لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

مجموعه : فیلم و سریال
بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه

فیلم های ترکی عاشقانه Romantic turkish movie در کل دنیا مشهور هستند و تماشاگران زیادی را محو تماشای خود می کنند که در این مطلب جذاب ترین و بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه مناسب برای گروه های سنی 18 سال به بالا را برایتان معرفی خواهیم کرد. اگر می خواهید بهترین فیلم های سینمایی ترکی عاشقانه و جذاب را تماشا کنید و نمی دانید بهترین فیلم های ترکیه ای عاشقانه کدام ها هستند سایت سماتک در این نوشتار شما را راهنمایی خواهد کرد.

 

فیلم ترکی عاشقانه برادر من Kardesim Benim

فیلم ترکی عاشقانه برادر من یکی از جذاب ترین و بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای است که در سال 2017 در کشور ترکیه و شهر استانبول از پرده سینما به نمایش درآمده است. داستان فیلم ترکی عاشقانه برادرم Kardesim Benim در مورد هاکان که شخصیت آرام و مرموزی داره، هنرمند مشهوری هستش که 30 سالشه و موسیقی آلترناتیو کار میکند. فیلم ترکیه ای عاشقانه برادر من بسیار زیبا و دیدنی است و هر چند که در تلاش است تا به دور از رسانه ها زندگی بکند، مسئله قهرش با برادرش اوزان، توجه رسانه ها رو جلب میکند. اوزان هم ستاره موسیقی پاپه که 28 سال دارد. بر عکس برادرش، شاد، شوخ طبع، پرحرف و اجتماعی و یک شخصیت عاشق پیشه است. دو برادر که میان آنها سال هاست که درست نمیشه، مدت زیادی هست که همیدیگر را ندیدن و حتی در زمان بیماری پدرشون هم در زمان های متفاوت از هم برای ملاقات پدرشون اومدن . دلیل این سردی روابط شان هم ریشه در زمان های بچیگشون دارا. این دو برادر مادرشون رو در کودکی از دست دادن و پدرشون ارکان هم با خوانندگی در مراسم عروسی امرار معاش میکند. سه تایی شهر به شهر در مراسم عروسی گشتن و دوران بچگی شان را در وضعیت خانه به دوش گذراندند. در همین دوران هم پدرشان تمام مسئولیت های برادر کوچکتر اوزان را به برادر بزرگتر هاکان می سپارد. به همین خاطر هاکان زودتر به بلوغ میرسد و عاشق یک دختر ترکیه ای می شود. اوزان هم حس کودکی که هاکان نتوانسته زیاد تجربه اش بکند رو تا سرحدش تجربه میکند و همین دوگانگی رابطه بین برادر بزرگ و کوچک رو به هم میزند… مراسم تشییع جنازه پدرشان تنها چیزی است که بعد از سال ها دو برادر رو کنار هم می آورد. در حالی که هر دوی آنها میخواهند آخرین وظیفه شان در حق پدرشان را به جا آورده و هر چه سریعتر به زندگی عاشقانه و رمانتیک خودشان برگردند، وصیت نامه ای که از پدرشدن برجا مدنده، همه چیز رو عوض خواهد کرد و توصیه می کنیم فیلم ترکی عاشقانه برادر من را ببینید.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم ترکیه ای عاشقانه عشق بی نهایت Sonsuz Ask

فیلم ترکی عاشقانه عشق بی نهایت محصول کشور ترکیه است که در سال 2018 میلادی در سینماهای کشور ترکیه اکران شده است. داستان فیلم ترکیه ای عاشقانه عشق بی نهایت در مورد یک دکتر مشهور و پولدار است که عاشق زنی بی‌پول می‌شود و زندگی مشترک شان را پس از گذراندن کمی مشقت شروع می کنند. دانلود فیلم سینمایی ترکیه ای عشق بی نهایت که یک ژانر عاشقانه و رمانتیک دارد را می توانید از سایت های فیلم و سریال ترکی انجام دهید.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه عثمان بازاریاب Osman Pazarlama

فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه تعدادشان زیاد است و ما در اینجا منتخبی از بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه و رمانتیک را به شما معرفی خواهیم کرد. یکی از جذاب ترین فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه، فیلم عثمان بازاریاب Osman Pazarlama که در یکی از محله های متوسط شهر استانبول زندگی میکند، یک بازاریاب و کاسب خرده پا است و در حالیکه از یک طرف مشغول فروختن اجناسی است که از شرق دور آورده، از طرف دیگر هم در تلاش است تا برای اجناس منفجره ای که اختراع و حق ثبتش متعلق به خودش است، سرمایه گذار پیدا کرده و پولدار شود. عثمان که بخاطر اثبات کردن خودش به بابای دختری که عاشقانه دوستش دارد باید پولدار شود تا بتواند عشق رمانتیک خود را به دخترک ترک ثابت کند و به همین دلیل وارد ماجراهای مختلفی میشود، در کنار خودش بزرگترین دستیاران او که شامل ارکان و دختر دوست خانوادگی شان، سونگول است رو دارد. عثمان بازاریاب در این راه سخت به دلیل عشقی که به دختر استانبولی دارد قدم بر می دارد که سرانجام میفهمد که پولدار شدن خیلی هم سخت نیست و زندگی عاشقانه ای را برای خود و همسرش رقم می زند.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

بهترین فیلم ترکی عاشقانه کوه The Mountain

فیلم ترکی The Mountain یک ژانر عاشقانه و رمانتیک دارد که داستان این فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه در مورد دو سرباز است که در یک مخفیگاه به دام افتاده اند و برای نجات زندگی خود تلاش می کنند است که وقتی به دو دختر آشنا می شوند زندگی شان را نجات می دهند. بهترین فیلم ترکی عاشقانه کوه The Mountain را حتما مشاهده کنید. این فیلم 86 دقیقه ای محصول کشور ترکیه است که با ژانر رمانتیک و عاشقانه ای که دارد گیشه سینماهای ترکیه رکورد زدند.

 

فیلم سینمایی عاشقانه Eski Sevgili محصول کشور ترکیه

فیلم سینمایی عاشق قدیمی محصول کشور ترکیه است که با ژانر رمانتیک و عاشقانه ای که دارد شما ممکن است پس از یکبار دیدن این فیلم محو تماشای آن شوید. در خلاصه داستان فیلم سینمایی ترکیه ای Eski Sevgili آمده است که فریده عشق سابق پسری به اسم باریش است که تاکنون 63 بار از او قهر کرده اما هیچ وقت نتوانسته فراموشش کند. در این فیلم ترکی عاشقانه و رمانیتک زندگی پرماجرای این دختر و پسر عاشق پیشه را می بینیم که روز ولنتاین به طور اتفاقی همدیگر را ملاقات میکنند.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم ترکی چکاوک Çalikusu ژانر عاشقانه

فیلم ترکیه ای عاشقانه چکاوک محصول کشور ترکیه است که چکیده ای از یک تمام قسمت های سریال ترکیه ای چکاوک است که در خلاصه داستان بعضی انسان ها از سر تا پا از امید، از سر تا پا صبر و برای طی کردن راه های دراز آفریده شده اند، مثل فریده. بعضی انسان ها هم از لبخند پدران شان، از جسارت و خودباوری ساخته شدند، مثل کامران. مامان فریده اونو با خیالات بزرگ کرد. خیلی بهش رسید، وقتی به سن جوانی رسید بهش چکاوک گفتن. از این به بعد عین پروانه دور شمع می چرخید. کامران هم ذات درونی خودشو عین موم عوض کرد. همدیگه رو آروم و بی صدا دوست داشتن وقتی که حتی خودشون از از این که همدیگه رو دوست دارن خبر نداشتن. بعضی انسان ها بی انتهان. یکیش دیر فراموش می کنه، اون یکی زود عاشق میشه. باید هم اینجوری باشه، چونکه همون عشقی که آسمون رو سر به زیر می کنه، باعث میشه تا اونا هم در جدایی ها و از هم دور بودن ها و هم در پیوند دوباره فقط و فقط از عشق به هم معنا پیدا کنند. فیلم ترکی چکاوک Çalikusu ژانر عاشقانه دارد که در حدود 2 ساعت و 30 دقیقه اکران شده است.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم ترکی عاشقانه Aci Tatli Eksi

فیلم سینمایی ترکی عاشقانه Aci Tatli Eksi در مورد دختر و پسر جوانی است که در شهر ازمیر ترکیه زندگی می کنند. داستان این فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه در مورد مورات و دویگو دختر و پسری است که عاشق همدیگر هستند و زمانی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند تصمیم به ازدواج می گیرند ولی مورات جواب بله را نمیتواند بگیرد چون پدر و مادرش رضایت نمی دهند. یکی از بهترین فیلم های سینمایی ترکیه عاشقانه که ژانر درام و رمانتیک دارد Aci Tatli Eksi می باشد.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم ترکیه ای عاشقانه زمان خوشبختی Mutluluk zamanı

فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه زمان خوشبختی محصول سال 2017 کشور ترکیه است که ژانر رمانتیک و کمدی دارد. فیلم ترکیه ای عاشقانه زمان خوشبختی Mutluluk zamanı در حدود 110 دقیقه است که در خلاصه داستان آمده است عشق واقعی در مورد کمال و بی عیب بودن نیست، بلکه در معایب پنهان است. فیلم Mutluluk Zamani (زمان خوشبختی) به داستان زندگی مرت (Baris Arduc) که زندگی کامل خود را بدون مواجه شدن با گذشته خود و آدا (Elcin Sangu) که شیوه زندگی خود را بر اساس تمام تجربیات گذشته خود می سازد می پردازد. یکی از بهترین فیلم های ترکی عاشقانه که در سال 2018 بسیار پرفروش بوده است فیلم ترکیه ای زمان خوشبختی با ژانر عاشقانه و رمانتیک می باشد.

 

فیلم سینمایی عاشقانه مسلم Müslüm ترکیه ای

فیلم ترکی عاشقانه مسلم یا مسلمان محصول کشور ترکیه است که در سال 2018 و 2019 در سینماهای ترکیه اکران شده است. فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه مسلم Müslüm بسیار جذاب و رمانتیک بوده و در خلاصه داستان این فیلم به داستان زندگی مسلم گورسس یک موسیقی‌دان عاشق و احساساتی اهل کشور ترکیه می‌پردازد. او با نام مسلم آکباش به دنیا آمد و به علت قدرت صدایش گورسس که در ترکی به معنای کسی دارای صدای پر قدرت است نام گرفت. از وی همچنین با نام مسلم بابا هم یاد می‌شود که می توان این فیلم را جزء بهترین فیلم های ترکی عاشقانه محصول کشور ترکیه دانست.

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish movie

فیلم سینمایی ترکی عاشقانه dedemin fişi

فیلم ترکی dedemin fişi یک فیلم سینمایی ترکیه ای عاشقانه است که در خلاصه داستان آمده است که خانواده چیرجی اهل شهر مالاتیا با تصمیم گیری به کشیده شدن دوشاخه دستگاهی که رئیس خانواده شون صالح چیرجی بعد از مرگ مغزی به اون وصل شده، شروع میشود . فیلم سینمایی ترکی عاشقانه dedemin fişi اعضای خانواده که به 4 طرف پخش شدن و هر کدوم برای خودشون آرزوهایی دارن ، کنار هم میان و دعواهاشون بر سر ارث و میراث که قبل از کشیدن شدن دوشاخه دستگاه شروع شده بود ، باعث به وجود اومدن اتفاقات کمیک و رنگارنگی می شود.

——————————-

بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه که در سینماهای کشور ترکیه اکران شده اند را در این مطلب برایتان بیان کردیم که امیدواریم از تماشای بهترین فیلم های ترکی عاشقانه Romantic turkish movie لذت ببرید.

جدیدترین مطالب