سریال هم گناه چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال هم گناه

سریال هم گناه چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال هم گناه

سریال هم گناه چند قسمت است

تعداد قسمت های سریال هم گناه را در این بخش از سایت سماتک برایتان بیان خواهیم کرد و در صورتی که می خواهید بدانید سریال هم گناه چند قسمت است با ما همراه باشید. سریال هم گناه به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی در حال پخش در شبکه نمایش خانگی است. سریال هم ‌گناه قصه عاشقانه‌ای دارد و از این نظر مورد پسند مخاطبان است و بیشتر قسمت های سریال هم گناه در مورد مسائل عشق و عاشقی است.

 

تقریبا همه شخصیت‌های اصلی سریال نمایش خانگی هم گناه، درگیر یک ماجرای عاطفی هستند که سرنوشت پایان رابطه همه آن‌ها برای مخاطب اهمیت زیادی پیدا کرده است. قصه سریال هم گناه مانند تولیدات اخیر مدیوم نمایش خانگی از الگوهای پرتکراری مانند لاکچری بودن، وجود یک قدرت مافیایی، مثلث‌های عشقی و امثال این‌ها پیروی نکرده، بنابراین تمام قسمت های سریال هم گناه نسبت به دیگر آثار برای تماشاگر تازگی دارد.

 

گرچه در این مجموعه هم خانواده اصلی که شاهد قصه آن‌ها هستیم، ثروتمند هستند اما سریال روی لاکچری‌ بازی‌ مانور نمی‌ دهد و مخاطب بیشتر از آن که سرگرم جذابیت‌های ظاهری مانند خانه‌های دوبلکس، ماشین‌های لوکس و لباس‌های آن چنانی باشد، درگیر اتفاقات قسمت های قصه است.

 


بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال هم گناه


 

سریال هم گناه چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال هم گناه

تعداد قسمت های سریال هم گناه

سریال هم گناه چند قسمت است؟ سریال هم گناه شبکه نمایش خانگی 24 قسمت دارد که در دو فصل 12 قسمتی برای پخش از شبکه نمایش خانگی تدارک دیده شده است. مصطفی کیایی که تا کنون سریال نساخته بود برای جذب مخاطب خود و انگیزه های اقتصادی 24 قسمت سریال هم گناه را ساخته است. کارگردانی که تا کنون فیلم‌های خوبی ساخته و طرفداران خاص خود را دارد.

 

اگر تا پیش از این میان مخاطبان سریال‌های ایرانی صحبت از این بود که صدا و سیما چه فیلمی را پخش می کند دیگر صحبت در مورد سریال‌های نمایش خانگی است و نباید تاثیرگذاری آن را دست کم گرفت. کارگردانان سینما و تلویزیون نیز به این مهم پی برده‌اند و حالا مصطفی کیایی که تا کنون سریال نساخته بود برای جذب مخاطب خود و البته انگیزه‌های اقتصادی فروش سریال هم گناه را ساخته است. کارگردانی که تا کنون فیلم‌های خوب و قابل قبولی ساخته و طرفداران خاص خود را دارد. سریال هم گناه داستان معمایی، عاشقانه و خانوادگی است که قسمت های آن تا کنون خارج از خانواده تعریف نشده‌اند و حتی در ماجرای پلیسی آن روابط خانوادگی وجود دارد.

 

با اینکه سریال هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در نمایش خانگی است اما نشان داده که ذهن مخاطب را خوب می‌شناسد و برای انتخاب بازیگران تلاش خود را داشته است و جمعی از ستاره‌های سینما و تلویزیون را در این فیلم دور هم جمع کرده است. نقش‌ های کلیشه‌ ای به بازیگران شناخته‌ شده سپرده شده تا ذهن مخاطب به راحتی آنها را بپذیرد و با داستان فیلم به راحتی جلو برود. از اینکه تا این لحظه همراه ما بودید بسیار خرسندیم و امیدواریم از تمام قسمت های سریال هم گناه شبکه نمایش خانگی لذت ببرید.

جدیدترین مطالب