اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

اسامی بازیگران سریال سایه بان

سریال سایه بان برادران محمودی محصول شبکه دو سیما است که در تابستان 98 از شبکه آی فیلم در حال پخش است و خلاصه داستان سریال سایه بان که از شبکه آی فیلم به کارگردانی جمشید و نوید محمودی و نویسندگی سعید دولتخانی روی آنتن شبکه آی فیلم می رود که اسامی بازیگران سریال سایه بان برادران محمودی آورده شده است. اسامی بازیگران سریال سایه بان شبکه آی فیلم را در این بخش از سایت سرگرمی سماتک بیان کرده ایم. زمان پخش سریال سایه بان که در پنجاه قسمت 55 دقیقه ای تهیه و تدارک دیده شده است در ادامه همین مقاله بیان خواهیم کرد. تصاویر و لیست اسامی بازیگران سریال سایه بان تعداد بسیار زیادی است و این سریال یکی از بهترین مجموعه های تلویزیونی مرداد و شهریور 98 از شبکه آی فیلم خواهد بود. سریال تلویزیونی سایه بان شبکه آی فیلم که در سال 1396 از شبکه دو سیما پخش شده است داستان بسیار پر ماجرایی دارد و بازیگران زیادی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده اند.

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

نام بازیگران سریال سایه بان

نام های بازیگران سریال سایه بان و نقش هایشان به کارگردانی نوید محمودی و جمشید محمودی که دو برادر جوان سینما و تلویزیون ایران هستند عبارتند از: مجتبی پیرزاده که در نقش سهراب بازی کرده است و بازیگر نقش اول سریال سایه بان مجتبی پیرزاده است. به گزارش سماتک محمدرضا غفاری بازیگر نقش آرمان، هستی مهدوی فر بازیگر نقش نسترن می باشند. همچنین محمد ولی زادگان بازیگر نقش سعید در سریال سایه بان برادران محمودی است که یکی از مهمترین بازیگران مرد مجموعه سایه بان است. افسانه کمالی بازیگر نقش سارا، حسام محمودی بازیگر نقش غفور و خواستگار خواهر سهراب در داستان است. یکی دیگر از بهترین بازیگران این مجموعه تلویزیونی علیرضا جعفری است که در نقش بابک و برادر کوچک سهراب است و جالب است بدانید که وی به واقعیت برادرزاده امیر جعفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران است.

سینا مهراد بازیگر نقش حمید است که در داستان سریال سایه بان در نقش برادر سعید می باشد. المیرا دهقانی بازیگر نقش نگین در این مجموعه تلویزیونی است که نامزد سهراب و دختر عمه وی است و فراز و نشیب های بسیاری برای این زوج در داستان سریال اتفاق می افتد. پریوش نظریه بازیگر زن سریال سایه بان است که در نقش مادر سهراب بازی کرده است و یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی است. دیگر بازیگر معروف و استاد بازیگری ایران امین تارخ بازیگر نقش مهران در این مجموعه است و باید بدانید که علی اوسیوند بازیگر نقش محمد و استاد کار سهراب است و او صاحب یک کارگاه تولیدی مبل است که به دلایل وضع خراب بازار برشکست شده است و درصدد تعطیلی کارگاه خود است.

محمد عمرانی بازیگر نقش رحمان پدر سعید است که نقش یک پیرمرد افتاده را بازی کرده است و افشین اخلاقی بازیگر نقش بهنام، سجاد دیرمینا بازیگر نقش قربان، حسین کریم خان زند نقش قاضی را بازی کرده است. بهزاد فراهانی بازیگر نقش خسرو، رویا تیموریان بازیگر نقش نیره و کامران تفتی بازیگر نقش ناصر و برادر زن سعید در سریال سایه بان می باشد. به گزارش سماتک زهرا بهروزمنش، ارشیا ذرین، علی غلامی، پیمان مقدمی، مریم پیربند، علیرضا ثانی فر، سامان صفاری، کاوه خداشناس، خاطره حاتمی، مهری آل آقا، نگار جعفری، صفورا امامی، مهتاب شریفی، احسان رشیدیان، رویا جاویدنیا، آناهیتا افشار و کمند امیرسلیمانی از دیگر بازیگران مجموعه سایه بان هستند که در نقش های کوتاه و بلند بازی کرده اند.

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

اسامی بازیگران زن سریال سایه بان

لیست اسامی بازیگران زن سریال سایه بان عبارتند از: هستی مهدوی فر، افسانه کمالی، المیرا دهقانی، زهرا بهروزمنش، مریم پیربند، مهری آل آقا، نگار جعفری، صفورا امامی، مهتاب شریفی، پریوش نظریه، رویا تیموریان، رویا جاویدنیا، آناهیتا افشار، کمند امیرسلیمانی و خاطره حاتمی را می توان نام برد. همان طور که در بالا آورده شد و با اسامی بازیگران مجموعه تلویزیونی سایه بان آشنا شدید، این مجموعه تلویزیونی حرف های زیادی برای گفتن دارد و با تماشای قسمت اول سریال سایه بان مطمئناً خواستار تماشای این مجموعه تلویزیونی خواهید شد.

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

خلاصه داستان سریال سایه بان

مجموعه تلویزیونی سایه بان برادران محمودی که هم اکنون از شبکه آی فیلم در حال نمایش است داستان اجتماعی دارد که خلاصه داستان سریال سایه بان را در این بخش بیان کرده ایم. داستان سریال سایه بان که در سال 96 از قاب تلویزیون نمایش داده شد روایت زندگی 2 مرد جوان متاهل را بیان می کند که کارگر هستند و با نام های مجتبی پیرزاده که در نقش سهراب بازی کرده است و محمد ولی زادگان بازیگر نقش سعید است که با هم رفیق صمیمی بوده اند و هر کدام در زندگی خانوادگی شان با مشکلات زیادی که بیشتر جنبه مالی دارد دست به گریبان می شوند و باید مشکلات زندگی را یک به یک حل کنند. قصه سریال سایه بان با تکیه بر زندگی قشر کارگر است و جزئیات زندگی بخشی از مردم پایین شهر و کم درآمد را بیان کند.

در خلاصه داستان سریال سایه بان آمده است که سهراب در کارگاه مبل سازی محمد کار می کند که در حال ورشکستگی است و هر لحظه امکان تعطیلی آن می رود. در داستان پدر سهراب فوت شده است و او نان آور مادر، خواهر و برادر کوچکتر از خودش است که علاوه بر اینکه شبانه روز مشغول کارگری است اما باز هم نمی تواند از پس مخارج زندگی بر بیاید و مادر سهراب هم در خانه خیاطی می کند. سهراب با دختر عمه اش نامزد کرده است اما به دلیل مشکلات مالی و نداشتن پول و سرمایه نمی تواند زندگی مشترک خود را با همسرش شروع کند.

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

سعید دوست صمیمی سهراب اکنون از کارش بیکار شده است و بی هیچ پول و سرمایه ای ندارد و متاهل بوده و اینکه باید پدر علیل و برادر کوچک ترش هم که لیسانس مدیریت گرفته است و هم اکنون بیکار است رسیدگی کند و در خانه بسیار کوچکی در جنوب تهران زندگی می کنند. از طرف دیگر همسر سعید به وی فشار می آورد که خانه ای مستقل برای او تهیه کند و برای کار کردن به سراغ برادرش ناصر برود اما سعید زیر بار نمی رود زیرا می داند که برادر زن وی که یک فرد پولدار است بسیار تازه به دوران رسیده است و زبان تلخی دارد.

در شرح داستان سریال سایه بان آمده است که سهراب و سعید بازیگران اصلی مجموعه سایه بان که در یک منطقه فقیر نشین بزرگ شده اند، تا پای جان تلاش می‌کنند تا بتوانند صورت شان را با سیلی سرخ نگه دارند و آنها در برابر سرنوشت خود در زندگی مقاومت می کنند و سرانجام دوستی شان به خطر می افتد. سایه بان نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی پنجاه قسمتی به کارگردانی جمشید محمودی و نوید محمودی است که در سال 96 تولید و پخش شده است و بازپخش مجدد این مجموعه تلویزیونی از شبکه آی فیلم در تابستان 98 پخش شده است.

اسامی بازیگران سریال سایه بان + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

زمان پخش و تکرار سریال سایه بان

زمان پخش سریال سایه بان از شبکه آی فیلم در ساعت 14 (2 بعدازظهر) است که تا ساعت 15:30 دقیقه و به مدت یک ساعت و سی دقیقه پخش می شود و طبق تصمیم مدیر شبکه هر دو قسمت از سریال در یک روز پخش می شود. ساعت تکرار سریال سایه بان 22 (10 شب) است و همچنین بازپخش دوم این مجموعه تلویزیون در ساعت 6 صبح پخش خواهد شد. برای انتخاب بهترین زمان پخش و تکرار سریال سایه بان عوامل بسیار زیادی زحمت کشیده اند و این سریال هر روز در ساعت 2 ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود و در 2 مرحله بازپخش می شود که زمان و ساعت تکرار سریال سایه بان جمشید محمودی در بالا بیان شده است.

 

عوامل سریال سایه بان

عوامل سریال سایه بان که کارگردانی آن توسط دو برادر به نام های جمشید و نوید محمودی به انجام رسیده است را در این بخش بیان کرده ایم که نویسنده مجموعه سایه بان سعید دولتخانی می باشد و قصه این سریال پرطرفدار را نوشته است. همچنین باید بدانید که تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی نوید محمودی است. به گزارش سایت سماتک مدیر تصویربرداری را آقای امیر موسوی عهده دار شده است و مدیر صدابرداری به عهده سعید بجنوردی، تدوین گر نیما جعفری جوزانی، طراحی و ترکیب صدا حسین قورچیان نیز می باشند. همچنین باید بدانید دستیار اول و مدیر برنامه ریزی شکیل مظفری، طراح چهره پردازی محمد رضا قومی، طراح صحنه امیرحسین باباییان، طراح لباس سیامک کاری نژاد و ناظر کیفی جناب آقای سید هادی موسوی بوده اند. منشی صحنه مرجان تاجیک، عکاس فتاح ذی نوری و خواننده تیتراژ سریال سایه بان محسن چاوشی بوده است که تاکنون در بسیاری از سریال های تلویزیونی خواننده تیتراژ بوده است. مدیر تولید سامان شعشعه، مجری طرح شیما قنبری، مشاور تهیه کننده ارشاد محمودی و مدیر تدارکات امیر جهانگیری بوده است که این مجموعه عوامل دیگری هم داشته است که به دلیل زیاد بودن تعداد عوامل سریال سایه بان از نام بردن هم آنها معذوریم.

 

اسامی بازیگران سریال سایه بان به همراه جدیدترین عکس بازیگران مجموعه تلویزیونی سایه بان و همچنین لیست نام بازیگران مجموعه سایه بان را در سایت سماتک خواندید. همچنین زمان تکرار و ساعت پخش سریال سایه بان از شبکه آی فیلم در بالا آورده شد که امیدواریم از پخش آن لذت ببرید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب