتما مشاوره ای انجام دهیم. بی شک کمک زیادی هم به پدر و مادر، هم به بچه خواهد کرد.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

شغل دوم آرش مجیدی

آرش مجیدی از معدود بازیگرانی است که شغل دوم ندارد و عاشق حرفه بازیگری است اما بارها به کسانی که می خواستند بازیگر شوند گفته که به دنبال شغل دوم هم باشند و فقط به شغل بازیگری اکتفا نکنند. او می گوید: من واقعا هیچ حرفه دیگری ندارم و هر چه نگاه می کنم در تمام این سال ها شغل دیگری هم نداشته ام گرچه در ایران اگر کسی بخواهد بازیگر شود زندگی اش را به باد داده، اما این حرفه من است. آرش مجیدی گفته است: برای گذراندن زندگی ضرورت دارد که ما بازیگران شغل دوم داشته باشیم البته من رسماً تصمیم گرفته ام بازیگری را ببوسم و کنار بگذارم و هر سال یک مرتبه کاری را بپذیرم.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

عکاسی

آرش مجیدی عاشق عکاسی است و یک دوربین حرفه ای عکاسی دارد. او عاشق عکس گرفتن از طبیعت و بناهای تاریخی است و در دفتر کارش تصاویر زیبایی که خودش انداخته به چشم می خورد.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

دوران کودکی آرش مجیدی

به گزارش سماتک آرش مجیدی در سن کودکی عاشق این بود که پارتیزان شود و فیلم های پارتیزانی را بسیار دوست می داشت اما خانواده اش با بازیگر شدن او مشکل داشتند. در دوران دانشگاه رشته هنر را می خواند و مدام در صحنه های مختلف تئاتر حضور داشت و پدر و مادرش با حرفه او مخالف بودند اما علاقه کودکی او بازیگر شدن بود و سرانجام توانست به اوج شهرت برسد.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

ورود به عرصه بازیگری

بازیگری را بسیار دوست می داشت و در ابتدا کار خود را با تئاتر شروع کرد. او همواره دوست داشت به یکی از چهره های مهم تبدیل شود و سرانجام به آرزوی دیرینه اش رسید.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

اوج شهرت

آرش مجیدی فعالیت هنری خود را از تئاتر شروع کرد و در استان رتبه نخست تئاتر را بدست آورد؛ آرش مجیدی با مجموعه تلویزیونی رستگاران درنقش یک پلیس چهره شد و همینطور با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی زیر هشت به شهرت رسید و نشان داد که استعداد بالایی دارد. او درباره به شهرت رسیدن خود می گوید: شهرت یک دردسر است و خیلی خوب است که مردم بشناسنت و بهت احترام بذارن و تو هم احترام بذاری اما این که همیشه توی چشم باشی، زیر ذره بین باشی، تو را اذیت می کند. به خصوص جنس آدمی مثل من که خیلی اهل قواعد شهری نیستم، زندگی خودم را دارم و دوست ندارم زیرذره بین باشم. دوست دارم اگر حسش بود بروم قهوه خانه پایین شهر یک چیزی هم بخورم ولی اون موقع اگر همه بشناسنت مجبوری خودت نباشی.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

علایق

من همه کارهایم را دوست داشتم و نمی توانم بگویم کدام بد بوده یا آن یکی خیلی باعث افتخار بوده. البته به واقع، من و خداوند عشق را آفرید را دوست دارم.
همچنین خیلی از فیلم های تلویزیونی را که بازی کردم دوست داشتم. وقتی نقشی را دوست داشته باشم بازی می کنم و آدمی نیستم که مثلاً بگویم این اثر تله فیلم است.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

فیلم های سینمایی آرش مجیدی

فیلم روباه با بازی ام در نوروز اکران شد و بازتاب های فیلم خوب بود اما تبلیغات کمی برای نمایش آن در سینماها صورت گرفت بنابراین متاسفانه در گیشه شکست خورد و فروش نداشت. آرش مجیدی بازیگر فیلم روباه در گفتگویی از دلایل خداحافظی خود از حرفه بازیگری گفت. این بازیگر سینما و تلویزیون به خبرنگار ما بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون فقط 2 پیشنهاد برای بازی داشتم که هیچ کدام نکته جالب توجهی نداشتند، بنابراین آن ها را نپذیرفتم. البته بحث مالی خیلی مهم است و من شغل اول و آخرم بازیگری است و از این طریق امرار معاش می کنم و برای همین است که همیشه هشتم گرو نهم است و آدم سرمایه داری نیستم که شغل دوم داشته باشم. فهرست فیلم های سینمایی آرش مجیدی عبارتند از:

 

خانه‌ای در خیابان چهل و یکم (۱۳۹۴)
روباه (۱۳۹۳)
سر به مهر (۱۳۹۱)
یوسف هور (۱۳۹۱)
شبانه (۱۳۸۴)
گاو خونی (۱۳۸۱)
شوکران (۱۳۷۷)

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

سریال های تلویزیونی آرش مجیدی

۱۳۹۷ سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست

۱۳۹۶ دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی شبکه ۳
۱۳۹۳ رنگ شک به کارگردانی فریبرز عرب نیا شبکه ۳
۱۳۹۳ پازل به کارگردانی ابراهیم شیبانی شبکه ۱
۱۳۹۳ جلال‌الدین به کارگردانی شهرام اسدی و آرش معیریان شبکه ۱
۱۳۹۲ سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی و سید جمال سید حاتمی شبکهٔ ۳ / ۱۳۹۲ پخش آن متوقف شد
۱۳۹۰ شیدایی به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور شبکه ۳
۱۳۸۹ ارمغان تاریکی به کارگردانی جلیل سامان شبکه ۳
۱۳۸۹ زیر هشت به کارگردانی سیروس مقدم شبکهٔ ۱
۱۳۸۷ رستگاران به کارگردانی سیروس مقدم شبکه ۳
۱۳۸۵ آخرین گناه به کارگردانی حسین سهیلی زاده شبکه ۲
۱۳۸۴ و خداوند عشق را آفرید به کارگردانی مسعود شامحمدی

۱۳۸۳ من یک مستاجرم به کارگردانی پریسا بخت‌آور شبکه ۳
۱۳۸۲ راز شیوا به کارگردانی پرویز حسن‌پور شبکه ۳

بیوگرافی آرش مجیدی و همسرش + عکسهای اینستاگرام

اینستاگرام آرش مجیدی

پیج اینستاگرام آرش مجیدی در حدود 80 هزار نفر دنبال کننده دارد و عکسهای اینستاگرام آرش مجیدی را می توانید در ادامه مشاهده کنید. در صورتی که تمایل دارید جدیدترین خبرهای اینستاگرام آقای مجیدی بازیگر را ببینید به آدرس arashmajidi@ مراجعه کنید.

جدیدترین مطالب