لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی

حسن جوهرچی  بازیگر پرتوان سینمای ایران بود در اثر یک بیماری امروز دار فانی را وداع گفت حسن جوهرچی در سریال در پناه تو  بسیار خوش درخشید و به اوج محبوبت دست یافت او بسیار ارام و مهربان بود و کارگردان ها نقش مثبت را به او می دادند چهره او شناخته شده بود در بین مردم ایران محبوبیت خاصی داشت در ادامه بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی حسن جوهرچی را که در سایت سماتک قرار داده ایم را مشاهده خواهید کرد با ما همراه باشید.

 

زندگینامه حسن جوهرچی

حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گرفت. بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷ با «فیل در تاریکی» شروع کرد. اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود.

 

اما با بازی در سریال در پناه تو در سال ۱۳۷۳ به شهرت رسید.

 

این بازیگر در فیلم‌های سینمایی زیر ایفای نقش کرده است:

آبی (فیلم ۱۳۷۹)، آقای رئیس جمهور (۱۳۷۹)، دختری بنام تندر (۱۳۷۹)، بادام‌های تلخ (۱۳۷۶)، دو زن (۱۳۷۷)، حماسه قهرمانان (۱۳۷۶)، زن شرقی (۱۳۷۶)، بالاتر از خطر (۱۳۷۵)، روزی که خواستگار آمد (۱۳۷۵)، سلطان (فیلم) (۱۳۷۵)، ضیافت (فیلم) (۱۳۷۴)، ویرانگر (۱۳۷۴)، افسانه دو خواهر (۱۳۷۳)، جای امن (۱۳۷۲)، زینت (۱۳۷۲)، بر بال فرشتگان (۱۳۷۱)، برخورد (فیلم) (۱۳۷۰)، فیل در تاریکی (۱۳۶۸).

 

تلویزیون

اما شاید بتوان گفت بیش از همه بازی در سریال تلویزیونی در پناه تو در درخشش و شهرت او تاثیرگذار بوده است. سریالی به کارگردانی حمیده لبخنده که بارها از تلویزیون بازپخش شد و هر بار مورد توجه مخاطبان گذشته و اکنون قرار گرفت.

 

تنهایی لیلا، برابر با اصل، شب‌های روشن، مثل شیشه، سراب، فاصله‌ها، فاکتور هشت (مجموعه تلویزیونی)، بوی عیدی، جابر ابن حیّان، هویت پنهان، پیله‌های پرواز، او یک فرشته بود، غریبانه، سیمای مدرسه، مشق عشق، نسیم رؤیا، روزهای زندگی، در پناه تو، دومین انفجار
وکلای جوان، هدف گم‌شده از جمله آثار تلویزیونی این بازیگر هستند.

همسر او مهناز بیات، چهره‌پرداز است. او دو فرزند به نام های علی و آوا دارد. مهناز بیات در سال ۱۳۴۹ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل دوره دو ساله چهره پردازی را از حوزه هنری سال (۱۳۷۲) دریافت کرد. و کار چهره پردازی را در سینما از سال ۱۳۷۲ با همکاری جعفر سیمایی آغاز کرد.

 

اجرای تلویزیونی حسن جوهرچی

او در سال ۱۳۸۹ در برنامه ویژه ماه رمضان شبکه سوم سیما به نام ماه عسل مجری گری کرد.

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

عکس جوهرچی درکنار دخترش آوا

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

بیوگرافی حسن جوهرچی و عکس های شخصی خانوادگی

 

مطالب مرتبط »

 

عکس نوشته های جدید درگذشت حسن جوهرچی

 

دلایل فوت حسن جوهرچی بازیگر مرد ایرانی

 

حسن جوهرچی بازیگر 48 ساله فوت کرد

 

عکسی ماندگار از حسن جوهرچی و دخترش

 

تازه ترین تصاویر از هنرمندان و افراد مشهور در اینستاگرام

جدیدترین مطالب