قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا

ایوانکا ترامپ یکی از زن های سیاستمدار در آمریکا می باشد بعد از رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ او نیز در امور آمریکا دخالت دارد در ادامه تصاویر بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ایوانکا ترامپ یکی از مدلینگ های سابق در آمریکا می باشد او دختر دونالد ترامپ هست ایوانکا ترامپ یک خواهر به اسم تیفانی دارد که او در امور آمریکا هیچ دخالتی ندارد و خواهر کوچکتر وی می باشد بعد از اینکه دونالد ترامپ به ریاست جمهوری برگزیده شد ایوانکا ترامپ نیز مشهور شد بیوگرافی ایوانکا ترامپ Ivanka Trump دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی امریکا است او متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۸۱ (۸ آبان ۱۳۶۰) میباشد.

 

ایوانکا تاجر، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است او در امریکا اختیار تام دارد.

 

فعالیت سیاسی

او یک دهه به عنوان نایب رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتساب‌های سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیریت هتل این شرکت بود. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است. از برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به کارآموز اشاره کرد. او هم اکنون در دولت پدرش به عنوان دستیار ویژهٔ رئیس جمهور مشغول به کار است.

 

پدر و مادر ایوانکا

ایوانکا در منهتن متولد شد. پدر او ابرتاجر آمریکایی دونالد ترامپ و مادرش ایوانا ترامپ ورزشکار و مانکن اصالتاً اهل چکسلواکی هستند. والدین او در سال ۱۹۹۱ هنگامی که او ۱۰ ساله بود طلاق گرفتند. او دو برادر، یک خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دارد.

 

دین ایوانکا

در سال ۲۰۰۹، پس از تحصیل نزد خاخام الی وینستاک از مکتب راماز ارتدکس مدرن، ترامپ به یهودیت به طور ارتدکس گروید[۵][۶] و نام یائل را اختیار کرد. 

 

او متعاقباً رژیم غذایی کاشر را رعایت کرده و شبات را به جا می‌آورد، در سال ۲۰۱۵ گفته: من بسیار مراعات کننده [احکام دینی] هستم… این تصمیم برای من در زندگی بسیار عالی بوده است… من واقعاً می‌فهمم که با یهودیت، برای ارتباط خانوادگی برنامه‌ای عالی ایجاد می‌شود. از جمعه تا شنبه ما هیچ کاری جز ارتباط با همدیگر نمی‌کنیم. تماس تلفنی برقرار نمی‌کنیم.

 

زندگی ایوانکا و همسرش

با انتخاب شدن دونالد ترامپ بعنوان ریاست جمهورآمریکا خانواده وی بیش از پیش در کانون توجه جهانی قرار گرفتند.

 

ایوانکا ترامپ را می شود بانوی اول ایالات متحده آمریکا خطاب کرد، چرا که او در انتخابات ریاستجمهوری آمریکا همگام با پدرش دونالد ترامپ قدم برداشتهو برای پیروزی پدرش کمک های فراوانی به او کرده، همسر او جرد کوشنر نیز بخاطر نفوذو ارتباطات خود بین سرمایه داران آمریکا و سران اسرائیلی توانست حمایت آنها را به سمت دونالد ترامپ جاری سازد.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

شوهر ایوانکا

کوشنر و خانواده‌اش ارتباطات قوی با اسرائیلی‌ها دارند. بنیاد کوشنر در سال ۲۰۱۱مبلغ ۲۵ هزار دلار و در سال ۲۰۱۲ مبلغ ۱۰ هزار دلار به یکسازمان یهودی مستقر در لس‌آنجلس و رئیس آن که خاخام حاضر درمراسم تحلیف ترامپ بودکمک مالی کرده‌اند. جرد کوشنر علاوه بر کمک‌های مستقیمبرای ساختن شهرک‌های صهیونیستی، توانست حمایت دونالد ترامپ را نیز دراین‌باره به دست آورد.این یادداشت، ضمنمعرفی ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، به بررسی روابط خانوادهکوشنر با لابی‌های حامی اسرائیل و صهیونیست‌ها می‌پردازد.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

تحصیلات و زندگی ایوانکا

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ و ایوانا ترامپ همسر سابق دونالد ترامپ است. ایوانکا ترامپدو سال در دانشگاه جورج تاون تحصیل کرد و پس‌ازآن به مدرسهوارتون دانشگاه پنسیلوانیا رفت؛ همان دانشگاهی که برادر و پدرش در آن تحصیل‌کرده بودند. ایوانکادر رشته اقتصاد فارغ‌التحصیل شد و به‌عنوان توسعه‌دهنده املاک ومستغلات برای بروس راتنر در شرکت فارست سیتی کار کرد، اما بعد از یک سال، به شرکتپدرش پیوست.ایوانکا ترامپ، در طول رقابت انتخاباتی پدرشهمواره در کنار وی بود و به روش‌های گوناگون به جمع‌آوری رأی برای دونالد ترامپ پرداخت.

 

گویا ترامپ علاقه زیادی به ایوانکا دارد و مسئولیت‌های سنگینی به عهده وی گذاشته است.او در طول تبلیغات انتخاباتی بار‌ها توانست رسوایی‌های دونالد ترامپ در رابطه بابدرفتاری با زنان و توهین به آن‌ها را بسیار هوشمندانه پاسخ دهد و تا حد زیادی حمایت زنان رابرای رأی دادن به پدرش جلب کند.به گزارش نیک شو ایوانکا در طولرقابت‌های انتخاباتی، زیرکانه نقطه‌ضعف‌های پدر خود را می‌پوشاند و تلاش می‌کرد تا دونالد
ترامپ همانند یک رئیس‌جمهور واقعی به نظر برسد.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

مهم‌ترین وظیفه یک زن، مادری است

او در سخنرانی ماه ژوئیه گفت: «خانواده‌های آمریکایی به کمک نیاز دارندسیاست‌هایی که به رشد و شکوفایی زنان صاحب فرزند کمک می‌کند نباید فقط برای عده‌ایمعدود، بلکه باید برای همه فراهم باشد. سیاستمداران از دستمزد برابر برای زنانصحبت می‌کنند، ولی پدرم این روش را در تمام دوره مدیریتش در تمام شرکت‌های خود اجرا کرده است.»

 

ایوانکا معتقد است مهم‌ترین وظیفه یک زن، مادریاست و ترامپ قوانینی را وضع خواهد کرد که از مادران و کودکان حمایت کند.یکی از تأثیرات مهمی که ایوانکا روی پدرش داشته، رسیدگی به مشکلات سقط‌جنیندر آمریکا بوده است.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

دوست خانوادگی و یکی از تاجران بزرگ آمریکا درباره ایوانکا می‌گوید: «من تصور می‌کنم که دونالد ترامپ واقعاً به حرف‌های ویگوش می‌دهد البته، نه فقط به این دلیل که ایوانکا دخترش است،بلکه، دونالد ترامپ، ایوانکا را به‌عنوان یک تاجر و معامله‌گر موفق و بسیار باهوش قبول دارد.»

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

عضو هیئت مدیره هتل های ترامپ

ایوانکا یکی از اعضای هیئت‌مدیره مؤسسات و هتل‌های زنجیره‌ای ترامپ محسوب می‌شودو در کنار برادرانش اریک ۳۲ ساله و دونالد جونیور ۳۸ ساله به ادارهو مدیریت آن‌ها کمک می‌کند. همچنین او مدیر یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات اقتصادی ترامپنیز هست. یکی از بزرگ‌ترین معاملات ملکی و پروژه‌های عمرانیوی در سال‌های اخیر، خریداری اداره پست قدیمی در واشنگتن دی سی در نزدیکی کاخسفید بوده که آن را به یکی از لوکس‌ترین هتل‌های شهر تبدیل کرده است.او همچنین معاون اجرایی کسب‌وکار خانوادگی ترامپ بوده است. در سال ۲۰۰۷ میلادیوی خط تولید جواهرات، کیف، کفش و لباس‌های خود را در جهتحمایت از زنان شاغل، راه‌اندازی کرد. این شرکت ابتدا به‌عنوان شرکت حرفه‌ای در زمینهجواهرات پایه‌گذاری شد و سپس گسترش یافت و پوشاک، عطرو عینک آفتابی را نیز تحت پوشش قرارداد. او با به راه انداختن یک کمپانی به نام «زنانیکه کار می‌کنند» از زنان شاغل حمایت کرد تا علاوهبر مشاوره و پیشنهاد، تجارب کاری زنان حرفه‌ای را با آنان در میان بگذارد.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

ازدواج ایوانکا ترامپ با همسرش

ایوانکا ترامپ در سال ۲۰۰۹ میلادی با «جرد کوشنر» (فرزند چارلز کوشنر، ساختمان‌سازمشهور آمریکایی) ازدواج کرد. بنا به گزارش‌ها، ازدواج آن‌ها بهدلیل دین غیر یهودی ایوانکا مورد اعتراض خانواده کوشنر قرار گرفت و همین این امر باعثجدایی کوتاه آن‌ها شد، ولی با گرویدن ایوانکا ترامپ به دین یهودیت، موافقت خانواده کوشنرجلب شد. ایوانکا ترامپ در سال ۲۰۱۵ در یک مصاحبهگفت که گرویدن به دین یهودیت برنامه‌ای فوق‌العاده برای ارتباط با خانواده‌اش دراختیار او قرار داده و از این امر بسیار راضی است.

 

او اذعان داشت که رژیم غذایی کاشر (غذای پاک و حلال در آیین یهودی) را رعایت کردهو شبات (تعطیلی روز شنبه در آیین یهود که یهودیان برایعبادت به کنیسه می‌روند) را به‌جا می‌آورد.همچنین فرزندان خود را به مدرسه مذهبی می‌فرستد.

 

وی افزود که او و همسرش به‌رسم دین خود، روزهای جمعه و شنبه از کار کردندست کشیده و وقتشان را با فرزندانشان سپری می‌کنند./ بیوگرافی ایوانکا ترامپجرد کوشنر سرمایه گذارجرد کوشنر سرمایه‌گذار مشهور املاک و مستغلات و صاحب روزنامه‌ای به نام نیویورک آبزرور استکه نفوذ قابل‌توجهی در میان افکار عمومی آمریکا دارد. وی یکیاز اصلی‌ترین مشاوران ترامپ در هیئت ۵ نفره‌ای بود که کار هدایت گروه ترامپ را برای روز انتخاباتبر عهده داشتند و همچنین عضو گروه انتقال قدرت ترامپ نیز بود.

 

او هم‌اکنون به‌عنوان مشاور ارشد ترامپ وارد کاخ سفید شده است.این در حالی است کهوی در طول رقابت‌های انتخاباتی، هیچ گونه پست رسمی در کمپین انتخاباتی ترامپ نداشت.

 

در نوامبر ۲۰۱۶ نیویورک‌تایمز گزارش داده بود که وی شخصاً مایل بوده تا در دولتترامپ حضورداشته باشد، اما به دلیل قانون «ضد پارتی‌بازی و استخدام خویشاوندان» امکانوقوع چنین اتفاقی وجود نداشته است؛ ولی با اجازه وزارتدادگستری در ژانویه، کوشنر مجوز ورود به کاخ سفید را اخذ کرده است و از تمامی مناصب خوددر شرکت و بنیاد خانوادگی کوشنر، استعفا داده است.

 

حامیان مالی کاندیداهای دموکراتپدر او چارلز کوشنر برای مدت زیادی از حامیان مالی کاندیداهای دموکرات بوده است و کمکبه بیل کلینتون و هیلاری کلینتون را در سوابق خود دارد.او در سال ۲۰۱۵ مبلغ صد هزار دلار به کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ و جمهوری خواهانکمک «داوطلبانه» کرده است. چارلز کوشنر، مدتی به دلیلدست‌کاری در اسناد مالی و پرداخت کمک غیرقانونی، در زندان به سر بُرد. جرد کوشنر نیز اگرچههمواره حامی جمهوری خواهان بوده استاما ارادتی نیز به فرانکلین روزولت و جان. اِف. کِنِدی دموکرات دارد.

 

دونالد ترامپ در یک مصاحبه اعلام کرده بود که برای حضور در انتخابات ریاست جمهوریاز افراد محدودی مشورت می‌گیرد؛ اما هرگز نام اصلی این افراد را ذکر نکرده بود.ترامپ در وصف این افراد گفته بود: «مشاوران من، جزء باهوش‌ترین افراد آمریکایی هستند.»رسانه‌ها تقریباً به این یقین رسیده‌اند که گردانندهاصلی کمپین تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ، داماد وی بوده است.

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

نقش جرد کوشنر در انتخابات

جرد کوشنر، در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ نقش قابل‌توجهی را ایفا کرد. او مغز متفکررسانه‌های اجتماعی کمپین دونالد ترامپ بود و به سبب ارتباطاتگسترده‌ای که با اصحاب این حوزه ازجمله رابرت مورداک داشت، کمک زیادی به پیروزی دونالدترامپ کرده است. او به همراه ایوانکا، اریک و دونالد جونیوردونالد ترامپ را متقاعد کرد تا مدیر قبلی کمپین انتخاباتی (کوری لواندووسکی) را اخراج کندو به‌جای وی راینس پرایبوس را انتخاب کند. جرد کوشنرهمچنین برای بهبود روابط ترامپ با شبکه خبری فاکس نیوز و آیپک میانجیگری کرده است.

 

هوپ هیکس یکی از مشاوران اصلی دونالد ترامپ اذعان کرده بود: «ترامپ در برخی مسائلمانند اسرائیل و کشورهای خاورمیانه از کوشنر مشاوره می‌گیرد.»ترامپ پیش از مراسم تحلیف خود گفته بود که «جرد کوشنر می‌تواند به‌عنوان یک واسطهبرای برقراری صلح بین اسرائیل و فلسطین کمک کند.»

عکس ایوانکا ترامپ قبل از عمل زیبایی

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

رسانه‌ها گزارش داده بودند با افشای سخنان جنجالی ترامپ در طول رقابت‌های انتخاباتکوشنر از ترامپ خواسته بود تا رفتار خود را کمی تعدیل کرده و مانند یککاندیدای سنتی عمل کند. او از ترامپ خواسته بود تا نقشه راه خود را برای رسیدن به کاخ سفیدعوض کند و ارتباطات بیشتری با حامیان مالی و سایر سیاستمداران بگیرد.به گزارش سماتک حاکی از آن است که کوشنر، ارتباطاتی قوی با غول رسانه‌ای دنیا یعنی“رابرت مورداک” و “رونالد پرلمن” (یکی از صاحبان سرمایهو املاک در آمریکا) دارد که این مساله می‌تواند کمک شایانی برای ترامپ باشد.

 

ارتباط جرد کوشنر با رژیم صهیونیستی

کوشنر و خانواده‌اش ارتباطات قوی با اسرائیلی‌ها دارند. بنیاد کوشنر در سال ۲۰۱۱، مبلغ۲۵ هزار دلار و در سال ۲۰۱۲ مبلغ ۱۰ هزار دلار به یک سازمانیهودی مستقر در لس‌آنجلس و رئیس آن که خاخام حاضر در مراسم تحلیف ترامپ بود کمکمالی کرده‌اند. این در حالی است که خاخام دیگری بهنام «هاسکل لوکستاین» نیز به‌واسطه آشنایی با ایوانکا ترامپ، خواستار حضور در کنوانسیونملی جمهوری خواهان شده بود. والدین کوشنر در سال ۲۰۱۴ میلادیرقمی در حدود ۲۰ میلیون دلار به دانشگاه داروسازی اسرائیلی در اورشلیمکمک کردند.

 

اسرائیل، توانسته ارتباطاتقابل‌توجهی بین مقامات این رژیم و دونالد ترامپ برقرار کند. در یک درگیری لفظی مختصر که بینترامپ و نتانیاهو روی‌داده بود، ترامپ گفته بود که اگر رئیس‌جمهور شوددر ماجرای صلح بین اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها طرف اسرائیل را نخواهد گرفت.دفاع کوشنر از ترامپاین در حالی است که در میان سیاستمداران آمریکایی، یهودی‌هایبانفوذیقرار دارند که ترامپ مجبوراست درنهایت با آن‌ها همکاری کند. به همین دلیل، زمانی که جلسات آیپک برگزار شد، با مشورتکوشنر، ترامپ در آن حضوری قوی پیدا کرد و سخنان جانب‌دارانه فراوانی به سود اسرائیل بر زبان راند.

 

در این جلسه ترامپ در یک جمع ۱۸ هزارنفری، گرم‌ترین و مساعدترین قول‌های خود را بهجامعه یهودیان در آمریکا ارائه داد. ترامپ در این سخنرانی ازفلسطینی‌ها خواست تا سیستم آموزشی خود را اصلاح کنند و از اسرائیلی‌ها نفرت نداشته باشند.او همچنین از فلسطینی‌ها خواست تا نام مکان‌های عمومی خود را به نامشهدای خود تغییر ندهند. او همچنین برای جلب‌توجه بیشتر یهودیان با زیر سؤال بردن توافق ایرانو کشورهای ۵ + ۱ گفت: «برجام، بدترین قراردادی است که تاکنون علیه اسرائیل بسته‌شده است».

 

جرد کوشنر برای نشان دادن ارادت ترامپ به اسرائیل، در روزنامه شخصیخود (آبزرور) از ترامپ دفاع کرده و گفته بود دونالد ترامپ، نه یهودستیز و نه نژادپرست است.به مواضع نژادپرستانه شهره استاین اظهارات در حالی بیان می‌شود که ترامپ، استیو بنن، فعال آمریکایی را که به مواضع نژادپرستانهشهره است، به سمت استراتژیست ارشد و مشاور خود منصوب کرد.دونالد ترامپ، مواضع قاطعی در حمایت از رژیم اسرائیل دارد.

 

در ادامه کمک‌ها و حمایت‌های همیشگی آمریکا از سیاست‌های تجاوزکارانه و غصباراضی رژیم صهیونیستی و کمک‌های مالی آمریکا به رژیمصهیونیستی برای گسترش شهرک‌سازی‌ها، دونالد ترامپ گفته بود که همین سیاسترا دنبال خواهد کرد؛ همان‌طور که در تبلیغات انتخاباتی خود نیز اینموضوع را وعده داده بود. بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز او رادوست واقعی این رژیم دانسته است.

 

در همین راستا منابع خبری فاش کرده‌اند که بنیاد «کوشنر» که به‌وسیله خانواده کوشنراداره می‌شود؛ بیش از ۵۸. ۰۰۰ دلار (بخشی از کمک برنامه‌ریزی‌شده ۸. ۵ میلیون دلاری)به شهرک‌سازی و مدارس مذهبی اسرائیل کمک کرده است.

 

نگاهی به زندگی ایوانکا ترامپ و همسرش

این در حالی است که به اذعان کارشناسان ازجمله دانیل کاتزر سفیر آمریکا در اسرائیل(۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵)، بخش اعظم کمک‌های بنیاد کوشنر، پیشاز انتخاب وی به ریاست جمهوری به اسرائیل اهداشده بود. این کمک‌ها در حالی است کهترامپ بیان کرده بود که سفارت آمریکا را از تل‌آویو به بیت‌المقدس منتقل خواهد کرد.

 

ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر در زندگی شخصی شان

بدیهی است که هیچ‌گاه در آمریکا فرد و حزبی در مرکز قدرت نبوده‌اند که منافع اسرائیل رابه خطر بیندازند. ثبات تاریخی در روابط آمریکا و اسرائیلبه حدی است که هیچ‌گاه و در هیچ زمانی واشنگتن تصمیمی را اتخاذنکرده است که تأثیرسلبی بر امنیت اسرائیل یا قدرت آن گذاشتهباشد، چه دولت دموکرات‌ها روی کار باشد چه دولت جمهوری‌خواهان.

 

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

شاید بعضی اختلافات تاکتیکی محدودی وجود داشته باشد، اما هیچ‌گاه این اختلافاتبر وضعیت اسرائیل در منطقه تأثیر نگذاشته است./ بیوگرافی ایوانکا ترامپمی‌توان گفت: دولت ترامپ، حتی همان معدود اختلافات تاکتیکی دولت اوباما با اسرائیل را نیزنخواهد داشت و این مهم را در فشار هرچه بیشتر بر ایران، ادامهشهرک‌سازی‌های اسرائیل در کرانه باختری و انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو بهبیت‌المقدس نشان خواهد داد.

 

عکس های جدید ایوانکا ترامپ 

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

عکس های جدید ایوانکا ترامپ 

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

عکس های جدید ایوانکا ترامپ 

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

عکس های جدید ایوانکا ترامپ 

بیوگرافی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا + تصاویر

 

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب