لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سریال پرگار چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال پرگار

مجموعه : فیلم و سریال
سریال پرگار چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال پرگار

سریال پرگار چند قسمت است

تعداد قسمت های سریال پرگار شبکه یک سیما به کارگردانی شهرام شاه حسینی مشخص گردید و اگر می خواهید بدانید سریال پرگار چند قسمت است در این بخش از سایت سماتک همراه ما باشید. سریال پرگار یک مجموعه تلویزیونی 29 قسمتی است که از روز 6 خرداد ماه سال 99 جایگزین سریال زیرخاکی می شود.

 

سریال پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی و به تهیه‌ کنندگی امیر پوررحمانی در 29 قسمت 45 دقیقه ‌ای و با قصه ‌ای اجتماعی درباره روابط خانوادگی ، تعلیم و تربیت فرزندان تولید و آماده پخش شده است. در صورت تمایل می توانید مقاله عکس و اسامی بازیگران سریال پرگار شبکه 1 سیما را بخوانید و با هنرمندان این کار تلویزیونی بیشتر آشنا شوید.

 

شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پس از پخش 3 سریال طنز پرمخاطب، برای ایجاد تنوع ژانر نمایشی ، این بار به سراغ سریالی ملودرام با قصه‌ای اجتماعی رفته است. لازم به بیان است پیش از این قرار بود مجموعه پرگار در اواخر بهمن ماه سال 98 پخش شود که به علت برنامه‌ های انتخاباتی شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، پخش آن به پس از ماه مبارک رمضان 99 موکول شد.

سریال پرگار چند قسمت است | تعداد قسمت های سریال پرگار

تعداد قسمت های سریال پرگار

سریال پرگار چند قسمت است؟ همانطور که در بالاتر هم توضیح داده شد مجموعه تلویزیونی پرگار در 29 قسمت هر شب از شبکه اول سیما روی آنتن می رود و شما علاقه مندان می توانید از پخش این کار تلویزیونی لذت ببرید. هر قسمت از مجموعه پرگار 45 دقیقه است و برای پخش از شبکه یک سیما آماده شده است.

 

پس از پایان سریال زیرخاکی ، سریال پرگار به عنوان یک مجموعه خانوادگی و ملودرام از سه شنبه شش خرداد ماه سال 99 شمسی هر شب ساعت 22:15 دقیقه ، روی آنتن شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران می ‌رود. پنج شنبه ها نیز خلاصه هفتگی این سریال تلویزیونی روی آنتن می ‌رود. سریال پرگار قصه سه خانواده را به طور موازی روایت می‌ کند که در مقطعی از روزگار، سرگذشت آن به هم گره می خورد و…

 

سریال پرگار به تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی و کارگردانی شهرام شاه حسینی در 29 قسمت چهل و پنج دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید شده است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب