بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی

شهره سلطانی یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی است و همسر شهره سلطانی آقای بهروز پناهنده نیز می باشد. شهره سلطانی اکنون در سن 50 سالگی به سر می برد و در ادامه این پست سماتک عکس های همسر و بیوگرافیشهره سلطانی” گردآوری شده است.

 

شهره سلطانی متولد سال 1348 در بجنورد بازیگر سینما و تلویزیون است. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.بازی در تئاتر را از سال 1366 و همچنین کار در سینما را از سال 1372 با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد. هم اکنون شهره سلطانی سرپرستی گروه موسیقی بانوان تیک را عهده دار است.

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

ازدواج شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی وی 4 سال است که ازدواج کرده است . همسر وی از سابقه کارگردانی تئاتر داشته است و وی از همین طریق با او ازدواج کرده است.وی گفته است همسرش دوست خوبی برای او می باشد و همیشه او را حمایت کرده است. بیوگرافی شهره سلطانی در سال 1348 در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. بازی در تئاتر را از سال 1366 و همچنین کار در سینما را از سال 1372 با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

هنر موسیقیایی شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی می گوید:من فارغ التحصیل هنرستان موسیقی هستم و زمانی که در هنرستان درس می خواندم ساز سنتور را نزد خانم مینا افتاده و پیانو را توسط خانم سحرخیزان و بصیری و دیگر اساتید یاد گرفتم. از همان روزها کار تئاتر را شروع کردم و چون معروف شدم همه فکر کردند من باید در رشته تئاتر و سینما درس بخوانم و حتی سر کلاس تئاتر دانشگاه تهران هم می رفتم. اما در رشته موسیقی امتحان دادم و در دانشگاه هنر و معماری زیر نظر اساتیدی مثل استاد فخرالدینی، مشکاتیان، سریر و دیگر اساتید تحصیل موسیقی کردم.

 

هم دوره ای های من هم حسین شریفی، عماد نکویی، علی تفرشی، آقای دیبازر، فواد حجازی، ایمان جعفری و خیلی های دیگر بودند. آن زمان ها کنسرت هم برگزار می کردم و حتی برای کارهای کلاسی به ما تالار وحدت را می دادند و ما را به استیج عادت می دادند. بیوگرافی شهره سلطانی من در دوران دانشگاه هم با مژگان شجریان یک کنسرت گذاشتیم که خیلی هم مخاطب داشت.

 

فارغ التحصیل موسیقی از دانشگاه آزاد.

شروع فعالیت در تاتر با نمایش گلدونه خانوم در سال 1366.

شروع فعالیت در تلویزیون در سال 1369.

شروع فعالیت سینمایی با بازی در فیلم سه مرد عامی (سیامک شایقی) در سال 1372.

 

بیوگرافی شهره سلطانی بازیگری عجیب شغلیست! من بازیگرم، روزی در نقش خلافکاری دور از شرف گاهی در جلد پسری جوان،گاهی قاتلی جانی و گاهی … بازیگر که نباشد رسانه نیست، تلویزیون معنی ندارد . تئاتر شکل نمیگیرد . سینما بی هدف است . و تو میمانی و خلوتت! بازیگر که باشی برگه ای سفید هستی بی نام و نشان که رویت بار ها و بار ها مینویسند و تو میشوی انچه که میخواهند. بار ها پاکت میکنند و از نو مینویسند…

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

در میان این نوشتن و پاک کردن ها, میگردی پی خودکار،خودکاری که با هیچ پاک کنی پاک نشود، و بماند ،بماند و بشود مونس دل خط خورده ات. بشود اخرین سناریوی نوشته شده روی تک تک سلول های وجوت! بازیگر که باشی رویت لبخند میکشند و تو هم به ناچار لبخند میزنی ولی امان از این دل… خط خطی ات میکنند و فریاد میزنی سر کسانی که نمیدانی چرا… و خلاصه انقدر خط میزنند و میکشند و پاک میکنند تا کم کم نازک میشوی…

 

” دیروز دلمً نیومد به خاطر فاجعه کارگران معدن روز بازیگرو تبریک بگم . و لی امروز … بازیگر روزت مبارک ” این عکس متعلق به نمایش قبله عالم یا باغ شب نماى ما به کارگردانی هادی مرز بان است که من نقش ملیجک را بازی میکردم و در سال ٨٢ در سالن اصلی تئاتر شهر به مدت ۴٠ شب اجرا رفت با مجموعه ماندگار روزی روزگاری (امرالله احمدجو) به شهرت رسید. و در چند مجموعه، موفق ظاهر شد و به عنوان یک بازیگر توانای تلویزیونی به محبوبیت رسید. اما در سنیما به هیچ وجه موفق نبود. حتی در فیلم قرمز (فریدون جیرانی).

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی

اما بازی زیبای او در یک قسمت از مجموعه خانه سبز (بیژن بیرنگ، مسعود رسام) و همچنین در یک قسمت از مجموعه همسایه ها (محمدحسین لطیفی) از او چهره ای محبوب ساخت.

 

برنده جایزه بهترین نمایش نامه نویس از پانزدهمین جشنواره تاتر فجر برای بازی در نمایش شعبده و طلسم.

 

فیلم شناسی شهره سلطانی :

سه مرد عامی (1372)

توطئه (علی قوی تن، 1374)

قرمز (فریدون جیرانی، 1377)

روزی روزگاری (مجموعه، امرالله احمدجو، 1369)

خانه سبز (مجموعه، بیژن بیرنگ، مسعود رسام، 1376)

شلیک نهایی (مجموعه، محسن شامحمدی، 1376)

همسایه ها (مجموعه، محمدحسین لطیفی، 1379)

رستوران خانوادگی (مجموعه، 1380)

جوانی (مجموعه، سعید سلطانی، 1380)

برای آخرین بار (مجموعه، اکبر منصور فلاح، 1384)

 

بیوگرافی شهره سلطانی متولد سال ۱۳۴۸ در بجنورد بازیگر سینما و تلویزیون است. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی در سینما

زیگزاگ (۱۳۸۸)
شیرین (۱۳۸۷)
قرنطینه (۱۳۸۶)
حس پنهان (۱۳۸۵)
جای او دیگر خالی نیست (۱۳۸۴)
قتل آنلاین (۱۳۸۴)
تارا و تب توت فرنگی (۱۳۸۲)
این زن حرف نمی‌زند (۱۳۸۱)
رای باز (۱۳۸۱)
قرمز (۱۳۷۷)
آدم‌برفی (۱۳۷۳)
سه مرد عامی (۱۳۷۲)
عبور از تله (۱۳۷۲)

 

شهره سلطانی در تلویزیون

روزی روزگاری (۱۳۷۰)
این خانه دور است (۱۳۷۰ – ۱۳۷۴)
ضلع ششم (۱۳۷۲–۱۳۷۳)
شلیک نهایی (۱۳۷۴)
طاغوت (۱۳۷۴)
رستوران خانوادگی (۱۳۸۰)
ترش و شیرین (۱۳۸۶)
قاب خاطره (۱۳۹۴)
برای آخرین بار

 

بیوگرافی شهره سلطانی برادرمً امروز بعد از ٩ سال رفتنت را هنوز باور ندارم و تو چه میدانی بی تو زندگی چقدر سخت تر شد برای مادر و …. کاش میشد دوباره برگردی.

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

رژیم گیاهخواری شهره سلطانی

من هرگز اهل خوردن غذاهای فوری یا پرچرب نبوده ام. پیش از بیماری ام خیلی اهل ورزش بودم و حتی به اتفاق برخی از دوستانم عضو تیم والیبال هنرمندان بودیم و به شکل مرتب ورزش می کردیم. اسکواش را هم خیلی دوست دارم و در حال حاضر و پس از بهبودی هم این ورزش را دنبال می کنم. البته ما بچه های تئاتر از همان ابتدای کار و دوره آموزش تئاتر، ورزش را شروع می کنیم چون بخشی از یادگیری تئاتر تمرینات بدنی است. بیوگرافی شهره سلطانی قبلا سوارکاری هم کرده ام اما از وقتی علاقه ام به حیوانات شدت گرفت احساس کردم این ورزش را دوست ندارم چون در آن مجبوریم به اسب ها لگام بزنیم که قطعا باعث اذیت شان می شود. در حال حاضر ترجیح می دهم اسب های آزاد را ببینم و از دیدن شان در طبیعت لذت ببرم.

 

یکی از آرزوهای من این است که مردم دنیا به سمت گیاهخواری روی بیاورند. رژیم گیاهخواری اگر به شکلی درست و زیر نظر متخصص تغذیه با در نظر گرفتن برخی فاکتور ها انجام شود، بسیار هم رژیم مناسبی است. به نظر می رسد رژیم خانم شهره سلطانی بسیار منعطف و مناسب است. بیوگرافی شهره سلطانی او فقط باید مراقب کمبود ویتامین 12 B خود باشد. کمبود این ویتامین 5 تا 7 سال بعد از گیاهخواری نمود پیدا می کند و می تواند موجب کم خونی، اعصاب ضعیف و موارد زیان بار دیگری شود. در حال حاضر دسته ای از گیاهخواران هستند که منعطف ترند و ماهی یک تا دو بار هم فرآورده های حیوانی و گوشتی مصرف می کنند.

 

زیباترین لحظه زمانیست که مادرها میخندند امشب تولد مادر مهربون و قشنگم بود که خدارو شکر تازه از بستر بیماری بیرون آمده امیدوارم که خدای مهربان سایه همه پدر ها و مادر ها را از سرمان کم نکند و از هیچ خانواده ای این خوشبختی گرفته نشود.

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیماری شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی : بیماری من ناشی از ضعف سیستم ایمنی بدن است که عوارض دیگری هم برایم به بار آورد. در این بیماری بدن به خودش حمله کرده و سلول ها را نابود می کند. وقتی سیستم ایمنی بدنم دچار اختلال شد، با کمبود همه ویتامین ها مواجه شدم. بیوگرافی شهره سلطانی با کمبود همه ویتامین ها به خصوص ویتامین های گروه B، ید و منیزیم، احساس خستگی مفرط و اضافه وزن داشتم. به علاوه ریزش موی شدید و مشکلات تنفسی هم همراه این بیماری برایم به وجود آمد. زبان و حلقم متورم شده و راه گلویم را هم بسته بود. مشکلات گوارشی، اختلال در عملکرد تیروئید و البته کم خونی هم به دنبال عوارض دیگر در من به وجود آمد.

 

بیماری از بازیگری دورم کرد

این بیماری مشکلاتی را در کارم ایجاد کرد، 9ماه خانه نشین شدم و از دنیای بازیگری فاصله گرفتم. من که از نوجوانی فعالیت کرده ام برایم سخت بود که روزهای زیادی در خانه بنشینم و کار نکنم. این بود که اضطراب بیشتری هم سراغم آمد. بیوگرافی شهره سلطانی تورم زبان و حلقم باعث شده بود صدایم درنیاید، به راحتی نتوانم صحبت کنم و شاید باورتان نشود بعد از مدتی لکنت زبان هم گرفتم. به علاوه چهره ام تغییر کرده بود و چاق هم شده بودم. در نتیجه دچار شوک فشار روانی شدم که همه اینها افسردگی را هم برایم به دنبال داشت.

 

روزهای سختی را گذراندم اما دیگر نمی خواستم این روزها ادامه پیدا کند. گرچه هنوز به طور کلی از این بیماری خلاص نشده ام اما معتقدم تقویت روحیه می تواند روند بهبود را تسریع کند. تصمیم گرفتم خوب باشم و همین کار را هم کردم. بیوگرافی شهره سلطانی من یک سامورایی و مبارز هستم؛ یاد گرفتم زمین بخورم و بلند شوم و دستم را روی زانوی خودم بگذارم. اگرچه این بار پروسه طولانی شد و زمان برد تا احیا شوم اما به عشق مادرم، خانواده ام و مردم با بیماری ام مبارزه کردم تا دوباره زندگی ام را از نو بسازم.

 

فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت. استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم. شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آن را در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد . استاد به او گفت: آیا میتوانی عین همان نقاشی را برایم بکشی ؟

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی شاگرد نیز چنان کرد و استاد آن نقاشی را در همان میدان شهر قرار داد ولی این بار رنگ و قلم را قرار داد اما متنی که در کنار تابلو قرار داد این بود که : اگر جایی از نقاشی ایراد دارد با این رنگ و قلم اصلاح بفرمایید غروب برگشتند دیدند تابلو دست نخورده ماند. بیوگرافی شهره سلطانی استاد به شاگرد گفت: همه انسانها قدرت انتقاد دارند ولی جرات اصلاح ندارند….

 

عکس های شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

عکس شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی بازیگر سینما

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

تصویر شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

زندگینامه شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی

 بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

عکس جدید شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بازیگری شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

تصاویر شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

عکسهای شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

بیوگرافی شهره سلطانی و همسرش + عکس ها

شهره سلطانی | عکس های همسر و بیوگرافی “شهره سلطانی

جدیدترین مطالب