لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست + عکس

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست + عکس

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست

سریال مرضیه جدیدترین کار تلویزیونی فلورا سام است که با حضور تعداد زیادی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران از شبکه دو سیما پخش می شود و در این مقاله به شما خواهیم گفت بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست؟! مرضیه، خانم دكتر جراحی است كه همراه خانواده‌اش زندگی شادی دارند. آنها خوشحال كنار هم زندگی می‌كنند، اما شكل‌گیری معضلات اجتماعی و تاثیر آن در زندگی این خانواده باعث می‌شود اعتقادات و رفتارهای آنها هم دستخوش ماجراهایی شود. در صورتی که تمایل دارید با هنرمندان مجموعه مرضیه آشنا شوید توصیه می کنیم مقاله عکس و اسامی بازیگران سریال مرضیه شبکه دو سیما را بخوانید.

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست + عکس

اسم بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه

ماه‌ چهره خلیلی اسم بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه است که سال گذشته با سریال دختر گمشده به شبکه 3 سیما آمده و در سریال مرضیه نیز نقش مرضیه را بازی کرده است. ایشان نوه مرحوم پروین سلیمانی هنرپیشه ایرانی است. او به جز بازیگری در زمینه ساخت فیلم های کوتاه و مستند های داستانی نیز فعالیت می کند. خانم خلیلی بازیگر یک فیلم کوتاه داستانی در مورد عید قربان ساخته است که مورد توجه جشنواره های بسیاری در دنیا قرار گرفت. او برای ساخت این مستند جوایز بسیاری برنده شده که یکی از این جوایز جایزه جشنواره فیلم سان فرانسیسکو در سال 2006 است. ماه چهره خلیلی روز 17 مرداد سال 1399 به علت ابتلا به سرطان کبد در لندن فوت و در همانجا به خاک سپرده شد.

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست + عکس

بیوگرافی بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه

ماه چهره خلیلی متولد 25 دی ماه 1355 در شهر تهران است و در اینجا بیوگرافی بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه را با هم می خوانیم. تحصیلات خود را در رشته معماری در دانشگاه آکسفورد انگلستان به پایان رسانده است. وی دوره بازیگری را نیز در Method School شهر لندن گذرانده است. ماه چهره در سال 82 برای بازی در فیلم سینمایی چشمان سیاه بعد از 22 سال دوری از وطن به ایران آمد. او یک دوره بازیگری و کارگردانی هم در ایران گذرانده است. او در سال 1384 دوره بازیگری و کارگردانی موسسه سمعی و بصری استاد حمید سمندریان را پشت سر گذاشت. ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی سال 93 با هم ازدواج کردند. ابراهیم اشرفی از تصویربرداران بنام کشور است. ماه‌ چهره و همسرش مراسم ازدواج را خارج از کشور برگزار کردند چون اقوام شان در ایران نبودند. او می‌گوید: مراسم ازدواج ما به دلیل اینکه اقوام و خانواده ام خارج از کشور زندگی می کنند، در ایران برگزار نشد و این جشن را همراه با 50 نفر از همسفرهای مان در خارج از کشور برگزار کردیم.

بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه کیست + عکس

عکس بازیگر نقش مرضیه در سریال مرضیه

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب