الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

زمان پخش سريال پایتخت 5 مشخص شد

مجموعه : فیلم و سریال
زمان پخش سريال پایتخت 5 مشخص شد

زمان پخش سريال پایتخت 5 مشخص شد

سریال پایتخت 5 جذاب و زیبا که سری 5 در حال ساخت می باشد  این مجموعه تلویزیونی مطمئنا مخاطبین زیادی دارد سریال تلویزیونی پایتخت 5 در عید نوروز سال 97 در تلویزیون آماده پخش می باشد برای دیدن جزئیات این سریال در ادامه با ما همراه باشید. زمان پخش سریال پایتخت 5 و ساعت پخش سریال پایتخت 5 و تاریخ پخش سریال پایتخت 5 و زمان دقیق پخش سریال پایتخت 5 و زمان بازپخش سریال پایتخت 5 در ادامه بیان می شود.

 

تاریخ پخش سریال پایتخت 5

الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه‌ دنباله‌دار «پایتخت 5» در گفت‌وگو با آی سینما از مذاکره برای ساخت سری پنجم این سریال برای پخش در عید نوروز 97 خبر داد. نکته جالب در میان صحبت‌های او احتمال سرمایه‌گذاری موسسه اوج برای ساخت این سریال است. به گفته این تهیه‌کننده طرح سینمایی «پایتخت» از لحاظ قصه آنقدر جذاب بوده که این موسسه برای تبدیل آن به سریال علاقه نشان داده و برای سرمایه‌گذاری آن وارد مذاکره شده است.

 

زمان پخش سریال پایتخت 5

از زمان ساخت اولین مجموعه «پایتخت» سازندگان آن به دنبال گرفتن مجوز از تلویزیون برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه بوده‌اند که بارها خبر آن منتشر شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است، البته پس از ساخته شدن «علی البدل» توسط همین گروه به نظر می‌رسید پرونده ساخت پایتخت‌ها که بعد از سری چهارم درگیر حواشی و انتقادات تند و تیز شده بود، بسته شده است.

 

زمان دقیق پخش سریال پایتخت 5

زمان دقیق پخش سریال پایتخت 5 در عید نوروز 97 از شبکه اول سیما و ساعت 22:15 می باشد. این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار هرشب ساعت 22 و 15 دقیقه از شبکه اول سیما مهمان خانه های شما خواهد بود از سوی دیگر نیز در ماه‌های اخیر خبری درباره آغاز پیش‌تولید سریال الف ویژه‌ای به نام «هنگام بیداری» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد منتشر شد که موسسه اوج سرمایه‌گذاری آن را بر عهده گرفته بود و موضوع آن به مقاومت تاریخی مردم بوشهر و شخصیت آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری بازمی‌گشت؛ اما ظاهرا ماجرای همکاری مقدم و سازمان اوج شکل دیگری به خود گرفته است و این سازمان قصد دارد به تولید قسمت بعدی سریال پرطرفدار مقدم یعنی «پایتخت 5» کمک کند.

 

ساعت بازپخش سریال پایتخت 5

مجموعه تلویزیونی پایتخت 5 در ایام عید نوروز 97 پخش می شود و ساعت بازپخش سريال پایتخت 5 به این شرح است:

 

زمان بازپخش اول سريال پایتخت 5 در ساعت 01:30 بامداد

زمان بازپخش دوم سريال پایتخت 5 در ساعت 10:30 صبح

زمان بازپخش سوم سريال پایتخت 5 در ساعت 14:45 ظهر

 

بعد از انتشار خبری درباره مذاکره برای ساخت سری پنجم «پایتخت» به سراغ تهیه‌کننده این مجموعه الهام غفوری رفتیم. غفوری در گفت‌وگو با آی سینما در این‌باره این‌طور توضیح داد: «در طول ساخته شدن سری‌های مختلف «پایتخت»، تلویزیون قرار بود مجوز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه را صادر کند که هنوز دراین‌باره در حال مذاکره هستیم. اما در نهایت این طرح سینمایی به سریال تبدیل شد و با توجه به جذاب بودن قصه سازمان هنری اوج برای تولید سری پنجم آن وارد مذاکره شده است، از طرف دیگر هم این پروژه پروژه سنگینی است و واقعا سرمایه‌گذاری شخصی برای آن ممکن نیست.»

 

به گفته غفوری به زودی نتیجه مذاکرات هم با صداوسیما برای ساخت و پخش این مجموعه در عید نوروز سال 97 و هم با سازمان اوج درباره سرمایه‌گذاری اعلام خواهد شد، با این حساب به نظر می‌رسد ساخت «پایتخت» اولین همکاری مقدم و موسسه اوج خواهد شد و این سریال قبل از سریال الف ویژه «هنگام بیداری» که والی‌نژاد گفته بود تولید آن یک‌سال و نیم زمان خواهد برد، به تولید می‌رسد. از سوی دیگر با توجه به حضور اوج در سال‌های گذشته در ساخت آثار سینمایی می‌توان این احتمال را نیزدر نظر گرفت که اوج پس از ساخت سریال به دنبال تولید نسخه سینمایی «پایتخت» نیز خواهد بود.

 

موسسه اوج سال گذشته فیلم‌های «بادیگارد»، «ایستاده در غبار» و «هیهات» را تولید کرد که هر سه فیلم امسال به نمایش عمومی درآمدند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری