لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

مجموعه : فیلم و سریال
اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

اسامی بازیگران سریال کابینه

سریال کابینه محمدرضا وزیری از شبکه دو سیما در حال پخش است که در شهریور سال ۹۸ از قاب تلویزیون نمایش داده می شود. اسامی بازیگران سریال کابینه به همراه جدیدترین عکس های بازیگران سریال کابینه شبکه ۲، همچنین خلاصه داستان و زمان پخش و تکرار های مجموعه کابینه محمدرضا وزیری را در این نوشتار از سایت سماتک خواهید خواند. این مجموعه تلویزیونی تاریخی با حضور عوامل و هنرمندان بسیاری ساخته شده است و در این بخش وب سایت سماتک نام بازیگران سریال کابینه را برایتان بیان کرده است. اسامی بازیگران سریال کابینه به کارگردانی محمدرضا وزیری عبارتند از: حسین نورعلی بازیگر نقش محمدرضا شاه است، همچنین محمدرضا شریفی نیا، مهراوه شریفی نیا، جمشید جهانزاده، محمدعلی نجفی، قطب الدین صادقی، میکائیل شهرستانی، رسول توکلی، رامبد شکرابی، سپند امیرسلیمانی، حسین محب اهری، مژگان ربانی، حسام نواب صفوی، حمید منوچهری، عبدالرضا اکبری، علی دهکردی، احمد نجفی، اصغر معینی و بهرنگ علوی می باشند که برای پخش از شبکه دو سیما تحویل به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گردیده است.

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

داستان سریال کابینه

خلاصه داستان سریال کابینه در مورد هژیر فردی است که در زمان حکومت محمدرضا پهلوی برای سمت نخست وزیری انتخاب می شود و به دلیل انتخاب غلط مسیر هدایت کشور کم کم به سمتی می رود که منجر به ترور محمدرضا پهلوی در دانشگاه تهران می گردد که شاه در این ترور جان سالم به در می برد اما هژیر به دلیل بالا گرفتن اعتراضات مردم از سمت نخست وزیری ایران عزل می گردد. در شرح داستان مجموعه کابینه که این مجموعه تلویزیونی یک برش از سریال معمای شاه است درباره دوران حکومت مصدق و همچنین نحوه پادشاهی محمدرضا پهلوی است که سالیان سال او و پدرش رضاخان بر کشور ایران حکومت کردند و با دادن امتیازهای مختلف به کشورهای بیگانه به اقتصاد ایران ضربه می زدند. ماجرای مجموعه تلویزیونی کابینه شبکه ۲ سیما تا شروع ماه محرم سال ۹۸ به پایان می رسد و مجموعه تلویزیونی کابینه یک مینی سریال است که تکه هایی از مجموعه تلویزیونی معمای شاه است.

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

زمان پخش سریال کابینه

زمان پخش سریال کابینه از روز شنبه دوم شهریور ماه ۹۸ هر شب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. سریال تلویزیونی کابینه در قسمت های ۵۰ دقیقه‌ای تولید و آماده پخش از شبکه ۲ سیما می باشد و ساعت تکرار سریال کابینه روز بعد در ساعت های یازده و نیم صبح و بازپخش دوم آن در ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه بعدازظهر روز بعد خواهد بود. باید بدانید که این مجموعه تلویزیونی کابینه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از آنتن شبکه دو سیما نمایش داده می شود که زمان پخش خلاصه هفتگی مجموعه کابینه پنجشنبه ساعت نه و سی دقیقه شب خواهد بود.

 

قسمت آخر سریال سریال کابینه

در قسمت آخر سریال کابینه شما بیننده عزیز شاهد اتفاقاتی خواهید بود که تازه همه ماجرا برایتان روشن می شود و توصیه می کنیم تمامی قسمت های سریال کابینه محمدرضا وزیری را که از شبکه ۲ سیما پخش می شود از قاب تلویزیون ببینید تا بتوانید درک بهتری از این مجموعه تلویزیونی تاریخی داشته باشید. سریال تلویزیونی کابینه از آن قبیل داستان هایی است که می‌تواند شما و خانواده تان را در حدود پنجاه دقیقه جلوی تلویزیون میخکوب کند تا شاهد یک کار تاریخی بی نظیر باشید که تماشای این سریال برای همه علی الخصوص نوجوانان و جوانان ایرانی که می خواهند از زمان قدیم و تاریخ ایران اطلاعاتی بدست بیاورند مناسب است.

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

عکس بازیگران سریال کابینه

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

عوامل سریال کابینه

عوامل سریال تلویزیونی کابینه که کارگردانی آنرا محمدرضا وزیری عهده دار شده است توسط عکاس مسعودرضا عجمى عکس برداری شده است. سایر عوامل سریال کابینه عبارتند از بازیگردان امیردژاکام و رهام مخدومى، منشى صحنه خانم مارال فتحى، گلنوش انتظامى، آرزو قربانى، الهام اخوان، تدوین احسان جعفرى، مدیر تصویربردارى فرشاد خالقى، تصویربرداران منصور ظهورى، افشین گودرزى، طراح گریم شهرام خلج، مدیران صدابردارى على کیان ارثى، ارسلان کیان ارثى، طراحى و ترکیب صدا سیدمحمد کشفى، علیرضا حسینى، طراح لباس مارال جیرانى، مدیر طراحى صحنه و دکور داریوش پیرو، آهنگساز و تنظیم کننده بابک زرین، ترانه سرا افشین یداللهى، سرپرست جلوه هاى بصرى هادى اسلامى، حسن پیله ور و مشاور رسانه‌ای هادی داداشی عهده دار شده است.

اسامی بازیگران سریال کابینه + خلاصه داستان، زمان پخش و تکرار

اسامی بازیگران سریال کابینه به همراه ساعت دقیق پخش و زمان تکرار های این سریال را در این بخش مشاهده کردید که امیدواریم توانسته باشیم نیاز شما مخاطب عزیز را پاسخ داده باشیم. شما عزیزان می توانید بخش هایی از مجموعه تلویزیونی کابینه را در ویدئو زیر مشاهده کنید که امیدواریم لذت ببرید.

جدیدترین مطالب