بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

بیوگرافی مبینا نصیری

مبینا نصیری مجری زن تلویزیون است که اکنون در سن 30 سالگی به سر می برد. بیوگرافی مبینا نصیری و همسرش را در سایت سماتک می خوانید تاریخ تولد مبینا نصیری پنجم اردیبهشت ماه سال 1368 و زاده تهران است وی از کودکی علاقه شدیدی به مجری گری داشته است و اکنون که به سن سی سالگی رسیده است یکی از مجریان توانمد و پرافتخار کشورمان ایران است.

 

مبینا نصیری در روز پنجم اردیبهشت سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شد و مجری رادیو و تلویزیون ایران است. او خود را جزو معدود مجریانی می‌داند که با تست وارد اجرای رادیویی و تلویزیونی شده و هیچ‌گونه پارتی بازی و ابطه ای برای ورود به تلویزیون نداشته است. شاید قاب بسیار معروف نصیری را بتوان اجرای برنامه صبح بخیر ایران دانست. وی گفت از همان بچگی این کار را دوست داشتم، برای همین صدایم را ضبط می کردم و به اصطلاح تست مجری‌گری می دادم تا اینکه وقتی 20 سالم بود در تست رادیو شرکت کردم و پس از قبول شدن وارد این عرصه شدم. این مجری جوان را می‌توان یکی از پرحاشیه‌های تلویزیون دانست که در چند سال سابقه اجرای خود حواشی زیادی را ایجاد کرده است. او بداهه را عضو لاینفک اجرا می‌داند و تمرین و ممارست را رمز موفقیت خود می‌داند. شما را دعوت می‌کنیم تا با معرفی این چهره جوان تلویزیون با ما همراه باشید.

 

تحصیلات مبینا نصیری

مبینا نصیری در رشته مترجمی زبان انگلیسی در قطع کارشناسی تحصیل کرده و از جمله مجریان دوزبانه تلویزیون محسوب می‌شود. وی فارغ التحصل لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی است، پدرش جانباز دفاع مقدس است جز اجرا در دانشگاه تدریس نیز میکند، گفتن جیگر به همکار مرد خود مدت ها وی را ممنوع التصویر کرد. از کارهای دیگر خانم مجری می توان به کار ترجمه ایشان اشاره کرد. در حال حاضر وی مشغول جمع آوری یک کتاب به نام تکنیک‌های اجرا هستند که در آن از سخنان مجریان معروف استفاده شده است.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

خبر ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل کذب است و شایعه ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی توسط این دو مجری تکذیب و رد شده است. مبینا نصیری اخیرا خبر ازدواج خود را با یکی از مجریان مطرح تلویزیون اعلام کرده اما اسمی از این مجری نبرده است. اما در بسیاری جاها نوشته شده است که مبینا نصیری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. مبینا نصیری مجری جوان تلویزیون کشورمان ، امروز از ازدواجش در سال ۹۶ با مجری سرشناس تلویزیون خبر داد.و همچنین توضیحاتی راجع به اتفاقاتی که منجر به ممنوع الکار شدنش شد را بازگو کرد.

 

مبینا نصیری مجری جوان زن تلویزیون که بعد از مدتی دوباره به عرصه مجری گری برگشته است در جدیدترین مصاحبه خود گفته است که قرار است در سال جدید 96 با یکی از مجریان معروف مرد ازدواج کند. مبینا نصیری مجری جوان تلویزیون کشورمان ، از ازدواجش در سال 96 با مجری سرشناس تلویزیون خبر داد. hو همچنین در گفت و گو با تلویزیون پلاس توضیحاتی راجع به اتفاقاتی که منجر به ممنوع الکار شدنش شد را بازگو کرد. مبینا نصیری نامی از همسر آینده اش نبرد اما گفت که همسر آینده اش از مجریان مطرح تلویزیون است که البته تاکنون هیچ گونه مساله ای نداشته و به اصطلاح در برنامه هایش هیچ سوتی نداده است. این مجری که متولد سال 1368 است همچنین گفت که اگر همسرش با کار او مخالف باشد به خاطر عشقی که به او دارد حاضر است از کار اجرا دست بکشد.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

مجری گری مبینا نصیری در رادیو

مبینا نصیری پله پله وارد اجرا در تلویزیون شده است. او ابتدا کار خود را در رادیو آغاز کرد و صدای او برای اولین بار در شبکه جوان و برنامه صدای آشنا شنیده شد. موفقیت او در اجرای رادیویی باعث شد تا به عنوان بهترین گوینده آنونس درجشنواره رادیو جوان انتخاب شود. از کودکی به کار گویندگی علاقه داشتم و صدایم را ضبط می کردم تا اینکه در حدود بیست سالگی با پذیرفته شدن در تستی که در رادیو و پس از آن شرکت در کلاس های آموزشی وارد این حرفه شدم. وی همچنین اجرای برنامه اینجا ایران است را بر عهده داشت. وی همچنین اجرای برنامه شب غربی در شبکه استانی همدان را عهده دار بوده است. آفتابگردان ، جوانی، برنامه زیتون، برنامه سیما خانواده ، برنامه صعود، برنامه صبح بخیر ایران، برنامه امروز هنوز تمام نشده، برنامه شبکه هر ایرانی، ویژه برنامه تحویل سال نو 93 ، برنامه اینجا ایران است و اجراهای قوی و پر انرژی دیگر از این مجری مجرب و توانمند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

مجری گری مبینا نصیری در تلویزیون

موفقیت‌های نصیری در اجراهای رادیویی باعث شد تا او وارد قاب جادویی تلویزیون شود و اجرا در شبکه‌های مختلف را تجربه کند. اولین قاب مبینا نصیری در تلویزیون، برنامه آفتابگردون در شبکه دو بود. برای مدتی در رادیو صدای آشنا بودم و پس از آن در رادیو جوان مشغول به کار شدم و عنوان منتخب گویندگی را در جشنواره جوانه به دست آوردم و بعد از آن هم به برنامه سیمای خانواده آمدم. او سپس با برنامه صبح‌ بخیر ایران به اوج شهرت رسید و توانست اجرا در برنامه‌هایی مانند سیمای خانواده، امروز هنوز تموم نشده، شبکه هر ایرانی و … را تجربه کند. نصیری اجرای برنامه شبکه هر ایرانی را بیش از بقیه برنامه‌ها دوست دارد.

 

مبینا نصیری و پوشش مناسب برای اجرا

مبینا نصیری معتقد است که یک مجری در چند ثانیه اول در یک برنامه قضاوت می‌شود و این قضاوت اولیه از روی ظاهر انجام می‌شود که شامل چهره، لباس و زبان بدن است. او دوست دارد از طرح‌های معماری اصیل ایرانی بر روی لباس‌هایش استفاده کند. وی گفت: دو سال پیش حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم، نویسنده مطلبی به من داد برای خوندن که اتفاقا پیامک بیننده های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود، در پایان یک جمله، کلمه ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با اون کلمه شوخی کنم و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلا حق دخالت در ایتم من رو نداشت چیزهایی گفت و من برای اینکه بهشون بگم دست بردار و بذار کارم رو انجام بدم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشون از دخالت در کار من منصرف شود فردای اون روز مدیر شبکه نویسنده رو اخراج کرد و من دو سال تمام خونه نشین شدم.

 

الگوی مبینا نصیری مجری

مبینا نصیری اصلا به انتخاب یک الگوی خاص اعتقادی ندارد چرا که معتقد است همه مجریان خوب دنیا هم نکات منفی دارند بنابراین سعی می‌کند از ویژگی‌های مثبت مجریان موفق دنیا الگوبرداری کند. من به واسطه یکی از دوستانم به استودیو آوا در یوسف آباد معرفی شدم آنجا از محضر اساتیدی مثل بهروز رضوی، ژاله صادقیان، نصراالله مدقالچی و اساتید دیگر بهره مند شدم آنجا مثل کلاس درس بود و خود آقای کاظمی هم که مسئول آنجا بودند روش های خواندن تیزر و نریشن را به ما آموزش دادند. خانم مبینا نصیری در کلاس های آموزشی آقایان بهروز رضوی و نصرالله مدقالچی و همچنین کلاس آموزشی خانم ژاله صادقیان شرکت داشتند و روش های خواندن تیزر را آموزش دیدند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

مبینا نصیری مجری خوش لباس جشنواره مد و لباس فجر

مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری اصیل ایرانی در اجرا‌های تلویزیونی در ششمین جشنواره مد لباس فجر در سال ۱۳۹۵ به عنوان اولین مجری برنده پس از انقلاب انتخاب شد. در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، امسال برای اولین بار بعد از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد. قبل از اینکه وارد سیمای خانواده بشوم جسته گریخته با تلویزیون همکاری داشتم مثلا برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو برنامه آفتابگردان را اجرا کردم و بعد از آن به شبکه جام جم رفتم و برنامه جوانی و بعد از آن برنامه پزشکی زیتون را اجرا کردم که هر کدام برای مدت شش بود.

 

مبینا نصیری که اوایل امسال نیز برای استفاده از مانتویی با طرح کاشی کاری های ایرانی اسلامی توجه رسانه ها را به خود جلب کرده بود، می گوید: «در همه جای دنیا مد و لباس یک صنعت مهم و درآمدزا است که بخش مهمی ازهویت فرهنگی هر کشوری نیز است،.. من نیز سعی کردم با استفاده از طرح های زیبا و خوش رنگ و لعاب معماری ایرانی اسلامی بخشی از این زیبایی‌های تاریخی و فراموش شده را از طریق لباس و در قاب تلویزیون احیا کنم که خوشبختانه با اقبال وسیعی از سوی خانم‌ها مواجه شد(dot) خوشحالم که در یک جشنواره رسمی به وضعیت پوشش مجری‌های زن پرداخته شد و امیدوارم همگی با شناخت ظرفیت رسانه برای ایجاد مد و معرفی لباس‌هایی برگرفته از طرح‌های ایرانی تلاش کنیم.»

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

علت ممنوع التصویری مبینا نصیری

مبینا نصیری که در برنامه امروز هنوز تموم نشده اجرا داشت و در حال خواندن پیامک‌های مخاطبان برنامه بود شیطنت کرد و با اصرار مجری مرد همکار، کلمه جگر را استفاده کرد وگفت شما جگر دوست دارین؟ همین کافی بود تا مبینا نصیری دو سال ممنوع‌الکار شود و به لیست طولانی مجریان ممنوع‌التصویر صدا و سیما بپیوندد.
البته خود مبینا نصیری بعد‌ها گفت که این پیام حاصل تراوشات ذهنی نویسنده بوده و اساسا پیام مخاطبان و بینندگان نبوده است و قرار بوده بدون آنکه کلمه را واضح بگوید با آن شوخی کند و این جگر را به جگر کلاه‌قرمزی ربط دهد. اصرار مجری مقابل و دخالت در آیتم او باعث شده که مبینا نصیری این کلمه را بیان کند. توپوق زدن یا گاف دادن امری عادی در برنامه زنده است اما مبینا نصیری در پاییز سال 92 بود که در بخش خواندن نظرات پیامکی یکی از ببیندگان که او را جیگر خطاب کرده بود را به طور کامل در برابر اصرار های مجری مرد برنامه خواند و این شروع حواشی او بود مبینا نصیری همچنین به شدت از اخبار بیست و سی انتقاد کرد که بدون آن که بدانند داستان از چه قرار است قضاوت‌های ناعادلانه خود را آغاز کردند و باعث قضاوت‌ها و تهمت‌ها و توهین‌های بسیار شدند. مبینا نصیری خودش را در این موضوع ۱۰ تا ۱۵ درصد مقصر می‌داند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

مصاحبه با مبینا نصیری مجری زن تلویزیون

مبینا نصیری که پیشتر در یک برنامه زنده خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت : نوشته اند جگر! که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت.

مدت هاست حرفی نزدم و سکوت کردم…. اما ظاهرا از این سکوت ره به جایی نتوان برد… حرف ها زده شد… کنایه ها شنیدم…. حتی از برخی همکاران همیشه حق به جانب که اتفاقا تلویزیون رو ملک پدری شون می دونن تهمت ها و توهین هایی شنیدم که دلم که نه وجودم رو زخمی کرد.

 

کامران نجف زاده و خبر بیست و سی اما علیرغم انتظاری که میرفت غیرحرفه ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به انچه روی انتن دیده بودند بسنده کردند و با سالها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین های سرشاری رو به من فراهم کردند.

فردای اون روز مدیر شبکه نویسنده رو اخراج کرد و من دو سال تمام خونه نشین شدم… البته هستند کسانی که حرفهایی بسیار تندتر و اشتباهاتی بسیار زشت تر انجام دادند اما از اونجاییکه من نه پدرم فلانیه و نه عموم بهمانی رها شدم و اونها اما در کمال ارامش به کارشون ادامه میدن….من مبینا نصیری هستم.. مجری که تنها و بدون کمک احدی دونه دونه پله های گویندگی و اجرا رو بالا اومدم و از اجرای ایتم بسیار کوچیکی در رادیو صدای اشنا کارم رو شروع کردم.. بارها برای رادیو تست فرستادم اما حتی صدام شنیده نشد.. با زحمت و استخون خورد کردن تازه داشتم پا میگرفتم که به لطف دوستان سالها به عقب پرت شدم…..

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

من مبینا نصیری هستم،… دختری که نه به کسی باج داد و نه التماس کرد.. پشت صحنه ای ندارم و ایمان دارم خداوند بهترین روزی دهنده هاست… من هر شب انتن زنده تلویزیونی ندارم….،من خانواده گردن کلفتی ندارم که اگر هر اتفاقی برام افتاد مثل خیلی ها ظرف یک هفته مشکلم رو حل کنند…. من دختر جانبازی هستم که نه دنبال بالا بردن درصد جانبازیش بود نه حتی دنبال نشونه و مدرکی ازش….من اینجا هستم در کنار شما و زیر سایه مرتضی علی….

 

در انتها باید بگم ناظر پخش اون برنامه بلافاصله بعد از اون بخش به داخل استودیو امد و اون برگه گرفت و نه تنها دید که نوشته نویسنده بوده بلکه اون رو ضمیمه گزارشش کرد… تمامی همکاران من در داخل استودیو هم گواه این مدعا و شاهد این ماجرا هستند… ، دوستانی هم که تمایل دارند از صحت این ماجرا با خبر بشند با حراست تلویزیون تماس بگیرند….

 

خانم مبینا نصیری کار اجرا را چطور و با چه برنامه‌ای شروع کردید؟ شاید جزو معدود مجریان سازمان باشم که با تست وارد رادیو تلویزیون و کار اجرا شدم. رادیو جوان فراخوانی برای استخدام مجری صادر کرده بود و من برای تست مراجعه کرده و انتخاب شدم. جالب اینکه به محض ورود برنده جایزه بهترین گوینده آنونس از جشنواره رادیو جوان شدم. پس از آن وارد بخش تلویزیون شدم و کارم را از شبکه یک و برنامه «سینمای خانواده» شروع کردم(dot) در چه برنامه‌هایی حضور داشتید و کدام برنامه را به لحاظ محتوا و ساختار بیشتر دوست دارید؟ برنامه‌هایی که در سال‌های اخیر اجرا کرده‌ام بسیار زیاد و متنوع بوده‌اند اما در برنامه‌ای کار اجرا را بر عهده داشتم به نام «شبکه هر ایرانی» که برنامه‌ای بسیار جالب بود. این برنامه از شبکه یک سیما پخش می‌شد و در این برنامه و پس از انقلاب ما برای اولین بار برای مردم ترانه پخش می‌کردیم. این برنامه بسیار پرطرفدار بود و ارتباط گرم و صمیمانه‌ای که در حین اجرای برنامه با مردم داشتم را بسیار دوست داشتم و برایم جذاب بود. اجرای آن برنامه همواره جزو خاطرات خوبم محسوب می‌شود.یک ویژه برنامه هم به مناسبت عید فطر همراه با همکارم آقای محمد سلوکی اجرا کردم که آن برنامه هم جزو خاطرات خوبم از دوره کاری به حساب می‌آید. آقای سلوکی پارتنری بسیار خوب و موقعیت‌شناس هستند و در همان دو شب همکاری مشترک من کلی از ایشان آموختم. معمولا در اجراهای دو نفره مجری مقابل مدام سعی می‌کند فرصت اندکی برای حرف زدن در اختیار شما قرار دهد و دوربین را متعلق به خود کند اما آقای سلوکی با اینکه در آن دوران سابقه و تجربه‌شان خیلی بیشتر از من بود چنین کاری نکردند و این فرصت را به من دادند که بتوانم در اجرا مشارکت برابر داشته باشم.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

ایرادی که همیشه به مجریان صداوسیما گرفته می شود این است که در انتخاب لباس‌هایشان و ست کردن آنها خوش‌سلیقه نیستند و دقت کافی ندارند. فکر می‌کنید چرا مجریان تلویزیون در این باره وسواس لازم را ندارند؟ این انتقاد را تا حدی قبول دارم اما باید بگویم در سال‌های اخیر روی این موضوع دقت بیشتری می‌شود. شاید در سال‌های گذشته مجریان محدودیت بیشتری در انتخاب پوشش و یا حتی رنگ لباس خود داشتند و به همین علت چندان نمی‌توانستند اعمال سلیقه داشته باشند. به‌خصوص این موضوع در مورد مجریان زن شدت بیشتری داشت اما در دو سه سال اخیر فضایی به وجود آمده که ما حتی می‌توانیم از طراحان لباس کمک بگیریم. خلاصه مردم فکر نکنند ما مجریان خوش‌سلیقه نیستیم. (می‌خندد) خوشبختانه مدیران تلویزیون به این نتیجه رسیده‌اند که لباس و در کل ظاهر یک مجری می‌تواند در انتخاب یک برنامه تاثیر مستقیم داشته باشد. درواقع ما می‌توانیم با حفظ چهارچوب‌هایی که دین و شرع مشخص کرده‌اند خوش‌پوش باشیم و لباس‌های زیبا بر تن کنیم و پوشش‌مان طوری باشد که در قاب تصویر شیک باشد و مردم دوست داشته باشند. من مطالعه بسیاری در حوزه زبان بدن داشتم و نکته‌ای از یک کتاب به یاد دارم که در آن عنوان شده بود قضاوت مردم در مورد یک برنامه و مجریان در همان چند ثانیه ابتدایی رخ می‌دهد. به این معنا که قضاوت ابتدایی تنها از روی ظاهر رخ می‌دهد، یعنی از روی لباس و چهره یک فرد و زبان بدن و بعد از آن صدای یک مجری و تازه بعد از این مراحل است که مخاطب توجه می‌کند به این نکته که مجری چه می‌گوید و در باره چه موضوعی صحبت می‌کند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

شما لباس‌های‌تان را چطور انتخاب می‌کنید و چه اِلمان‌هایی را در نظر می‌گیرید که بر جذابیت برنامه افزوده شود؟ من بسیار ایرانگردی کرده‌ام و ابنیه تاریخی و موزه‌های زیادی را دیده‌ام و از معماری‌های اصیل و زیبای ایرانی بازدید و عکاسی کرده‌ام. از ابتدای سال گذشته خیلی سعی کردم از این طرح‌های زیبا روی لباس‌هایم استفاده کنم و از آنها به عنوان نمادهایی فرهنگی روی لباس بهره بگیرم. بسیار مایل بودم از تاریخ، هنر، معماری و نمادهای سنتی و ملی و باستانی‌مان استفاده کرده و لباس‌هایم را منقش به این آثار کنم. با چند طراح لباس در این باره صحبت کردم و هربار از معماری یک ابنیه تاریخی روی لباس‌هایم استفاده می‌کردم. برای مثال طرح‌هایی از معماری مسجد نصیرالملک، مسجد وکیل ، طرح کاشی‌کاری‌های سنتی و … روی مانتوهایم اجرا کردیم و بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب بسیار خوبی داشت و در اخبار نیز منعکس شد.جالب است بدانید مانتویی که طرح کاشی‌کاری سنتی روی آن کار شده بود را خیلی زود در ویترین مغازه‌ها دیدم و یا بسیاری از دوستان دور و نزدیکم و کاربران صفحه اینستاگرامم از من درباره مانتوهایم سوال می‌کنند که آنها را از کجا تهیه می‌کنم. وقتی این بازتاب را دیدم بسیار خوشحال شدم و متوجه شدم مردم چقدر ریزبین و دقیق و هستند و اگر ایده یا طرح جدید داشته باشیم می‌بینند و دنبال می‌کنند و در صورتی که دوست داشته باشند به شیوه‌های مختلف اعلام می‌کنند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

عکس همسر مبینا نصیری

 

در روزهای ابتدایی سال ۹۶ و نوروز قرار داریم و دوست دارم یک سوال نوروزی هم از شما بپرسم تا با حال و هوای این روزها هماهنگ باشد. در تعطیلات نوروزی چه می‌کنید و کلا از حس و حالتان در این روزها بگویید.

در تعطیلات نوروز به شمال کشور و روستایی زیبا می‌روم که استراحت کرده و در کنار خانواده آرامش داشته باشم. در این روستا نه خبری از اینترنت هست و نه از هیاهو و سروصدای شهر. در مورد حس و حالم در روزهای واپسین سال و روزهای نوروز باید بگویم حس بسیار خوبی دارم. درخانه تکانی کمک می‌کنم و خیلی دوست دارم سفره هفت‌سین را خودم بچینم.خرید عید را خیلی دوست دارم و حتی شده حتما یک جفت جوراب برای خودم می‌خرم. از گشت و گذار بین مردم و شور و هیجانی که در روزهای آخر سال دارند خیلی لذت می‌برم. مخصوصا عاشق ۲۹ اسفند هستم. یادم هست سال گذشته در این روز با خواهرم به میدان تجریش رفتیم که بسیار شلوغ بود طوری که مجبور شدیم ماشین را در فاصله‌ای زیاد از میدان پارک کنیم. کلی طول کشید تا به میدان برسیم و جا برای سوزن انداختن نبود اما خیلی خوش گذشت. از عیدی گرفتن هم خیلی استقبال می‌کنم (می‌خندد) البته به کوچک‌ترها هم عیدی می‌دهم.

 

امیدورام سال ۹۶ یکی از بهترین سال‌های عمر هموطنانم باشد و اتفاقات زیبایی برای همه در این سال رقم بخورد. سال ۹۵ برای همه‌مان سال سختی بود و کلی اتفاقات بد در آن رخ داد و از نظر اقتصادی در رکود بودیم. امیدوارم امسال از همه غم‌های سال گذشته عبور کنیم و از نظر اقتصادی سال خوبی برای همه مردم باشد و در صحت و سلامت کنار هم زندگی کنیم.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون

 

انتخاب شما به عنوان مجری خوش‌پوش تلویزیون هم یکی دیگر از دستاوردهای دقت نظر و خلاقیت‌تان در انتخاب لباس بود. در این باره چه حسی دارید؟ واقعا خستگی یک سال تحقیق و مشورت و جلسه گذاشتن برای انتخاب طرح لباس‌ها از تنم بیرون رفت و بسیار خوشحال شدم. انتخاب مجری خوش‌پوش برای اولین بار پس از انقلاب در ایران و در جشنوار مد و لباس فجر رخ داد و برای من که در طی سال گذشته وقت زیادی برای انتخاب طرح لباس‌هایم گذاشته بودم مثل این بود که کارم نتیجه داده که برایم رضایت‌بخش بود(dot) چقدر اهل مطالعه درباره مد و استایل و ترکیب رنگ‌ها و… هستید؟ به عنوان یک هنرمند نگاهی هنری به این قضیه دارم و تا حدی با ترکیب‌بندی رنگ‌ها آشنا هستم به‌خصوص اینکه مدتی است نقاشی می‌کشم و پتینه کار می‌کنم و این موضوع هم بر دیدگاهم نسبت به رنگ‌ها و طیف رنگ‌بندی‌ها تاثیر گذاشته است. این مساله در انتخاب رنگ لباس‌هایم نیز کمک بزرگی به من کرده است.البته در نظر داشته باشید ما همچنان دستمان برای انتخاب رنگ و طرح لباس باز نیست اما شخصا تمام سعی‌ام را می‌کنم که در همین بازه محدود هم بهترین‌ها را انتخاب کنم تا مردم دوست داشته باشند. خدا را شکر تا به حال همینطور بوده و الان طوری شده است که مردم در مراسم مختلف حتی اگر چهره‌ام را نشناسند از روی لباس‌هایم من را می‌شناسند. (می‌خندد) این اتفاق برایم جذاب و دلگرم‌کننده است. امیدوارم انتخاب طرح‌های سنتی و زیبا هم در بین مجریان و هم در بین بانوان گسترش پیدا کند.

بیوگرافی مبینا نصیری مجری زن تلویزیون و همسرش | ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

ازدواج مبینا نصیری با احسان علیخانی

 

خانم مبینا نصیری سال گذشته از نظر کاری برایتان چطور بود؟ سالی بسیار پرکار را پشت سر گذاشتم. شاید بتوانم بگویم من پرکارترین مجری زن تلویزیون در سال گذشته بودم. یادم هست در ماه رمضان در چهار برنامه مختلف اجرا داشتم. شبکه یک برنامه «سیمای خانواده»، شبکه تهران برنامه «باغ رمضان» ، شبکه جام جم «خانه مهر» و شبکه سلامت یک مسابقه با اجرای من روی آنتن می‌رفت. این روزها حسابی احساس خستگی می‌کنم و نیاز به تعطیلاتی برای استراحت و آرامش دارم. به طوری که فکر می‌کنم چه خوب است بتوانم شش ماه استراحت کنم. (می‌خندد) با انرژی و انگیزه‌ای که در شما می‌بینم بعید است بتوانید شش ماه از کار اجرا دور باشید. برای سال جدید قرار است اجرای کدام برنامه‌ها را برعهده داشته باشید؟ صحبت‌هایی شده است برای برنامه‌ای که در آن قرار است دکور خانه‌ها عوض شود. به این صورت که مثلا دکور خانه‌ای را که وسایلش قدیمی و دکورش کهنه شده عوض کنیم و از نمادهای ایرانی در آن استفاده کنیم. نام برنامه هم «دکور ایرانی» است.در این نوع دکور از ترکیب سنت و مدرنیته استفاده خواهیم کرد که ترکیبی کاملا ایرانی به دست بیاوریم. این برنامه در مرحله پیش‌تولید است و بسیار به نتیجه آن خوشبین هستم.

 

بیوگرافی مبینا نصیری مجری توانمند ایرانی را در سایت سرگرمی سماتک خواندید این مجری جوان هم اکنون مشغول به کار است.

جدیدترین مطالب