برنامه های سال تحویل 98

برنامه های سال تحویل 98

برنامه های سال تحویل نوروز 97

سال تحویل 97 لحظه ای بسیار شیرین و زیبا است که در اینجا برنامه های سال تحویل 97 را به شما معرفی خواهیم کرد. برنامه های سال تحویل نوروز 97 بسیار دیدنی و زیبا هستند. در ابتدا پس از تحویل سال حضرت آیت الله خامنه ای در شبکه های سیما سخنرانی خواهند کرد و نام سال 97 از جانب ایشان انتخاب خواهد شد. سپس رییس جمهور سخنرانی خواهند کرد و ضمن آرزوی سال خوب برای مردم ایران، عید 97 را هم تبریک می گویند.

 

لحظه سال تحویل 97 و 13 روز نوروز، از جمله ایامی است که هر ساله در برگزاری آن بیشترین سهم را صداوسیما با تولیدات تلویزیونی و رادیویی خود برای شبکه های سراسری دارد. از این رو طبق روال همیشگی از اواسط بهمن ماه زمزمه برنامه های سال تحویل و سریال های نوروزی در رسانه ها پررنگ تر از دیگر اخبار رسانه ملی است.

تهیه‌کنندگان و مجریان تلویزیونی برای به نمایش درآوردن ایده ها و خلاقیت‌های شبکه های سیما، هر‌کدام سعی دارند تا به بهترین نحو اجرا و زمان بندی ویژه برنامه نوروز خود را روی آنتن ببرند.

 

برنامه های سال تحویل 97 شبکه یک سیما، برخلاف سال پیش که با برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» سال جدید را جشن می گرفت، امسال همان گروه برنامه ساز «فرمول یک» بعد از یک وقفه کوتاه در اسفند ماه، با اجرای سید علی ضیا لحظات سال تحویل 97 را در برنامه ای با عنوان «یک/یک» جشن بگیرند.

همچنین در شبکه سه سیما همانند سال های گذشته احسان علیخانی اجرای برنامه سال تحویل 97 را به عهده دارد. گروه احسان علیخانی از ماه ها قبل طرح خود را به شبکه سه تحویل داده اند و در حال تدارک یک برنامه جذاب برای مخاطبان هستند.

 

البته امسال ویژه برنامه «سه ستاره» از شبکه سه سیما پخش نمی شود و برنامه سال تحویل 97 دو روز زودتر روی آنتن خواهد رفت. ویژه برنامه سال تحویل 97 شبکه پنج سیما نیز در برنامه‌ «شب فیروزه‌ای» گنجانده شده است که با توجه به مقارن شدن این روز با شهادت امام هادی (ع) برنامه روی آنتن خواهد رفت، اما هنوز مجری این برنامه مشخص نشده است.

 

شبکه قرآن سیما نیز برنامه سال تحویل 97 را به دلیل تقارن با شهادت امام هادی (ع) در معنوی‌ترین مکان ایران (مشهد) پخش خواهد کرد. اما برای شبکه‌هایی که هنوز مشخص نشده چه کسانی اجرا میکنند طبق روال هرسال گزینه‌هایی چون محمد سلوکی، شاهین جمشیدی، احسان کرمی، نیما کرمی و همسرش روی میز است و باید دید آیا مدیران امسال هم همانند سال گذشته عمل می کنند یا دست به ابتکار جدیدی می‌زنند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب