لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خوشگذرانی و عیش و نوش پادشاه عربستان

خوشگذرانی و عیش و نوش پادشاه عربستان

فیلم خوشگذرانی و عیش و نوش پادشاه عربستان منتشر شد. ملک فهد عبد العزیز پادشاه پنجم عربستان،در سال 1384 شمسی در سن 84 سالگی در گذشت.و حال فیلم خوشگذرانی های غیر اخلاقی او در لندن وزن پنهانی او پس از چند سال در عربستان منتشر شد.

 

پادشاه سابق سعودی

به نقل از میدل ایست آی، فیلم جدیدی به نام «گناهان ملک فهد» که به زندگی «ملک فهد بن عبدالعزیز» پادشاه سابق عربستان سعودی پرداخته، به زودی در عربستان به نمایش در می آید.

 

در این فیلم به زندگانی ملک فهد بن عبدالعزیز آل سعود و خوشگذارنی‌های غیراخلاقی، اعتیاد و قمار بازی او پرداخته می‌شود.

 

تاریخ نمایش این فیلم هنوز معین نشده اما تبلیغ سه دقیقه‌ای آن جمعه گذشته در یوتیوب قرار گرفت.

 

در این کلیپپ تصاویری از تزریق موارد مخدر توسط فهد در کلوب شبانه «کلرمانت» در لندن ، قمار بازی او در لندن و همچنین تصاویری از همسر مخفی وی و ماجرای سقط جنین اجباری وی نشان داده می‌شوند.

 

این فیلم همچنین سرگذشت «جنان حرب» زن پنهانی ملک فهد بن عبدالعزیز و روایت او از نحوه آشنایی با ملک فهد و زندگی‌اش با وی را به تصویر می‌کشد. حرب 68 ساله اینک در لندن زندگی می‌کند و سال گذشته در جریان رای دادگاه موفق به کسب 26.4 میلیون پوند بابت حل و فصل پرونده حقوقی مرتبط با یکی از فرزندان پسر ملک فهد شد.

 

حرب در بخشی از خاطرات خود از اجبار به ترک عربستان سعودی در سال 1970 به دلیل عدم علاقه «ملک سلمان» پادشاه فعلی این کشور به خود خبر داد.

 

خوشگذرانی و عیش و نوش پادشاه عربستان

خوشگذرانی و عیش و نوش پادشاه عربستان

جدیدترین مطالب