لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بیوگرافی ملیکا زارعی مجری برنامه کودک + عکس شخصی

بیوگرافی ملیکا زارعی مجری برنامه کودک + عکس شخصی

ملیکا زارعی مجری برنامه کودک شبکه های سیما است که اکنون در سن 32 سالگی به سر می برد. تاریخ تولد ملیکا زارعی 4 اردیبهشت ماه سال 1364 و زاده تهران است. ملیکا زارعی مجری برنامه کودک تاکنون در برنامه های زیادی نقش مجری کودک را اجرا کرده است.

 

بیوگرافی ملیکا زارعی مجری برنامه کودک

ملیکا زارعی (خاله شادونه) در 4 اردیبهشت 1364 در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است، از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه دو سیما آغاز کرد، و در سال 1382 در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال 1383  همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد.

بیوگرافی ملیکا زارعی مجری برنامه کودک + عکس شخصی

عکس شخصی ملیکا زارعی

 

به خاطر صدای کودکانه‌اش و صداقتی که در کلامش وجود دارد، خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد، او برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌های ویژه کودکان را می‌خواند و سعی می‌کند تمام وقتش را با آنها سپری کند، او عاشق بچه‌هاست و به نظرش بچه‌ها پاک‌ترین موجوداتی هستند که خداوند آفریده است.

 

ملیکا زارعى در صفحه اینستاگرامش از اینکه باب شده که على صادقى همسر ایشون هستن گفت من این موضوع را تکذیب میکنم . آقاى صادقى همسر ایشون نیستد و ایشون داراى یک دختر به نام مانلى هستن.عکس خاله شادونه با دو بچه, اون دو بچه خواهر زاده هاى آقاى محمد رضا گلزار هستند. در برنامه وی در روز 21 اردیبهشت 91 به علت ازدحام 3 نفر از کودکان شرکت کننده در مراسم در گذشتند.

جدیدترین مطالب