قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

سپیده خداوردی یکی از بازیگران زن در سینمای ایران می باشد او دارای  تحصیلات ادبیات می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سپیده خداوردی بیوگرافی و سپیده خداوردی عکس را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بعد از مهناز افشار و ماه چهره خلیلی، سپیده خداوردی سومین بازیگری است که سعی کرده درباره بارداری و فرزنددار شدن به صراحت صحبت کند.این بازیگر که بیشتر در تلویزیون فعال بوده است با امین نظری ازدواج کرده؛ نظری نوازنده گیتار الکتریک است و در زمینه موسیقی فعالیت می کند.در پشت صحنه “عصر پاییزی” با همسرم آشنا شدم.

 

خداوردی که سابقه بازی در سریالهایی چون “عصر پاییزی” و “آوای باران” را داشته است درباره آشنایی با همسرش به نگار حسینی در”خانواده سبز” گفته است: به گزارش سماتک با همسرم در پشت صحنه سریال “عصر پاییزی” آشنا شدم و بعد از مدتی حس کردم که زبان مشترک زیادی با هم داریم و برای اینکه نظراتمان را به یکدیگر نزدیک کنیم احتیاجی به صرف زمان طولانی نداریم و وقتی موضوع ازدواج پیش آمد حس کردم می تواند شریک خوبی برایم باشد.

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

 

سپیده خداوردی در تئاترهای مشهوری بازی نموده است که یکی از این تئاترها با جانی دپ در فتوشاپ بود که بسیار مورد توجه کارگردان و طرفدارانش قرار گرفت در مجموعه های تلویزیونی بازیگری نموده است که بهترین آنها به خاطر مونا بود که مورد توجه خیلی از ایران ها قرار گرفت.

 

شرایط ورزش کردن را ندارم

سپیده خداوردی با اشاره به دوران بارداریش بیان می دارد: پیش از دوران بارداری به شکل منظمی ورزش میکردم اما با شروع بارداری، شرایط جسمانی ام امکان ورزش کردن را به من نمیداد و هر وقت روی تردمیل می رفتم سرم گیج می رفت و باعث می شد نتوانم ورزش کنم.

 

در ماه نهم بارداری هم تدریس موسیقی می کنم

سپیده خداوردی که در مدرسه موسیقی درس خوانده و نوازنده ارکستر ملی است در جایی از گفتگویش به این اشاره میکند که حتی در ماههای آخر بارداری هم به تدریس موسیقی می پرداخته. وی می گوید: با وجود اینکه در ماه نهم بارداری به سر می برم اما کارهای مربوط به تدریس موسیقی ام را انجام می دهم و از آن غافل نشدم.

 

همسر سپیده خداوردی

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

دوست دارم پسرم نسبت به موسیقی بی تفاوت نباشد

این بازیگر درباره فرزندش که یک پسر است می گوید: من سالها به موازات کار بازیگری در عرصه موسیقی فعال بودم و دلبستگی زیادی به این حرفه دارم و از آنجا که همسرم هم در این حیطه فعالیت میکند دوست دارم پسرم وقتی بزرگ میشود نسبت به موسیقی بی تفاوت نباشد، در این حوزه کار کند. البته دوست دارم فعالیتش در این حرفه دلی باشد.

 

عکس های سپیده خداوردی

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

سپیده خداوردی بیوگرافی + سپیده خداوردی عکس

 

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب