سریال مانکن چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال مانکن

سریال مانکن چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال مانکن

سریال مانکن چند قسمت است

تعداد قسمت های سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده که زاده اهواز است به تازگی اعلام کرده است که سریال مانکن چند قسمت است؟ طبق درخواست شما کاربران گرامی در مورد اینکه سریال مانکن چند قسمتی است ما در این پست از سایت سماتک تصمیم گرفته ایم که به این سوال پاسخ دهیم. پس از طرح چند سوال از کارگردان و تهیه کننده در مورد اینکه سریال مانکن چند قسمت است و این مجموعه تلویزیونی چند قسمتی است ایشان پاسخ سوالات ما را در قالب یک پیام ارسال کردند. سریال مانکن چند قسمت دارد؟ اکثر بازیگران و فعالان در عرصه سینما و شبکه نمایش خانگی تعداد قسمت های سریال شبکه نمایش خانگی مانکن را بیست و شش قسمت 55 دقیقه ای اعلام کرده بودند که پس از مصاحبه با کارگردان و طرح سوال از تهیه کننده سریال شبکه خانگی مانکن چند قسمت است این دو نفر پاسخ داده اند که:

سریال مانکن چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال مانکن

مجموعه مانکن در 26 قسمت 55 الی 60 دقیقه ای تولید و از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. قسمت اول سریال نمایش خانگی مانکن به تازگی در فروشگاه های سراسر کشور عرضه و پخش شده است که تعداد قسمت های سریال مانکن که اکنون باقی مانده است حدود 25 قسمت است. بسیاری از بینندگان به دلیل بازی خوب هنرمندان خوش نام بازیگران سریال مانکن شبکه خانگی و داستان عاشقانه و قصه رمانتیک و بی نظیر این مجموعه شبکه نمایش خانگی مانکن ابراز شادمانی کرده اند و تقاضای ساخت فصل دوم سریال نمایش خانگی مانکن را داده اند که تهیه کننده فعلا از تصمیم خود برای ساخت فصل 2 مجموعه شبکه نمایش خانگی مانکن اطلاعاتی را منتشر نکرده است و باید فیدبک خوبی از مردم دریافت شود تا نسبت به ساخت فصل دوم سریال خانگی مانکن بهتر بتوان تصمیم گرفت.

سریال مانکن چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال مانکن

تعداد قسمت های سریال مانکن

سریال مانکن چند قسمت است و ایا فصل دوم سریال خانگی مانکن ساخته میشود یا نه؟ تعداد قسمت های سریال مانکن شبکه نمایش خانگی همانطور که در نخستین سطرهای این مقاله هم توضیح داده شده است در حدود 26 قسمت 55 دقیقه ای است که با تیتراژ آن در حدود 60 دقیقه است. به گزارش سماتک در حال حاضر بیست و شش قسمت سریال خانگی مانکن به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توزیع هفتگی در تهران و شهرستان ها تحویل داده شده است. هر یک قسمت سریال شبکه خانگی مانکن هر هفته از طریق اداره نظارت بر فیلم و سریال های شبکه نمایش خانگی برای فروش عرضه می شود و همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن فیلیمو آنرا تماشا کنید. طبق اعلام دستیار کارگردان این مجموعه، پخش قسمت آخر مجموعه مانکن در هفته های پایانی سال 98 خواهد بود و امیرحسین آرمان بازیگر نقش اصلی این مجموعه شبکه خانگی تاکنون فیدبک خوبی دریافت کرده است.

سریال مانکن چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال مانکن

در پایان آرزو می کنیم همیشه شاد و در کنار خانواده تان از تعداد قسمت های سریال مانکن که تا این هفته پخش شده است لذت برده باشید و شما و این پست به تقاضای عزیزانی است که از ما سوال کرده بودند سریال مانکن چند قسمت است و گروه فیلم و سریال سایت سماتک در این مطلب اطلاعاتی را پیرامون این موضوع منتشر کرده است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب