سریال نون خ ۲ چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال نون خ ۲

سریال نون خ ۲ چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال نون خ ۲

سریال نون خ ۲ چند قسمت است

سریال نون خ ۲ چند قسمت دارد؟ فصل دوم مجموعه تلویزیونی نون خ به زودی از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت و در این مقاله قصد داریم تعداد قسمت های سریال نون خ ۲ را برای شما کاربر گرامی بیان کنیم. این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سعید آقاخانی از روز بیستم فروردین ماه از شبکه اول سیما پخش می گردد و پیشبینی شده است فصل دوم آن پربیننده تر از فصل اول باشد.

 

بازیگران بسیاری در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده اند و در صورتی که تمایل دارید با هنرمندان این سریال بیشتر آشنا شوید می توانید مقاله عکس و اسامی بازیگران سریال نون خ ۲ را هم بخوانید و اطلاعات بسیاری در مورد داستان و زمان پخش دریابید. به گزارش سماتک این سریال طنز تلویزیونی ۱۷ قسمتی است و قرار است از عید نیمه شعبان سال ۱۳۹۹ از قاب تلویزیون نمایش داده شود.

 

شنیده‌ها حاكی از این است كه گروه سازنده فصل دوم سریال قرار است دو شخصیت محوری به فصل دوم اضافه كند. یكی از شخصیت‌ های محوری خانمی است كه قرار است به عنوان همسر آقای نورالدین خانزاده انتخاب شود كه هنوز بازیگر آن انتخاب نشده است و در واقع با این اتفاق در قصه آقای «ن خ» سر و سامان می‌گیرد.

سریال نون خ ۲ چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال نون خ ۲

تعداد قسمت های سریال نون خ ۲

سریال نون خ ۲ چند قسمت است؟ در بخش اول این مطلب گفتیم که تعداد قسمت های سریال نون خ ۲ هفده قسمت است و شاید فصل های دیگری از آن در آینده ساخته شود و باید بدانید که این سریال ۱۷ قسمتی هر شب از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. فصل اول این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی آنقدر موفق بود که این سریال به فصل دوم رسید. یکی از سکانس‌های خنده‌ دار این سریال وقتی اتفاق می‌افتد که دو خواستگار در هواپیما با هم کل کل می‌کنند.

 

شنیده‌ها حاكی از این است كه آقای نون. خ در فصل دوم سر و سامان می‌گیرد و قرار است برای او همسری انتخاب شود. هنوز بازیگر این نقش انتخاب نشده است. فصل دوم سریال نون.خ قرار بود ماه رمضان سال ۹۹ از شبکه یک پخش شود اما پخش آن برای نیمه شعبان رسید تا نورالدین خانزاده و دخترانش مرجان، شیرین، روژان و كژال با قصه‌های جذاب و دیدنی مردم را سرگرم كند.

 

مهدی فرجی، تهیه‌كننده سریال در گفت‌ و گو با جام‌جم گفت: در این فصل به موضوعات منطقه‌ای بیشتر توجه می‌كنیم. یعنی به آسیب‌های منطقه در قالب داستان می‌پردازیم. به عنوان مثال چون این منطقه بسیار زلزله خیز است، به این مساله خواهیم پرداخت. همچنین در قالب داستان نون خ ۲ ، جغرافیای منطقه را به زیبایی معرفی خواهیم كرد تا به نوعی مردم خودشان را در كار احساس كنند و موضوع برایشان قابل لمس باشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب