لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

اسامی بازیگران سریال سرزده

سریال سرزده شبکه یک سیما به کارگردانی بهادر اسدی قرار است به زودی روی آنتن برود و در این بخش عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده را با هم مرور خواهیم کرد. سریال سرزده به کارگردانی و تهیه کنندگی بهادر اسدی تولید شده است. در سریال سرزده بازیگران نام آشنایی همچون رحیم نوروزی و نیما شاهرخ شاهی و… حضور دارند و در کنار این هنرمندان برخی از این بازیگران برای نخستین بار حضور پیدا کرده اند که در ادامه به معرفی تمام آنها و داستان سریال می پردازیم. در ابتدا نام این سریال مرثیه بوده است و سپس به «سرزده» تغییر کرده است.

 

اسامی بازیگران سریال سرزده عبارتند از: علی انصاریان، بهرنگ علوى،نسیم ادبی، رویا میرعلمی، رحیم نوروزی، رامبد شکرابى،مریم مومن ،یاشار هاشم زاده، امیربهادر اورعی، امید جواهریان پارسا، غلامرضا عارف نژاد، رضا نظرى، کیمیا خلج و کوروش رحمانى ،نیکادل یاحقى، ریحانه ابوترابى.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

داستان سریال سرزده

داستان سریال سرزده از آنجا شروع می‌شود که اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی چوخه بوده‌اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده است. رضا پلیس و اصلان به کارهای خلاف کشیده شده است. چهار سال قبل رضا موفق به دستگیری اصلان می‌شود. امروز اصلان از زندان آزاد شده و در شب نوزدهم ماه رمضان که همه چیز تحت تأثیر شرایط ویژه کرونا قرار دارد، قصد انجام آخرین کار خود و توبه کردن را دارد که با زده شدن رد آن‌ها توسط یکی از افراد رضا، تمام برنامه ریزی ها به هم می‌ریزد، رضا و اصلان مجدد مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و ….

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

زمان پخش سریال سرزده

سریال سرزده یا مرثیه به همت صدا و سیمای خراسان رضوی و شبکه یک سیما و با هدایت و مشارکت مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی، برای پخش در شب‌های دهه دوم محرم 99 تولید شد. این سریال در شرایط کرونایی ساخته شده است و سعی شده درباره ویروس کرونا هم اطلاع‌ رسانی شود و سریالی به روز و در خصوص پلیس و یگان ویژه و مواردی مثل توبه و بخشش است.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

سریال سرزده چند قسمت است

سریال سرزده کاری از مرکز خراسان رضوی است که هم زمان با آغاز دهه دوم محرم، در 9 قسمت 45 دقیقه ای پس از بخش خبری ساعت 21 روی آنتن می‌رود.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

مریم مومن بازیگر سریال سرزده

یکی از نکات جالب توجه این سریال، حضور مریم مومن در این سریال است که دومین تجربه تلویزیونی خود را  با این سریال رقم می زند. وی در سریال بانوی عمارت که اولین تجربه تلویزیونی او بود با بازی خوب خود توانست مورد توجه بینندگان قرار بگیرد و باید دید در این سریال هم می تواند دومین تجربه موفق خود را به ثبت برساند؟

 

مریم مومن که بازی متفاوت او در سریال «بانوی عمارت» در خاطره مخاطبان تلویزیون مانده است این بار با سریال مناسبتی «سرزده» به تلویزیون می‌آید. او از ویژگی‌های نقش خود در این سریال می‌گوید: این شخصیت به دلیل این‌ که با نقشی که در سریال «بانوی عمارت» بازی کردم تفاوت‌های بسیاری دارد، برای من چالش‌برانگیز بود. این چالش و تفاوت‌ها دلیلی بود که این نقش را انتخاب کردم.

 

نقشم در سریال سرزده قدرت فخرالزمان را ندارد و متفاوت از اوست. جدا شدن از شخصیت فخرالزمان و پدیرفتن نقش جدید سخت بود، ضمن این‌ که کار با بهادر اسدی تجربه خوبی بود و با گروه خوبی در سریال کار می‌کردم که به تجربه‌هایم اضافه کرد. این بازیگر در خصوص حال و هوای متفاوت سریال‌های مناسبتی و پخش این مجموعه در ایام شب‌های محرم می‌افزاید: شب‌های ماه محرم فرصت تحول است و حس خوبی در آدم‌ ها ایجاد می‌کند؛ حس این ‌که با پخش این سریال در آن ایام بتوان بر حال آدم‌ها تاثیر گذاشت، اتفاق خوبی است.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

امیربهادر اورعی بازیگر سریال سرزده

امیربهادر اورعی، درباره نقش خود در سریال سرزده می‌گوید: نقشی که من در سریال بازی می‌کنم، شخصیت ارس برادر کوچک اصلان است. ارس خاکستری است که در طول قصه میان خیر و شر سرگردان است. از طرفی ارس پسر خوش‌ قلب و مهربان است اما به دلیل شرایطی که در آن بزرگ شده، قرارگرفتن زیر سایه برادر بزرگترش که خلافکار است و الگوبرداری از او دچار چالش می‌شود. در طول داستان این شخصیت با چالش‌ های حسی مختلفی مواجه می‌شود.  وی می‌افزاید:  فکر می‌کنم فیلمنامه سریال سرزده ویژگی‌ های یک کار خوب اعم از به‌روز بودن، قصه جذاب و چالش‌های خوب میان شخصیت‌ها را دارد.

 

همچنین حال و هوای اکشن و پلیسی سریال یکی از جنبه‌هایی است که باعث جذب مخاطب می‌شود. امیر بهادر اورعی بازیگر سریال سرزده تاکید می‌کند: تولید در شهرستان اتفاق خوبی است که در چند سال اخیر بیشتر شده است‌. توانایی، سرمایه‌ و استعدادهای بسیار زیادی در تمامی استان‌های کشورمان داریم. فرهنگ ما به اندازه‌ای بزرگ و گسترده است که می‌توان از آن بهره برد و اگر این فرهنگ‌ها در کنار هم قرار بگیرند می‌توانند یک اثر را کامل کنند. البته همکاری تهران و شهرستان‌ها باید به تعادل و عدالت برسد از این لحاظ که اگر قرار است بازیگر یا عوامل بومی به گروه اضافه شوند تا کار را کامل کنند بهتر است میان تمام اعضا گروه تعادل برقرار شود و در آن گروه تفکیکی میان بازیگر بومی و تهرانی وجود نداشته باشد.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

نسیم ادبی بازیگر سریال سرزده

نسیم ادبی  در خصوص ویژگی‌های نقشی که در سریال سرزده شبکه یک سیما بازی می‌کند، می‌گوید: در این سریال نقش زنی را بازی می‌کنم که سال‌ هاست در مرکز خیریه کودکان بی‌سرپرست کار می‌کند. این شخصیت زن دوم مردی است که فوت کرده و داستان سریال سرزده در مورد پسرهای آن مرد است و اتفاقاتی که برای آنها رخ می‌دهد. نقش زن مردی را بازی می‌کنم که پسرهایش هم‌سن و سال خودم هستند و تجربه جالبی برای من بود. این هنرمند در ادامه می‌افزاید: فکر می‌کنم این سریال، مجموعه جذابی است و می‌تواند پر‌بیننده باشد و مورد توجه مخاطبان تلویزیون قرار بگیرد. قصه و فیلمنامه جالبی دارد و از طرفی بازیگرانی که در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند، بازیگران خوبی هستند.

 

او با‌ اشاره به همکاری با گروه‌های شهرستانی، عنوان می‌کند: این که گروه‌های تهرانی با عوامل و بازیگران بومی شهرستان‌ ها کارکنند اتفاق خوبی است. زمانی که به طور مشترک از بازیگران شبکه‌ های سراسری و بازیگران بومی هر استان استفاده ‌شود، قابلیت بازیگران بومی آن استان‌ها بیشتر نمایان می‌شود. هنرمندان بسیار خوبی در شهرهای مختلف داریم که امکان کار در تهران برایشان مقدور نیست اما تولید پروژه‌ای مشترک میان گروه‌هایی از تهران و شهرهای دیگر کشور فرصتی فراهم می‌کند تا استعدادها معرفی شوند. بهادر اسدی هم کارگردان خوب و با اخلاقی است. بازیگرانی که با آنها همبازی بودم هم بیشتر بچه‌های تئاتر هستند و سابقه همکاری با هم را داشتیم. در مجموع کار کردن در کنار این گروه برای من تجربه جالبی بود.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

علی انصاریان بازیگر سریال سرزده

علی انصاریان درباره سریال سرزده و حضورش می‌گوید: این سریال فعالیت‌های یگان امداد ویژه‌ را به تصویر می‌کشد که در زمینه گروگان‌گیری و سرقت‌های مسلحانه وارد عملیات می‌شوند و همیشه پیش‌قدم هستند. علی انصاریان بازیگر نقش رضا در سریال سرزده به نظر من پلیسی است که شاید مخاطب تاکنون دوست داشته او را در قاب تلویزیون ببیند، یک پلیس با‌ جذبه، خوش‌ لباس، وظیفه‌ شناس و در‌ عین ‌حال خانواده‌ دوست که در هر شرایطی سعی می‌کند بهترین انتخاب‌ ها را داشته باشد.

 

این بازیگر همچنین درباره لزوم آمادگی جسمانی برای ایفای نقش پلیس در این مجموعه توضیح می‌دهد: من به ‌دلیل کسب آمادگی بیشتر برای ایفای نقش رضا که پلیس است حدود یک هفته زودتر سر صحنه حاضر شدم تا برای صحنه‌های موتورسواری و تیراندازی تمرین‌های بیشتری انجام دهم. پیش از آن هم سعی کردم به لحاظ وزنی خودم را کمی متعادل‌ تر کنم، چرا که صحنه‌ های تعقیب و گریز این پلیس در سریال زیاد است و من باید از نظر فیزیکی این آمادگی را کسب می‌کردم.

 

او می‌افزاید: در این سریال مخاطب فرمانده‌ای را می‌بیند که نسبت به پلیس‌های دیگری که تاکنون دیده با احترام به تمام دوستان بازیگر که نقش پلیس بازی کردند، متفاوت است. رضا با وجود این ‌که در کارش جدی و مصمم است، بسیار احساسی است و در درگیری‌ها سعی می‌کند خودش به عنوان اولین نفر حضور داشته باشد، موتورسواری و ماشین‌سواری می‌کند، سوار هلی‌کوپتر می‌شود، من هم دوست نداشتم بدلکار به جای من بازی کند و در همه صحنه‌ها خودم حضور داشتم.

 

البته ناگفته نماند موتور 1400 هم که زیر پایم بود به من کمک می‌کرد قدرت این فرمانده را بیشتر نشان دهم.  وی با اشاره به دیگر ویژگی‌های شخصیتی این پلیس یادآور می‌شود: مخاطب در سریال سرزده شخصیتی را می‌بیند که درگیر زندگی شخصی‌اش است اما خطوط قرمزی دارد و آن نظم و قانون است. با وجود این اتفاق‌هایی در زندگی‌ کاری‌ و شخصی‌اش می‌افتد که او را به چالش می‌کشد و جذابیت قصه نیز در همین چالش‌ها و تناقض‌هایی است که پلیس قصه گرفتار آن می‌شود.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

بهادر اسدی کارگردان سریال سرزده

بهادر اسدی، کارگردان و تهیه‌کننده سریال سرزده در خصوص نحوه انتخاب بازیگران این سریال بیان کرد: همیشه فیلم‌های پلیسی جذابیت خاصی دارند. این سریال هم پلیسی است و ما علی انصاریان و بهرنگ علوی را انتخاب کردیم که نقش دو دوست را بازی می‌کنند که در یک محله زندگی می‌کنند و یکی از آنها دزد می‌شود و یکی پلیس! در ادامه داستان اتفاقاتی برای این دو می‌افتد و معمایی طرح می‌شود که در طول سریال گره‌های آن به تدریج باز می‌گردد. علی انصاریان هم در این سریال در نقشی متفاوت از کارهای قبلی خود ظاهر شده ‌است. او را  بیشتر با کارهای طنز می‌شناسند اما در این سریال در نقشی جدی هم بسیار خوش درخشیده است.

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

عوامل سریال سرزده

برخی عوامل سریال سرزده عبارتند از:

تهیه کننده و کارگردان: بهادر اسدی

مشاور کارگردان و ناظر کیفی: علیرضا ابوترابى

مجری طرح: مهدی چراغی

نویسنده: زامیاد سعدوندیان

مدیر مالى: مینا صفریان

مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی

طراح گریم: شهرزاد عقیقی

طراح لباس: منیره ملکى

تدوین: نوید توحیدی

طراح صحنه: احمدرضا آخوندزاده

صدابردار: امیر عاشق حسینی

دستیار کارگردان: سعید غلامی

برنامه ریز: سیامک دورانی

عکاس: نگار پورسعید

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده + خلاصه داستان و زمان پخش

عکس و اسامی بازیگران سریال سرزده را در این بخش از سایت سماتک برایتان تهیه و گردآوری کردیم که امید است از پخش این مجموعه تلویزیونی با ژانر پلیسی در شبکه یک سیما لذت ببرید.

جدیدترین مطالب