لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

بیوگرافی منوچهر هادی همسر یکتا ناصر یکی از بهترین کارگردان های نمایش خانگی به همراه جزئیات زندگی، عکس های همسر و دخترش را در این بخش از سایت سماتک تقدیم به علاقه مندان می کنیم.

 

بیوگرافی منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان مطرح سینما و تلویزیون در سال های اخیر به دلیل ساخت جذاب ترین سریال های نمایش خانگی توانست به اوج شهرت و محبوبیت برسد و در حال حاضر کارگردانی فصل دوم سریال عاشقانه را عهده دار شده است. وی یکی از فیلمنامه نویسان درجه یک در حوزه فیلم و سریال است که مهمان امشب برنامه دورهمی مهران مدیری است. بیوگرافی منوچهر هادی و همسرش خانم ناصر بازیگر زوج هنرمند را در این بخش از مقاله مرور خواهیم کرد و در ابتدا باید گفت ایشان اکنون در سن 49 سالگی به سر می برد و تاریخ تولد 28 مرداد ماه سال 1351 و صادره از شهر تهران است که یک ضرر بزرگ در حد برشکستگی را در اوایل دهه 80 تجربه کرد و به لطف خداون توانست در سال 1385 از صفر شروع کرد و دوباره زندگی اش را ساخت.

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

زندگینامه منوچهر هادی

او در ابتدای ورود به عرصه هنر، وارد بخش تدارکات سینما شد و رفته رفته توانست به درجه دستیار کارگردان برسد و پس از سالها تلاش و کوشش بی وقفه در خود را تبدیل به یکی از بهترین کارگردان های مرد ایرانی کرد. خوشنویسی یکی دیگر از علایق منوچهر هادی است که قبل از پا گذاشتن به عرصه سینما، در این رشته فعالیت می کرده است. در سال 1372 تصمیم گرفت برای مهارت آموزی در عرصه کارگردانی، در کلاس های فیلمنامه نویسی بهروز افخمی شرکت کند و همچنین به دلیل علاقه زیادی که به این رشته داشت فریدون جیرانی را هم در لیست اساتید خودش قرار داد. فریدون جیرانی و بهروز افخمی دو تن از معروف ترین کارگردان های سینما و تلویزیون هستند که فیلم هایشان همیشه پرطرفدار بوده است. وی در سال 1382 دستیار کارگردان شد و نخستین تجربه دستیاری ایشان در فیلم سینمایی هزار چشم بود که کیانوش عیاری آنرا تولید کرد. آقای هادی علاوه بر عرصه هایی همچون تدارکات چی، دستیار کارگردان و کارگردانی سینما، در دو سریال تلویزیونی به عنوان بازیگر ایفای نقش کرد که نخستین کار بازیگری اش سریال ملاقات با طوطی در سال 1382 بود و 15 سال بعد یعنی در سال 96 در مجموعه تلویزیونی آرماندو بازی کرد.

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

تحصیلات منوچهر هادی

مدرک تحصیلی منوچهر هادی دیپلم است و تحصیلات دانشگاهی و تئوری ندارد اما حدود 20 سال است که در پشت صحنه بسیاری از کارهای تلویزیونی و سینمایی حضور داشته است و تجربه کاری عملی اش به قدری است که می تواند در سطح یک استاد به تدریس رشته کارگردانی و حتی بازیگری بپردازد. البته ناگفته نماند که چند ترم زیر نظر کارگردان های خوب و معروفی همچون آقایان افخمی و جیرانی، نکته های مهم فیلمنامه نویسی را فرا گرفت؛ و مهمتر از همه کارنامه کاری اش است که موفقیت وی را نوید می دهد و موفقیت های او در این رشته است.

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

ازدواج و همسر منوچهر هادی

همسر اول منوچهر هادی خانم یکتا ناصر هنرمند درجه یک است که این زوج فقط یک دختر به اسم سوفیا دارند. این زوج خوشبخت در سال ۹۴ با هم ازدواج کردند و خانم ناصر بازیگر در اکثر فیلم هایی که شوهرش می سازد حضور دارد. عکس های جشن ازدواج و عروسی منوچهر هادی با یکتا ناصر در صفحه اینستاگرام شان به اشتراک گذاشته شده است که در اینجا برای شما جمع آوری کرده ایم. اختلاف سنی این زوج هنرمند 6 سال است و دخترشان سوفیا به تازگی یک ساله شده است.

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

کارنامه کاری منوچهر هادی

من سالوادور نیستم یک از پرفروش ترین فیلم های ساخته شده توسط آقای هادی است که سبب محبوب تر شدن ایشان شد. نام فیلم ها و سریال های ساخته شده توسط منوچهر هادی در ادامه آورده شده است:

 

فیلم های سینمایی

من سالوادور نیستم (۱۳۹۴)

قرنطینه (۱۳۸۶)
یکی میخواد باهات حرف بزنه (۱۳۹۰)
رحمان ۱۴۰۰ (۱۳۹۷)
آینه بغل (۱۳۹۶)
کارگر ساده نیازمندیم (۱۳۹۴)
دنیای پرامید (۱۳۹۱)

 

سریال های تلویزیونی

دلدادگان (۱۳۹۶)

آمین (۱۳۹۴)

خوب بد زشت (۱۳۹۳)

خداحافظ بچه(۱۳۹۱)

 

سریال های نمایش خانگی

عاشقانه (۱۳۹۵)

دل (۱۳۹۸)

بیوگرافی منوچهر هادی (زندگینامه، تحصیلات، ازدواج و همسر)

سریال عاشقانه دل هم اکنون در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است که در مقاله عکس و بیوگرافی منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون تمام آنها را مرور خواهیم کرد و طبق گفته های ایشان به زودی مجموعه نمایش خانگی عاشقانه ۲ ساخته خواهد شد که هنرمندان و بازیگران زیادی در آن حضور خواهند داشت.

جدیدترین مطالب