بیوگرافی علی صبوری و همسرش + عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی علی صبوری و همسرش + عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی علی صبوری

علی صبوری بازیگر طناز تلویزیون متولد 3 شهریور ماه سال 1371 و زاده شهر مشهد است که در این بخش بیوگرافی علی صبوری و همسرش را با هم مرور خواهیم کرد. او یکی از بهترین بازیگران کمدین در عرصه تلویزیون است که با برنامه خندوانه رامبد جوان توانست به اوج شهرت برسد. علی صبوری در رشته هوشبری درس خوانده است اما نتوانست مدرک تحصیلی خود را بگیرد و در ترم آخر دانشگاه اخراج شده است.

 

او کار خود را در عرصه بازیگری از تئاتر شروع کرده است و همچنین در فضای مجازی کلیپ های طنز می ساخت و می گوید من برای پول کار نمی کنم و عشق بازیگری در وجود من است. او معتقد است اگر کاری را برای پول درآوردن انجام دهیم پیشرفت نخواهیم کرد و ابتدا عشق به کار مهم است. او می گوید اولین هدف من از فعالیت در حوزه طنز شاد کردن دل مردم است و به همین خاطر توانسته ام به موفقیت برسم. همه می گویند علی صبوری شبیه رضا عطاران است و خیلی از هواداران رضا عطاران گفته اند آقای صبوری می خواهد ادای عطاران را در بیاورد.

 

علی صبوری کیست

علی صبوری بازیگر کمدین و جزء سلبریتی های فضای مجازی و اینستاگرام است که اکنون به سن 28 سالگی رسیده است. او کار خود را در تلویزیون با استند آپ کمدی شروع کرد و در سال 1396 در مسابقه خنداننده شو شبکه نسیم از قاب تلویزیون دیده شد. او تلاش های بسیار زیادی در عرصه طنز کرده است و هدف دار کار خود را شروع کرد.

 

او در آخرین مصاحبه خود گفته است تاکنون بیش از 4 ترابایت فیلم طنز دیده ام و تمام بازیگران طنز ایران و جهان را می شناسم. علی صبوری در گروه فرهاد آئیش بود و تا مرحله نیم نهایی پیش رفت اما موفق نشد به فینال برسد. با این حال او به شهرت بسیار زیادی رسیده است و از شراره رخام بازیگر زن ایرانی متنفر است. او درباره رامبد جوان می گوید: من عاشق رامبد هستم و او کسی است که برای خنداندن مردم خودش را به آب و آتش می زند و هرچقدر پول بگیرد حلال است.

بیوگرافی علی صبوری و همسرش + عکسهای اینستاگرام

خانواده

پدر علی صبوری سالها پیش ورشکست کرده است و به همین علت او و پدرش مدت ها در خیابان دست فروشی لباس می کرده اند.این بازیگر جوان در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده است و فقط یک برادر کوچکتر از خود دارد که اسمش آرمان است. رفته رفته وضع پدرش خوب شد و تغییر شغل داد تا اینکه وضع مالی خانواده روبراه شد. مادر علی صبوری خانه دار است و عاشق پسرانش است و همیشه با دعای خیر آنها را بدرقه می کند و همین علت موفقیت او شده است.

 

تحصیلات

علی صبوری در دبیرستان در رشته تجربی درس خوانده است و دوست داشت در آینده پزشک شود اما در دانشگاه وارد رشته هوشبری شد ولی موفق نشد تا پایان آنرا ادامه دهد و در ترم آخر از دانشگاه اخراج شد. او در ترم آخر دانشگاه در صحنه تئاتر مشغول به کار شده بود و نتوانست در کلاس های دانشکده حضور مستمر داشته باشد و به همین دلیل استاد برایش نمره صفر رد کرد و از دانشگاه اخراج گردید.

 

ازدواج و همسر علی صبوری

عکس همسر علی صبوری تاکنون منتشر نشده است ولی ایشان سالها پیش ازدواج کرده است و این ازدواج به قبل از محبوب شدن او بر میگردد. او تاکنون فرزندی نداشته است و فعلا قصد ندارند بچه دار شوند.

بیوگرافی علی صبوری و همسرش + عکسهای اینستاگرام

ورود به عرصه بازیگری

علی صبوری بازیگر طناز ایرانی کار خود را با اینستاگرام کلید زد و اعتقاد دارد صدا و سیما کپی کار است به همین دلیل اینستاگرام به شدت قوی شده است و با اینکه کلیپ های کوتاه در اینستاگرام میگذاریم اما تاثیر بسیار زیادی روی مخاطبان دارد. این بازیگر برای اولین بار در سال 1399 از قاب تلویزیون دیده شد و با ایفای نقش در سریال آخر خط توانست به اوج شهرت برسد. او به درخواست علیرضا مسعودی برای اولین بار جلوی دوربین حاضر شد و در یک سریال طنز ایفای نقش کرد. همچنین باید بدانید که در تابستان سال 1395 در فیلم سینمایی سقف دودی بازی کرده بود که متاسفانه نقش او توسط تدوینگر از فیلم حذف گردید و آن زمان نتوانست دیده شود.

 

تعهد به صدا و سیما

علی صبوری برای مدتی زیاد از فضای مجازی دور شد و به خاطر تعهد 10 ساله اش با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نتوانست خیلی در فضای مجازی مانور دهد. او تعهد داده است که تمام کارهایش در فضای مجازی و تلویزیون با اجازه مدیران سازمان صدا و سیما باشد و خودش می گوید این تعهد برای من بسیار مهم است و جزء کار حرفه ای من بشمار می رود. او معتقد است وقتی به تلویزیون تعهد می دهی آنها باعث پیشرفت تو می شوند و طبیعی است که انتظار داشته باشند خیلی در فضای مجازی فعالیت نداشته باشی.

بیوگرافی علی صبوری و همسرش + عکسهای اینستاگرام

اینستاگرام

آدرس اینستاگرام علی صبوری saburi_ali@ می باشد و اکنون در حدود دو میلیون و ششصد هزار نفر دنبال کننده دارد. او از زمستان سال 1395 کار خود را در فضای مجازی شروع کرد و آن روزها تعداد فالوورهایش از انگشتان دست کمتر بوده است. نخستین ویدیوی او در اینستاگرام یک کلیپ انتقادی بود که چرا در مشهد کنسرت برگزار نمی شود. این ویدیو به شدت لایک خورد و او را ترغیب کرد که بیشتر در فضای مجازی جولان دهد.

 

رفته رفته کلیپ های متعددی را در اینستاگرام ساخت و مدیریت کرد و سپس با ساخت کلیپ های طنز یک دقیقه ای مشهور شد. او در روزی که وارد برنامه خندوانه شد پیج اینستاگرامش فقط 400 هزار نفر دنبال کننده داشت اما پس از شرکت در مسابقه خنداننده شو دنبال کننده هایش به بیش از یک میلیون نفر رسیدند. او با همین کارهای طنز در اینستاگرام توانست تبلیغات بگیرد و درآمدش به روزی 5 میلیون تومان رسید.

جدیدترین مطالب