الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

پناه باقریان | عکس های خصوصی و بیوگرافی پناه باقریان

پناه باقریان | عکس های خصوصی و بیوگرافی پناه باقریان

بیوگرافی پناه باقریان

پناه باقریان بازیگر زن نقش مبینا در سریال پایتخت 5 است که به تازگی با بازی در سریال پایتخت 5 در نقش مبینا ( فروشنده ارسطو ) به اوج شهرت رسیده است. بیوگرافی پناه باقریان را در سماتک می خوانید سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت 5 در هر سریال جدیدی که می سازد یک یا چند بازیگر جدید را به دنیای سینما و تلویزیون معرفی می کند. پناه باقریان متولد سال 1370 و زاده تهران است و در سریال پایتخت 5 قرار است با بهتاش پسر فهمیه معمولی ازدواج کند.

بیوگرافی پناه باقریان

بازیگران زیادی در سریال پایتخت سری 5 بازی می کنند که مبینا هم یکی از آنهاست. این دختر تاکنون در تئاتر هم بازی کرده است و یکی از بازیگران موفق سینمای ایران خواهد شد. سیروس مقدم کارگردان و الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت 5 می گویند که وی یکی از دختران خوش اخلاق است که روزی اسطوره سینمای ایران خواهد شد و شما هم اکنون در اینجا بیوگرافی پناه باقریان بازیگر سریال پایتخت پنج را می خوانید.

زندگینامه پناه باقریان

ازدواج و همسر پناه باقریان

پناه باقریان که اکنون در سن 27 سالگی به سر می برد هنوز با هیچ پسری ازدواج نکرده است و عاشق نشده است. برنامه دورهمی مهران مدیری مکان خوبی برای این بازیگر به مردم ایران است و طرفداران فیلم و سریال دوست دارند بیشتر درباره او بدانند. پدر و مادر این بازیگر زن ایرانی در قید حیات هستند و از اینکه دخترشان کار حرفه ای در تلویزیون را آغاز کرده است بسیار خرسند و خوشحال نیز هستند.

عکس دوست پسر پناه باقریان

تحصیلات

وی لیسانس هنر از دانشگاه تهران دارد و به زودی قرار است برای چند فیلم و سریال به کارگردان های ایرانی معرفی شود. سریال پایتخت فرصت خوبی بود تا پناه باقریان بتواند توانایی های خودش را به همه نشان دهد و کارگردان های زیادی به زودی به او پیشنهاد ایفای نقش خواهند داد. وی عاشق خواندن فیلمنامه است و دوست دارد همیشه سریال و فیلم سینمایی بازی کند.

عکس سرلخت پناه باقریان

وی بسیاری از بازیگران ایرانی را می شناسد و با آنها عکس گرفته است. به دلیل اینکه نقش او در مجموعه تلویزیونی پایتخت خیلی پر رنگ نبوده است ممکن است او به ترکیه اعزام نشود و دوباره با بازگشت نقی و بهتاش به علی آباد نقش وی پر رنگ تر خواهد شد.

عکس بی حجاب پناه باقریان

عکس پناه باقریان بازیگر

عکس لخت پناه باقریان

عکس خفن پناه باقریان

عکس پناه باقریان در سریال پایتخت 5

پناه باقریان بازیگر نقش مبینا

عکس همسر پناه باقریان

عکس لو رفته پناه باقریان

عکس اندام پناه باقریان

عکس های پناه باقریان

 

اختصاصی سایت سماتک

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری