قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران 

رضا عطاران یکی از بهترین کمدین های ایرانی است که به تازگی این بازیگر جوان و طناز تصاویری از همسرش را برای هوادارانش به اشتراک گذاشته است. تاریخ تولد رضا عطاران 20 اردیبهشت 1347 و زاده مشهد مقدس می باشد.

 

او فرزند سوم خانواده محسوب میشود پدر و مادرش از اهالی بخش کاخک شهرستان گناباد در استان خراسان بودند مادرش رو در همان سال اولد تولدش در سال 47 در زلزله کاخک از دست داد او با پشتکار و تلاش فراوان دیپلم خود را در رشته اقتصاد گرفت

 

شروع فعالیت از تئاتر و اولین کار تلویزیونی
بعد از دیپلم برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تهران آمد. با وجود علاقه به رشته تحصیلی اش، به بازیگری، فیلمنامه نویسی و کارگردانی روی آورد.وی کار اصلی خود رادر دهه ۱۳۶۰در تئاتر مشهد با مرحوم حسن حامد شروع کرد و در این دوران او تماما نقش های غیرکمیک بازی کرد و این همکاری تا فوت حسن حامد در سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

 

اولین کار تلویزیونی خود را در سال ۱۳۶۹ با بازی در مجموعه بیداران به کارگردانی اصغر عبدالهی آغاز کرد ولی جدی ترین کار تلویزیونی اش بازی در مجموعه طنز پرواز ۵۷ به کارگردانی مهران مدیری در سال ۱۳۷۲ بود سپس یک سال بعد با مجموعه ساعت خوش مهران مدیری کار کمدی اش را شروع کرد سپس در سال ۷۸ با نویسندگی و کارگردانی سیب خنده به چهره محبوب تبدیل شد.

 

ازدواح رضا عطاران با فریده فرامرزی با شرط بدون داشتن بچه
در سال ۱۳۷۳ با خانم فریده فرامرزی که برای بازی در فیلم صندلی خالی نامزد سیمرغ بلورین نقش مکمل زن جشنواره فجر شده بود ازدواج کرد این دو شرط کردند هیچ موقع بچه دار نشوند و تا الان روی حرف خود هستند.

 

سیگار و گیاهخواری
رضا عطاران سیگاری است و جالب است بدانید فقط سیگار بهمن میکشد البته به سلامتی خود اهمیت میدهد و مدتی است مانند همسر خود گیاهخواری را شروع کرده است.

 

علایق عطاران
گاهی اوقات مجسمه سازی می کند و نقاش و خطاطی ماهر هست علاقه عجیبی به فوتبال دارد و تیم فوتبال هنرمندان را پایه گذاری کرد از فوتبالیست ها با مهرداد میناوند دوستی قدیمی و نزدیکی دارد غرور در زندگی اش جایی ندارد و بسیار شوخ، با شخصیتی جالب است.

 

زندگی شخصی و پول
دو خواهر بزرگتر از خود دارد علاقه خاصی به زندگی اش دارد و در مورد خوشبختی می گوید : هر چه قدر که در زندگی پیش می روم احساس می کنم هر اندازه ازخود گذشتگی بیشتر باشد، تو بتوانی مسایلی را که به نظرت چیزهای خوبی نیست، تحمل کنی، هم خودت از زندگی بیشتر لذت می بری و هم اطرافیان و خانواده ات از زندگی در کنار تو خوشحال و راضی اند پول چیز خوبی است اما به خوشبختی ربطی ندارد و به تنهایی نمی تواند ضامن خوشبختی خانواده باشد قصه خوشبختی ما هم، این چنین بود.

 

پدر و مادر
مادرم خدا بیامرز نماد و مظهر مهربانی بود. هنوز هم در اقوام از مهربانی او می‌گویند که چقدر مهربان بود؛ هیچ کس را هیچ وقت اذیت نکرد و به هیچ چیز کاری نداشت. بابا هم که مظهر بی‌خیالی بود. ترکیب این دو تا من شدم. (مادرش در اوایل تولد رضا در زلزله فوت کرده است)

 

ازدواج سوم پدرش

وقتی مادرم فوت کرد؛ پدرم باز هم ازدواج کرد همسر دوم شان هم فوت کرد و برای بار سوم ازدواج کرد و با ایشان در مشهد زندگی می‌ کند.

 

جنجال
رضا عطاران در نشست فیلم سینمایی طبقه حساس در جشنواره فیلم فجر عنوان کرده بود :
من برای خندان مردم حاضرم شلوارم را نیز پایین بکشم !!

 

سود آور ترین بازیگر ایران
به موجب موفقیت‌های هنری که با بازی در فیلم‌های طبقه حساس، رد کارپت و کلاشینکف کسب کرد، با سودآوری ۱٬۶ میلیارد تومان، سودآورترین بازیگر سینمای ایران در سال ۱۳۹۳ لقب گرفت البته بدون احتساب فیلم من سالوادور نیستم !

 

آلبوم عکس رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران | تصاویر همسر و بیوگرافی رضا عطاران

 

منبع : wikipedia.org

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب