بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

هومن حاجی عبداللهی بازیگر طنز سریال نون خ است که اکنون در سن 44 سالگی به سر می برد بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی و همسرش به همراه جدیدترین تصاویر و آدرس اینستاگرام و عکس های همسر هومن حاجی عبداللهی را در سایت سماتک ببینید.

 

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی بازیگر و مجری خوش صدای ایرانی است که در سریال پایتخت و سریال نون خ بسیار طرفدار پیدا کرده است. زندگی نامه بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی و همسرش بسیار جذاب و زیبا است. تاریخ تولد هومن حاجی عبداللهی 23 تیرماه سال 1354 و زاده تهران است. به گفته خودش با بازی در سریال های پایتخت توانست خودش را به سینما و تلویزیون ایران معرفی کند. وی می گوید اگر فردی من را در زندگی شخصی ام بشناسد، می‌ تواند به شما بگوید که من در زندگی عادی و معمولی خودم هیچ فرقی با بازیگری در سریال و فیلم ندارم و هرگز نقش‌ آفرینی نکرده‌ ام و خوشحالم هموطنان من نیز من را اینگونه باور کرده‌ اند.

 

تحصیلات

تحصیلات هومن حاجی عبداللهی دیپلم ریاضی و فیزیک، دیپلم گرافیک رایانه‌ای، انصرافی رشته تئاتر تهران مرکز (سال 1372) بوده‌است. وی دانشجوی انصرافی رشته تئاتر دانشگاه سراسری تهران در سال 1372 است، دیپلم ریاضی فیزیک و هنرستان گرافیک رایانه ای دارد. سالروز تولد هومن حاجی عبداللهی 1354/04/23 می باشد.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

ازدواج و همسر هومن حاجی عبداللهی

همسر هومن حاجی عبداللهی خانم سلیمه قطبی است و این زوج جوان یک پسر به نام جانان دارند. وی می گوید: من و خانومم در یک برنامه رادیویی با هم آشنا شدیم. آن برنامه رادیویی مکان خوبی برای آشنایی مان درست کرد تا ما با همدیگر آشنا شویم و بفهمیم که آیا برای ازدواج به درد هم می خوریم یا نه؟! به همین دلیل خیلی سریع تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم. ازدواج هومن حاجی عبداللهی با سلیمه قطبی در سال 1381 انجام شد. در سال 81 ما جلوی سفره عقد نشستیم و سال 1382 عروسی کردیم و پس از گرفتن یک منزل مسکونی در تهران زندگی زناشویی مان را آغاز کردیم.

 

عروسی هومن حاجی عبداللهی و همسرش

شاید برای تان جالب باشد که در جشن عروسی من و سلیمه قطبی همسرم تنها 15 نفر که شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ های مان بودند حضور داشتند. جشن عروسی من و همسرم بسیار صمیمی بود، حسابی به همه ما خوش گذشت و برای مان خاطره فراموش نشدنی شد. برخی افراد پیش از عروسی به ما گفتند شب عروسی تان یک شب است و بهتر است آن را مفصل برگزار کنید اما ما می خواستیم عروسی مان فارغ از قیل و قال، بدون حاشیه و در کمال صمیمیت برگزار شود. بعد از جشن عروسی و شروع زندگی زناشویی مان، من و سلیمه تصمیم گرفتیم با یکدیگر به سینما برویم و فیلم سینمایی باحال تماشا کنیم. آن شب که رفتیم سینما برای هر دو نفر ما خاطرات خوبی ثبت شد و بعد از گذشت سال ها نه تنها از این شیوه برگزاری عروسی پشیمان نیستیم بلکه حسابی از آن خاطرات اولین شب زندگی مشترک مان لذت می بریم. سلیمه قطبی همسر هومن حاجی عبداللهی گوينده و مدير دوبلاژ است. بعضی دوستان می گویند ازدواج کردن با یک همسر همکار ممکن است سخت باشد اما به نظر من چیزی که بیشتر از همکار بودن یا نبودن در رابطه مشترک و زندگی یک زوج تاثیر دارد، میزان صداقت زوجین و رسیدن به تفاهم در زندگی است و اینکه شناخت خوبی نسبت به هم داشته باشند.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

جانان پسر هومن حاجی عبداللهی

جانان حاجی عبداللهی پسر هومن حاجی عبداللهی است که اکنون حدود 10 سال سن دارد. بی تردید تولد پسرم جانان زندگی من و همسرم را دستخوش تغییرات زیادی کرده و نوع زندگی ما را عوض کرده است، این سال ها همه هوش و حواس من و همسرم به پسرمان جانان جان است و تمام سعی خودمان را می کنیم تا به خوبی از روزهای کودکی و نوجوانی اش به سلامتی عبور کند؛ هومن گفت: جانان 10 سال بعد از ازدواج من و خانم قطبی به دنیا آمد تولد تنها فرزندم جانان و مراقبت های زیاد از او باعث شد که همسرم خانم سلیمه قطبی که کار مجری گری رادیو را انجام می دهد، خانه نشین شود و نتواند مانند گذشته به صدا و سیما برود تا اجرا داشته باشد. در طی این سال‌ ها که من و همسرم بچه نداشتیم از زندگی بدون بچه و دونفره مان به خوبی لذت بردیم و  به نقاط مختلف ایران و جهان سفر كردیم؛ حالا هم با تولد پسر خوشگلم جانان زندگی مان طعم شیرین تری پیدا کرده است. به هر حال امیدوارم با بزرگ شدن جانان حاجی عبداللهی، همسرم خانم سلیمه قطبی بتواند از نو کارش را در رادیو از سر بگیرد و مانند قبل به کارش بپردازد؛ چون می دانم دور شدن همسرم از شغلش باعث کسل شدن او شده است و به شدت دوست دارم او دوباره دوبلوری و گویندگی کند.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

ورود به عرصه بازیگری

هومن حاجی عبداللهی در سال 71، برای اولین بار وارد عرصه بازیگری و تئاتر شد و تئاتر نصر لاله زار را اجرا کرد و سپس در تالار مولوی و تئاتر شهر، تئاتر تک پرسوناژ را به نمایش گذاشت. در سال 1379 در سالن شماره دو تئاتر شهر، خسیس مولیر را اجرا کرد. سال های زیادی در این عرصه فعالیت می کرد سپس در سال 1371 با سریال سیاهی لشکر وارد تلویزیون شد و سپس در سال 1379 با مسابقه هفته به هفته بعنوان مجری نیز فعالیت کرد. هومن حاجی عبداللهی در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش مسابقه تئاتر «ایران دو» جایزه بهترین بازیگر مرد برای نمایش «تناسخ سه تا سی و پنج تومن» را کسب نمود. همچنین هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال نون خ است که هم اکنون از شبکه اول سیما در عید نوروز 98 در حال پخش است.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

همه می دانند که هومن حاجی عبداللهی با سریال پایتخت به دنیای سینما و تلویزیون ایران معرفی شد و به گزارش سماتک در سری دوم سریال پایتخت 2 به عنوان بازیگر مهمان به بازیگران این سریال طنز اضافه شدم اما خوش شانس بودم و نقش رحمت خروس باز به علت جذابیت های جالبیکه در متن و ایفای نقش داشت، مورد توجه بینندگان عزیز ایران قرار گرفت و همین دلیل باعث شد کارگردان سریال پایتخت تصمیم بگیرد از هومن حاجی عبداللهی در سری های بعدی سریال پایتخت هم از این کاراکتر استفاده شود، اما تصمیم نویسنده بر این شد تا زندگی رحمت خروس باز تغییر کند؛ او از فقیری و خروس بازی به پول فراوانی دست پیدا کرد و برای خودش ماشین شاسی بلند خرید و وضع اقتصادی اش خوب شد؛ نقش هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت شبیه آدم های تازه به دوران رسیده است. در نهایت این تغییرات مورد توجه مردم و عوامل سریال پایتخت قرار گرفت و رحمت خروس باز و برادرهایش رحمان و رحیم هم مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

ورود به رادیو

هومن حاجی عبداللهی کار خود را با رادیو از سال 1373 در برنامه صبح جمعه با شما شروع کرد و از سال 1377 به طور کاملا حرفه ای کار با شبکه رادیویی جوان را آغاز کرد و اکنون به مدیر نویسندگی، کارگردانی، بازیگری، گویندگی و گاهی سر دبیری این شبکه رادیویی جوان فعالیت می‌کند. او با اجرای حدود چهار هزار و پانصد ساعت برنامه زنده رادیویی در شبکه فرهنگ، ورزش، شبکه سراسری، رادیو تهران، رادیو سلامت، رادیو تجارت و برنامه صبح جوان در رادیو جوان را نیز برای خود در کارنامه اش ثبت کرد.

 

فیلم های سینمایی

بهترین فیلم سینمایی هومن حاجی عبداللهی گینس بوده است که در سال 93 روی پرده سینما رفت. همچنین با بازی در فیلم اختاپوس در سال 1390 و همچنین با ایفای نقش در فیلم سینمایی چند می گیری گریه کنی در سال 1384 به شهرت زیادی دست پیدا کند.

 

گینس (محسن تنابنده، 1393) در نقش مجری همایش
اختاپوس (فیلم 1390) در نقش اقاروباهه
چند می‌گیری گریه کنی (1384) در نقش مداح

آهوی پیشونی سفید 1382

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

سریال های تلویزیونی

مجموعه های تلویزیونی پایتخت بهترین سریال های تلویزیونی هومن حاجی عبداللهی بوده است که با آنها به کارگردان های زیادی معرفی شده است:

 

پایتخت ۲ (سیروس مقدم، ۱۳۹۲)
پایتخت ۳ (سیروس مقدم، ۱۳۹۳)
پایتخت ۴ (سیروس مقدم، ۱۳۹۴)
مستند «امام هدایت»
آقا و خانم سنگی (۱۳۹۳–۱۳۹۴)
بیمار استاندارد (سعید آقاخانی، ۱۳۹۵)
علی‌البدل (سیروس مقدم، نوروز ۱۳۹۶)
پایتخت ۵ (سیروس مقدم، نوروز ۱۳۹۷)
مینی سریال دختر گمشده (مجموعه تلویزیونی) (احمد کاوری ۱۳۹۷)
ن.خ (مجموعه تلویزیونی) (سعید آقاخانی، نوروز ۱۳۹۸)(ساخت سال ۱۳۹۷)

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

دوبلور

هومن حاجی عبداللهی در مقطع بسیار کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان به عنوان دوبلور فعالیت کرده است. از آثار دوبله هومن حاجی عبداللهی می‌توان به آثاری چون هیولاها علیه بیگانگان (در نقش دکتر سوسکه)_ ملاقات بارابینسون‌ها (درنقش پدربزرگ)_ رئیس مزرعه (درنقش مایلز)_ دنیای وحش (در نقش سنجاب باغ وحش)_ آواتار:اخرین بادافزار (درنقش پدر ساکا و پادشاه باسیکسن)_ باب اسفنجی شلوار مکعبی (درنقش باب اسفنجی)_ شرک۱ (درنقش شرک)_ خوش قدم (درنقش شاهین) _ پنج بچه‌ و شنی (درنقش شنی) نام برد.

 

عصر یخبندان ۳ (در نقش باک)
باب‌اسفنجی شلوارمکعبی (در نقش باب اسفنجی)
شرک ۱ (در نقش شرک)
رئیس مزرعه (در نقش مایلز/ پیتزافروش‌ها)
رنگین‌کمان (صداپیشه پنگول)[۱۸]
سینمایی «پنگول» یا «شهر گربه‌ها» (صداپیشه پنگول)
خوش قدم (در نقش شاهین)
ملاقات با رابینسون‌ها (در نقش پدربزرگ)
آواتار: آخرین بادافزار (در نقش پدرساکا/شاه باسیکسن)
هیولاها علیه بیگانگان (در نقش دکترسوسکه)
پنج بچه و شنی (در نقش شنی)
دنیای وحش (در نقش سنجاب باغ وحش)

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

مجری گری تلویزیون

هومن حاجی عبداللهی در بسیاری از برنامه ها و مسابقات تلویزیونی به عنوان مجری فعالیت کرده است که لیست کارهای مجری گری هومن حاجی عبداللهی در تلویزیون به شرح زیر است:

 

مسابقهٔ تلویزیونی «در صد ثانیه»
مسابقهٔ تلویزیونی «جام طلایی»
مسابقهٔ تلویزیونی «مار و پله»
مسابقهٔ تلویزیونی «پشت خط»
مسابقهٔ گوی طلایی
برنامهٔ تلویزیونی «مثلث»
برنامه تلویزیونی «جشن رمضان ۹۳»
برنامهٔ تلویزیونی «راه شب» یا «ساعت ۲۵»
برنامه «جمعه تعطیل نیست»
ویژه برنامه «ب مثل بهار»
جنگ «بهار باش»

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی بازیگر 44 ساله و همسرش + آدرس اینستاگرام

آدرس صفحه اینستاگرام هومن حاجی عبداللهی

شاید تاکنون هرچقدر در اینستاگرام به دنبال پیج هومن حاجی عبداللهی گشته اید موفق نشده اید بله درست است این بازیگر جوان در اینستاگرام صفحه شخصی ندارد و هومن حاجی عبداللهی در سال 98 گفت: در روزهای اخیر برخی افراد به‌صورت سودجویانه صفحاتی را به نام هومن حاجی عبداللهی در اینستاگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگر راه‌اندازی کرده‌اند که من هیچ مالکیتی روی آنها ندارم. او گفت من نه تنها در اینستاگرام و تلگرام  هیچ صفحه شخصی و پیج ندارم بلکه پیج اینستاگرام هومن حاجی عبداللهی که اکنون در این شبکه اجتماعی فعال است جعلی می باشد و هیچ ارتباطی با اینجانب ندارد و هرگونه سخن و نظری که به ظاهر از جانب من در این صفحات منتشر می‌شود، مورد تأیید من نیست. من با پلیس فتا تماس گرفته ام و قرار است گرداننده اینستاگرام هومن حاجی عبداللهی که پیج جعلی است شناسایی و دستگیر شود.

جدیدترین مطالب