ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص + زمان دقیق پخش و تکرارها

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص + زمان دقیق پخش و تکرارها

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص + زمان دقیق پخش و تکرارها

سریال شرایط خاص هر شب از شبکه سوم سیما برای علاقه مندان به سریال های تلویزیونی ایرانی و خانوادگی پخش می شود بسیاری از ما ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص را سوال کرده بودند که در این مقاله از سایت سماتک تصمیم گرفتیم زمان دقیق پخش سریال شرایط خاص و همچنین ساعت تکرارهای سریال شرایط خاص را بیان کنیم.

 

تکرار سریال شرایط خاص

ساعت بازپخش و تکرار سریال شرایط خاص با هنرمندی کامبیز دیرباز و بهرام افشاری برای بار اول در ساعت دو و بیست دقیقه بامداد و همچنین دومین تکرار سریال شرایط خاص در ساعت نه و سی دقیقه صبح روز بعد از پخش قسمت اصلی و سومین ساعت و زمان تکرار سریال شرایط خاص در ساعت 2 بعدازظهر روز بعد خواهد بود. چنانچه علاقه مند به دیذن تکرارهای سریال شرایط خاص از شبکه یک سیما هستید توصیه می کنیم چند دقیقه قبل از تکرار این سریال تلویزیونی پای گیرنده خانگی خود منتظر بمانید.

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص + زمان دقیق پخش و تکرارها

ساعت پخش سریال شرایط خاص

زمان پخش قسمت جدید سریال شرایط خاص هر شب ساعت بیست و چهل و پنج دقیقه از شبکه سوم سیما می باشد و این سریال در بیست و دو قسمت پنجاه دقیقه ای تصویر برداری و آماده پخش شده است. ساعت پخش سریال شرایط خاص اگر برای شما تماشاگر عزیز مناسب نیست می توانید از تکرارهای سریال شرایط خاص استفاده کنید. در نخستین روز از پخش این سریال مخاطبان زیادی از آن استقبال کردند و فیدبک این سریال اجتماعی خانوادگی تلویزیونی بسیار خوب بوده است. زمان دقیق پخش سریال شرایط خاص در بسیاری از رسانه ها 20:45 یا هشت و چهل و پنج دقیقه شب ذکر شده است اما نخستین قسمت این مجموعه در ساعت 20:40 دوشنبه 19 فروردین 1398 روی آنتن رفت.

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص + زمان دقیق پخش و تکرارها

روزهای پخش سریال شرایط خاص

مجموعه شرایط خاص از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته از شبکه سه پخش خواهد شد و به دلیل کاهش بینندگان در روز جمعه تصمیم بر آن شده است که سریال شرایط خاص جمعه شب ها پخش نشود. همچنین شما می توانید تکرار قسمت پنج شنبه شب را در ظهر شنبه ساعت 14 تماشا کنید. تهیه کننده و کارگردان این مجموعه نهایت سعی و تلاش خود را کرده اند تا بهترین سکانس ها را برای پخش آماده کنند. این سریال هر شب از ساعت 20:45 شروع می شود و تا ساعت 21:30 یعنی نه و نیم شب به پایان می رسد. مدت زمان پخش این سریال اجتماعی تلویزیونی در بسیاری از روزها بین 45 تا 55 دقیقه متغیر می باشد.

 

زمان پخش سریال شرایط خاص در شبکه 3 کمی زود است و به همین دلیل شما می توانید اولین تکرار سریال را تماشا کنید. کامبیز دیرباز بازیگر مطرح سینمای ایران درباره این مجموعه گفته است به دلیل ساعت پخش سریال شرایط خاص به تهیه کننده پیشنهاد داده است که تکرارهای سریال را در زمان های بهترین پخش کند.

جدیدترین مطالب