لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر

مجموعه : فیلم و سریال
سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است

تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر علیرضا توانا روز گذشته توسط نویسنده و کارگردان جوان این مجموعه تلویزیونی شبکه دو سیما اعلام شده است. پس از طرح سوال از کارگردان و تهیه کننده در مورد اینکه سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است و این مجموعه تلویزیونی چند قسمتی ساخته شده است ایشان پاسخ دادند که سریال سلام آقای مدیر چند قسمت دارد؟ همچنین عوامل بخش تدوین و گریم این مجموعه، تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر را در حدود بیست و شش قسمت اعلام کرده اند که پس از مصاحبه و پرسیدن از نویسنده و کارگردان سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است وی پاسخ داده است که: مجموعه سلام آقای مدیر در 26 قسمت 45 تا 55 دقیقه ای تولید و از شبکه دوم سیما در حال پخش است که تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر که اکنون باقی مانده است حدود 20 قسمت است. بسیاری از بینندگان به دلیل بازی خوب هنرمندان خوش نام بازیگران سریال سلام آقای مدیر و داستان و قصه پرمحتوا و چالش برانگیز این مجموعه ابراز شادمانی کرده اند و تقاضای ساخت قسمت آخر سریال سلام آقای مدیر را داده اند که آقای منوچهر شاهسواری تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی فعلا از تصمیم خود و کارگردان در مورد ساخت فصل 2 مجموعه سلام آقای مدیر اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر

تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است و آیا فصل دوم و قسمت های بیشتری از آن ساخته میشود یا نه؟ تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر علیرضا توانا همانطور که در بالا هم توضیح داده شده است در حدود 26 قسمت 50 دقیقه ای است اما ممکن است در صورت امکان فصل دوم این مجموعه تلویزیونی برای سال 1399 ساخته شود. در حال حاضر بیست و شش قسمت سریال سلام آقای مدیر به مرکز پخش شبکه 2 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شده است و قسمت های بیشتری از این سریال در حال حاضر ساخته نشده است اما اگر استقبال بینندگان از پخش تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر که تاکنون پخش شده است بسیار بالا باشد امکان دارد که به زودی فصل 2 سلام آقای مدیر برای پخش از شبکه 2 سیما در دست ساخت و تولید قرار بگیرد. طبق اعلام عوامل این مجموعه، پخش قسمت آخر سریال سلام آقای مدیر در اواخر مرداد ماه سال 98 خواهد بود و بعید به نظر می رسد که امسال فصل دیگری از این کار جذاب تلویزیونی ساخته شود.

سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر

امیدواریم از تعداد قسمت های سریال سلام آقای مدیر که تا به امروز از شبکه دو در ساعت 21:30 دقیقه پخش شده است و شما بیننده عزیز همراه با خانواده تان از قاب تلویزیون تماشا کرده اید لذت برده باشید و این مقاله به درخواست کاربران همیشگی ما است که در هفته اخیر پرسیده بودند سریال سلام آقای مدیر چند قسمت است و گروه فیلم و سریال پورتال سماتک پس از جمع آوری اطلاعات پیرامون این موضوع این پست را برای اطلاع عموم بینندگان پروپاقرص تلویزیون تهیه و گردآوری کرده است.

جدیدترین مطالب