بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

بیوگرافی طلعت بولوت

طلعت بولوت بازیگر مرد سینما و تلویزیون ترکیه به تازگی در سریال سیب ممنوعه در نقش هالیت آرگون بازی کرده است که در ادامه بیوگرافی طلعت بولوت و همسرش را خواهید خواند. طلعت بولوت Talat Bulut یکی از بازیگران مشهور ترکیه که همیشه خوش تیپ و جذاب باقی مانده است این بازیگر به دلیل محبوبیت روز افزونش ما را بر آن داشت تا چکیده ایی از زندگی اش برای شما عزیزان بنویسیم. طلعت بولوت در فیلم های بسیاری ایفای نقش کرده است و در بیشتر انها به خوبی درخشیده است. او ثابت کرده که در همه ی سنین هم می توان جذاب و خوش هیکیل بود و معقوله سن تنها یک عدد بیش نیست. قد طلعت بولوت 176 سانتی متر است که با وزن 79 کیلوگرم در بین بازیگران خوشتیپ سینمای ترکیه قرار دارد.

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

طلعت بولوت در 23 ماه مارس در سال 1956 در شهر ساریکامیش (Sarıkamış) ترکیه متولد و بزرگ شده است. وی در حال حاضر در سریال سیب ممنوعه در نقش هالیت Halit Argun به ایفای نقش می پردازد وی در دانشگاه هاس تپه ( Hacettepe University ) در رشته مهندسی الکترونیک مشفول به تحصیل بوده اما دانشگاه را ترک می کند.

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

ازدواج و همسر طلعت بولوت

طلعت بولوت با پیناز افشار بولوت ازدواج کرده استو از این ازدواج یک فرزند دختر به نام هازل دارد.

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

ورود به عرصه بازیگری

اولین کار بازیگری طلعت بولوت با بازی “دیمیتروف” در تئاتر هنری آنکارا برگزار شد. او سالها در تئاتر دولتی آنکارا کار کرد. وی برای اولین بار در سال 1379 در فیلم Abuzer Kadayif به کارگردانی Tunç Basaran در مقابل دوربین ایفای نقش کرده است اگر چه کیفیت بازی اش به اندازه ی فیلم های بعدی اش خوب نبود اما تجربه ایی خوب برای بازی در کنار بازیگرانی چون Metin Akpinar، Sibel Turnagöl، Özlem Savas و Sebnem Özinal بود. سال 1394 برای طلعت بولوت دوران پر کاری محسوب می شد  وی در فیلم ها و سریال های بسیاری ایفای نقش کرد. یکی از مهمترین آثار طلعت بولوت در این سال فیلم معجزه  The Miracle با گارگردانی بسیار خوب Mahsun Kirmizigül بود او همچنین در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی بازی می کند.

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

اوج شهرت طلعت بولوت

یکی از لایل درخشش فوق العاده طلعت بولوت بازی در فیلم معجزه The Miracle بوده است. او در این فیلم نقش بسیار مهمی را بازی کرده است. و توانسته است با تلاش و مهارت زیاد خود را در دنیای سینما مطرح کند و با نقش آفرینی در کنار بازیگرانی چون Mahsun Kirmizigül، Cezmi Baskin، Ali Sürmeli و Adem Atbas تجربه ایی موفق را از آن خود کند.

 

طلعت بولوت به غیر از فیلم معجزه در سال 1386 در فیلم Bliss بازی کرده است. این فیلم به کارگردانی Abdullah Oguz و بازیگرانی چون Özgü Namal، Murat Han، Mustafa Avkiran و Emin Gursoy بوده است. در خال حاضر در سریال سیب منوعه در کنار بازیگرانی مثل اونور تونا Onur Tuna و سودا ارگینچی Sevda Erginci و ادا اچه Eda Ece و … همکاری میکند. فیلم معجره از طرف مردم بیشترین محبوبیت و بازتاب ها را داشته اما فیلم Bliss کمترین میزان محبوبیت و بازتاب را از مردم داشته.

بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر مرد ترکیه + جزئیات زندگی شخصی

سریال های طلعت بولوت Talat Bulut 

۲۰۱۹( Altin Tepsi (TV Series

2009( Kasaba (TV Series

2007-2008 (Annem (TV Series

2005( Saklambaç (TV Series

2003( Ask olsun (TV Series

Halit Argun- 52.Bolum 2019

2017 Vezir Parmagi

2015 The Miracle

2007 Bliss

2000 House of Angels

2000 Abuzer Kadayif

2000 Köçek (TV Movie)

1996 Cémile

1994 Tarzan of Manisa

1988 Herseye Ragmen

1987 Kurtar beni

1987 Princess

1986 Son Urfali

1985 Kurbagalar

1985 Kuyucakli Yusuf

1984 Fidan

198 4Firar

1984 Karanfilli naciye

1983 Derman

1982 Çayda çira

1982 Göl

1982 Yasamak seninle güzel

1981 Yilani öldürseler

1979 Hazal

جدیدترین مطالب