لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده و فرزندانشان را به شهرت ترجیح داده اند و دنیای موسیقی و بازیگری را در هالیوود ترک کرده و به سمت خانواده هایشان رفته اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: حتي در بين افراد معمولي، يافتن تعادل بين تعهدات كاري و تعهدات خانوادگي مشكل است. در حاليكه افراد مشهور و خوش اقبال، مشكلات قابل بحثي دارند، تشكيل خانواده براي افراد مشهور زماني كه بر سر كاري هستند يا در تور جهاني هستند و مجبورند كه ماه ها و ماه ها از خانه دور باشند بايد سخت باشد. افراد مشهوری به همين دليل، براي برخي از افراد مشهور ، موضوع شهرت نسبت به فراهم كردن زندگي خانوادگي ثابت و پرورش فرزندانشان اهميتي ندارد. در اينجا برخي از ستارگان مشهوري ذكر شده اند كه خانواده خود را در اولويت نسبت به شهرت خود قرار داده اند.

 

گارث بروكس

زماني كه گارث بروكس، خواننده و نوازنده معروف تصميم گرفت كه در سال 2000، براي استراحت از توجه همگاني و شهرت فاصله بگيرد، در اوج شهرت و محبوبيت خود قرار داشت. بعد از طلاق دردناك و مرگ مادرش، اين خواننده کانتری تصميم گرفت تا دخترانش، يعني تيلور، آگوست و آلي را در کنار همسر جديدش تريشا بزرگ كند.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند و بسیاری از افراد را متعجب نموده اند چون این ستاره ها و افراد مشهور در اوج محبوبت شهرت و کارشان را ترک نموده اند و به همه گفته اند که خانواده آنها بر کار و شهرتشان اولویت دارد.

 

به نظر مي رسد كه طرفداران او در مورد تصميمش براي در اولويت قرار دادن خانواده اش و استقبال او با رويي گشاده بعد از چهارده سال دوري حمايت كردند. زماني كه از اولين تورش برمي گشت در حالي كه همزمان آلبوم نهمش به نام “مردي در مقابل ماشين” را منتشر كرد، فروش بليط او ركورد شكسته بود. او بلافاصله توسط آكادمي موسيقي كشور به عنوان مرد سرگرم كننده سال معرفي شد.

 

مردم به او مي گفتند: «چطور مي تواني از موسيقي فاصله بگيري؟» بروكس به آنها گفت: «پدر بودن چيزي است كه هيچ چيز نمي تواند تجربه آن را به او دهد. من چهره هاي شيرين و طبع طرفدارانم را مي شناختم. اما نمي دانستم آنها كه هستند. «او تصميم گرفت تا نقش پدرانه خود را ايفا كند حتي ياداشت هايی را كه خودش دسته بندي كرده بود رها كرد. او توضيح داد: «تو شروع كرده اي كه عضوي از جامعه شوي. مردان ديگري كه در زمين فوتبال به عنوان پدر بودند هم به من به عنوان پدر نگاه مي كردند. و من خيلي خوشحال بودم.»

 

جسيكا بيل

زماني كه نوبت ذكر نام زوج هاي قدرتمند هاليوود مي رسد، جاستين تيمبرليك و جسيكا بيل (بازيگر هاليوود و مدل)، جزء اين ليست هستند. اين دو زمان طولاني صرف موسيقي و تلويزيون و فيلم مي كردند و اغلب براي رويدادهاي مهمی در فرش قرمز حاضر مي شدند. براي آنها، تسليم شدن به سبك زندگي لس آنجلسي راحت بود اما اكنون كه يك پسر دارند به نظر مي رسد كه حضور كمرنگ تري دارند. و زندگي به اين سبك شاید راحت نباشد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

بعد از نقل مكان به نيويورك كه بيل گفت آنجا خانه و زندگي ثابت و دائمی آنها است، برنامه سرگرمي امشب از او دعوت به حضور در اين برنامه كرد اما حضور در اين برنامه چالش هايي داشت و او مسوليت خود به عنوان مادر را به همه مسوليت هاي ديگرش ترجيح داد.

 

او گفت: «شما حق انتخاب نداريد. بايد وارد ماشين شويد، در جلو را باز كنيد و بهتر است كه مادر باشيد زيرا براي هيچ كس مهم نيست كه در كل روز، چه كاري انجام داديد.» من كارم را در محل كار رها كردم. من كارم را به خانه نمي آورم. منظورم اين است، بله، من خسته مي شوم و گاهي اوقات نياز به سرگرمی دارم تا حالم بهتر شود. اما بايد اين احساسات را رها كنيد. شما بچه دو ساله اي داريد كه فقط مي خواهد با شما بازي كند و اين مهمترين موضوع براي شما مي باشد.

 

رابين رايت

عليرغم حضار و مخاطبين زيادي كه در باكس آفيس، براي مهارت هاي شگفت انگيز و عجيب او در “زن شگفت انگيز” و عملكرد او در سريال “خانه پوشالي”، توليد شركت نتفليكس، از خوشحالي فرياد مي زنند، رابين رايت، بازيگر و خواننده آمريكايي از زمان مادر شدن، سوابق كمي در پروفايل خود دارد. روشن شد كه اولين زني كه قلب ها را در يك فيلم كلاسيكي به نام “عروس شاهزاده” از آن خود كرد، شيوه آهسته تر و با آرامش بيشتري از زندگي براي خانواده اش مي خواست.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

رايت بعد از 20 سال ازدواج با شان پن در يك زندگي پر از آشفتگي، به مدت 12 سال به سان فرانسيسكو نقل مكان كرد در حاليكه او تصميم داشت تا روي بزرگ كردن دخترش، ديلان و پسرش هاپر، تمركز كند. با توجه به تصميمش براي ترك هاليوود، رايت به برنامه اینترتینمنت ویکلی گفت: «من نمي خواهم تا فرزندانم را در اين جامعه عجيب تملق آميز بزرگ كنم. اگر شما والدين مشهور داريد، اين موضوع براي بچه ها يا هر فرزندي كه در هر سني است خوب نيست. به آنچه بر سر برد پيت و آنجلينا آمده نگاه كنيد.»

 

ديو چاپل

در سال 2005، نمايش كمدي ديو چاپل در اوج محبوبيت خود قرار داشت زماني كه او از اين مجموعه كار – و قرارداد 50 ميليون دلاري – خود را كنار كشيد! در طول اين سالها، افرادي كه در مورد علت رها كردن او نظريه پردازي مي كردند، شگفت زده شدند اما سالها بعد، چاپل مجدداً ركورد زد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

اين كمدين در يك مصاحبه با ونيتي فير، گفت كه بعد از فاصله گرفتن از كار و رفتن به آفريقاي جنوبي، درحالي كه مطبوعات سخني از او به ميان نياوردند، «من به خانه رفتم و براي فرزندانم ساندويچ هاي مخلوط درست كردم … اين موضوع اصلا برايم اهميت نداشت. هيچ كس نمي تواند كسي را به كاري مجبور كند. اين فقط شما هستيد كه احساس نياز به انجام كاري كه دوست داريد مي كنيد و آن را انجام مي دهيد. پاسخ من بسيار پيچيده است زيرا من همه راه هايي كه سالهاي گذشته رفته بودم را رها كردم.»

 

چاپل، پدري كه سه بار ازدواج كرده، به نظرات مردم در مصاحبه اش خنديد و توضيح داد كه «من هيچگاه حضور در صحنه را متوقف نكرده ام. كاري كه انجام دادم اين بود كه كمي از استيج به عقب رفتم زيرا نورهاي صحنه بسيار داغ بودند و من سعي داشتم تا كار ديگري با زندگي ام انجام دهم و برنامه ديگري براي زندگي ام داشتم. اين نوع توجهي كه قبلا به خانواده ام داشتم، براي پرورش يك خانواده، سازنده نبود.»

 

جيمي لين اسپيرز

از سن جواني، جيمي لين اسپيرز، در درجه اول به عنوان خواهر كوچكتر بريتني اسپيرز، كاملا معروف بود و سپس به عنوان بازيگر در كانال ديزني، نمايش هاي ركوردداري مانند Zoey 101 داشت. با اين حال زماني كه در 16 سالگي، او بارداري خود را اعلام كرد و دختري به نام مادي در سال 2008 به دنيا آورد، همه تعجب كردند.

 

«من خودم را جاي يك فرد بالغ مي گذارم، پس لازم است تا مانند يك فرد بالغ و بزرگسال رفتار كنم. سن من هيچگاه بهانه اي براي شانه خاني كردن مسوليت ها نبود – زيرا مي دانيد دخترم اين را از من نمي خواست. اسپريرز به پیپل گفت: «من حس تاسفی براي خودم ندارم، من هيچ تاثر و پشيماني براي خودم ندارم. من تصميم گرفتم و و زمان اين بود كه تصميم نهايي را بگيرم. من اين دختر كوچك را وارد دنيا كردم و اين وظيفه من است كه مطمئن شوم كه او بهترين زندگي كه ممكن است را دارد – نه هيچ كس ديگر – شما بايد مسئول كارها و رفتار تان باشيد و اين چيزي است كه من تلاش مي كنم تا به بهترين نحو احسنت هر روز انجام دهم.»

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

براي فرزندش مادي، كه در اين خانواده معروف و مشهور به دنيا آمده و بزرگ مي شود، اسپيرز توضيح مي دهد كه «او زماني كه متولد شد خاله اش را در حال اجرا تماشا كرد و مي دانست كه مادرش گاهي اوقات در تلويزيون كار مي كند. پس فكر مي كنم كه اين قضيه براي او عادي باشد. اين يك موضوع عجيب و ناملموس نيست – اين كاري است كه خانواده من براي شغلشان انجام مي دهند، و همان چيزي است كه مادرم براي ما فراهم ساخت. فكر مي كنم او اينگونه با اين قضيه كنار مي آِيد.»

 

فیبب كيتز

احتمالا با فیبب كيتز آشنايي داريد. فرد زيبا و سياه موئي كه به نظر مي رسيد تازه كارش را شروع كرده كه ناگهان ناپديد شد. روشن شد كه دليل بسيار خوبي براي ترك هاليوود او وجود دارد. در طول هنرپيشگي براي فيلم “سرماي بزرگ”، او كوين كلين را ملاقات كرد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

مسير آنها مجدد از تئاتر نيويورك پابليك عبور كرد و در سال 1989، زماني كه او فقط 25 ساله بود و شوهرش 41 ساله بود، آنها رسما ازدواج كردند. چند سال بعد صاحب دو فرزند به نام اوون و گريت شدند و تصميم گرفتند تا با هم خانواده را در اولويت خود قرار دهند. كلين توضيح داد: «ما توافق كرديم تا با هم هماهنگ شويم پس تصميم گرفتيم كه ديگر همزمان با هم كار نكنيم.

هر وقت كه زمان كار من بود، فیبی در خانه با بچه ها مي ماند.» اين روزها، كيتز را مي توان در مغازه اش در خيابان ماديسون، بلو تري يافت كه يك بوتيك شيك است كه چيزهاي گلچيني از چيزهاي مختلف براي كلكسيون داران ارائه مي دهد.

 

مگ تيلي

مگ تيلي، هنر پيشه معروف با نقش هاي پر رنگش در فيلم هايي مانند “سرماي بزرگ”، “آگنس”، به راحتي در بين مخاطبانش جاي گرفت. غياب و عدم حضور او حس شدني بود. در نتيجه، زماني كه تصميم گرفت تا شغلش را رها كند تا به بزرگ كردن سه فرزندش به نام اميلي، ديويد و ويل تمركز بيشتري كند، دوري او خيلي حس مي شد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

وی به پیپل گفت كه مي خواهد تا به خوبي در خدمت فرزندانش براي چند سال باشد اما بعد از بازگشت بعد از ماه ها براي توليد، متوجه شد كه “بهترين دوستش، بهترين دوست فرد ديگري بود يعني دخترش شكست عشقي خورده است و حال او بسيار خراب است.”

 

تيلي حس كرد كه نمي تواند ماه ها به طور پيوسته براي كار برود و تصميم گرفت تا فرزندانش را به زادگاه شان در كانادا ببرد تا مطمئن شود كه فرزندانش، بيسكوييت داغ بعد از برگشت از مدرسه مي خورند و صبحانه داغ هر روز صبح مي خورند و پذيرفت كه او مي خواهد يكي از افرادي باشد كه مي خواهد كارش را ترك كند تا مادر باشد. حالا همه فرزندان او بزرگ شده اند او شروع به بازگشت به اين صنعت كرده و حتي نقشي در مقابل برد پيت در فيلم “ماشين جنگي” ساخت شبکه نتفليكس، بازي كرده است.

 

كريس اودانل

بعد از ظاهر شدن در فيلم هاي “محفل دوستان”، “بچلور”، و “بتمن و رابين”، وضعيت كريس اودانل به لحاظ تپش قلب خيلي بد بود. با اين حال عليرغم اينكه سن او در آن زمان 25 ساله بود، تصميم گرفت تا از شهرت كناره گيري كند و در خانه پدري اش زندگي كند.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

اكنون پدر پنج فرزند به نام – لي‌لي، كريستوفر، چارلز، فينلي و ماو است – و اودانل به ريباك گفت كه مي خواهد كه بيشتر مرد خانواده باشد تا اينكه به عنوان ستاره سينما بماند، «فيلم هاي بزرگي به من پيشنهاد شد كه شغل من را به سطح متفاوتي مي برد، و من تصميم گرفتم تا روي ترمز بزنم و در اين مسير متوقف شوم. مي دانم اگر در اين مسير به راهم ادامه مي دادم، احتمالا هيچگاه ازدواج نمي كردم.»

 

زماني كه فرزندانش كمي بزرگتر شدند، اودانل، نقش فعلي اش در مجموعه تلويزيوني آمريكائي “ان سي آي اس: لس آنجلس” را پذيرفت: نقش ثابتش در يك مكان به او اجازه داد تا كودكانش را به محل ضبط اين مجموعه فيلم بياورد و حتي كوچكترين فرزندش، بخش كوچكي از نمايش را در قسمت 150 ام بازي كرده است.

 

جنيفر گارنر

قبل از اينكه بن افلك و جنيفر گارنر تصميم به طلاق بگيرند، آنها زوج هاليوودي ديگري بودند كه سعي كردند تا در شهر تينزل، خودشان فرزندان شان را بزرگ كنند. از آنجايي كه هر دو شغل هاي فعال و زيادي داشتند زمانيكه شروع به تشكيل خانواده كردند، گارنر نشان داد كه آنها برنامه اي براي كنار كشيدن از شغل براي حمايت از روياهاي يكديگر دارند.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

«شما از شنيدن اين كه چگونه به اين نتيجه رسيديم تعجب خواهيد كرد، او براي اولين بار ظرف شست، من فكر مي كنم هيچ وقت بيش از چهار روز، از خانه دور نبوده ام. فكر كنم زماني كه براي اولين بار پنج روز از فرزندانم دور شدم … من در شروع فيلم نشستم و به اطرافيان گفتم كه براي كار من برنامه ريزي كنند، بيايند و به برنامه من نگاه كنند.پس مشخص كردند كه كجا قرار است تا فرزندانم را ببرم و چه موقع مي توانم به خانه بروم.»

 

عليرغم ماجراي ناخوشایند جدایی اش، گارنر به مسئله در اولويت قرار دادن فرزندانش ادامه داد و تصميم داشت تا با افلك به عنوان پدر فرزندانش، به نام هاي وايولت، سرافينا و ساموئل، تا حد امكان يك زندگي مانند بچه هاي معمولي ديگر بسازد. گارنر در تودی شو توضيح داد: «قطعا ما يك خانواده مدرن هستيم. شما انتخابي نداريد. او به E! News گفت: جن يك مادر بسيار فداكار و شجاع است. او مادر شگفت انگيزي است و من واقعا خوش شانس ام كه او را به عنوان همسر و مادر فرزندانم دارم. ما بهترين تلاش خود را مي كنيم آنها را در اولويت قرار مي دهيم و اين كاري است كه ما انجام مي دهيم.»

 

ريك مورانيس

ريك مورانيس، هنرپيشه كانادايي، فرد ساده و قابل ستايش، در 80 فيلم كمدي مانند كمدي “توپ هاي فضائي”، “عزيزم بچه ها را كوچك كردم”، “شكارچيان شبح”، به عنوان بازيگر اصلي نقش ايفا كرد. پس بعد از اين كه ديگر فيلم بازي نكرد، اين موضوع بسيار ناراحت كننده بود. روشن شد كه همسرش، آن، در درگيري با بيماري سرطان، جان خود را از دست داده و او خودش به تنهايي مسئول بزرگ كردن فرزندانش است.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

در سال 2015، مورانيس به هالیوود ریپورتر گفت: «من واقعا با افراد جالب و مردم شگفت انگيزي كار مي كردم. من كار را ترك كردم و تصميم گرفتم كه در خانه با چند فرزندم بمانم، كه اين نوع زندگي بسيار متفاوت است. اما اين موضوع برايم اهميت داشت. من به هر حال هيچ افسوس و پشيماني ندارم. زندگي من شگفت انگيز است.»

 

اكنون كه فرزندانش بزرگ شده اند، مورانيس به تنهايي در آپارتماني در منهتن و محله معروف آپر وست سايد زندگي مي كند در حالي كه در حال انجام هيچ كاري در حال حاضر نيست و در صورت پيشنهاد كار، او قبول خواهد كرد. «من استراحتي كردم كه اين استراحت به استراحت طولاني تري تبديل شد،» او گفت: «اما من به هر چيزي كه برايم جالب باشد علاقه مندم. من هنوز به طور معمولي در مورد يك فيلم يا نقش تلويزيوني پرس و جو مي كنم،» او ادامه داد «و به محض اينكه نقش مورد علاقه من به من پيشنهاد شود آن را قبول خواهم كرد و انجام مي دهم.»

 

پاپي مونت‌گومري

بينندگان تلويزيون احتمالا با پاپي مونت‌گومري، هنرپيشه استراليائي خيلي آشنا باشند كه او در چند نمايش مانند سریال هفت ساله اي به نام “بدون رد” ظاهر شد. بعد از اتمام بازي اش در اين فيلم، اين بازيگر استراليائي كه اكنون به خانه اش در لس آنجلس برگشته تصميم گرفت تا به نقش مادري اش براي پرس جكسون متمركز شود. مونت‌گومري گفت: «من فقط پسرم را داشتم. من مدت طولاني در اولين سال زندگي او از او دور بودم. واقعا نياز دارم تا زماني را صرف پسرم كنم و مانند مادري براي مدت زماني برايش باشم…. من در مورد كامل بودن هر چيزي براي جكسون بسيار نگرانم او در مورد زماني كه پسرش متولد شد گفت. من سعي كردم تا مطمئن شوم كه همه چيز براي او درست و عالي است. من كتاب هاي زيادي در اين مورد مطالعه كردم تا زندگي كاملي برايش بسازم.»

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

چيزي كه او در طول مدت زمان ماندن در خانه به عنوان مادر آموخت اين است كه اين كار قطعا راحت نيست. اين ستاره گفت كه اين دو سال «از هر چيزي كه تاكنون در كارش انجام داده است برايش چالش انگيزتر بوده است. اين كار سختي است. من مي توانم 20 ساعت در روز روي يك فيلم يا مجموعه كار كنم و اين كار برايم راحت تر از مادر كامل بودن بدون داشتن تفريح و استراحت است. در هنگام كار، همه چيز به خودت مربوط مي شود و زماني كه با فرزند خود هستيد، همه چيز به او ارتباط پيدا مي كند. اما من عاشق اين دغدغه هستم.»

 

كندیس كامرون بیور

اگر شما فيلم “خانه كامل” را در سال هاي 89 و 90 تماشا كرده ايد كندیس كامرون بیور را مي شناسيد. بيش از دو دهه قبل، زندگي او كاملا تغيير كرد زماني كه او با بازيكن هاكي بازنشسته اي به نام والري باور ازدواج كرد.

اين زوج، سه فرزند مشترك به نام ناتاشا، لو و ماكسيم دارند. بعد از پايان فيلم، ما چيز زيادي در واقع در مورد اين بازيگر نشنيديم تا زماني كه مجددا براي سريال “خانه های کامل تر” محصول شبکه نتفليكس، دوباره ظاهر شد و طرفداران او ديوانه او بودند، قبل از آن، كامرون بیور، به عنوان مجری مشترك برنامه تلويزيوني The View فعال بود. در نهايت، او مجدداً مادر شد و تصميم گرفت تا به محيط شاد خانه اش برگردد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

در اعلاميه تلويزيوني در زمان نمايش گفتگو، كامران بیور توضيح داد كه «جابجا شدن از ساحل غربي به شرقي هر هفته براي من و خانواده ام بسيار مشكل است و مي خواهم مطمئن شوم كه مي توانم زمان زيادي را با فرزندانم بگذرانم و در همه پروژه هايي سرمايه گذاري كنم كه تا كامل ترين حد انجام مي دهم.»

 

دمي مور

زمانيكه بروس ویلیس و دمي مور ازدواج كردند، احتمالا آنها بزرگترين زوج قدرتمند در جهان بودند. آنها شغل ها و نقش هاي سينمايي بزرگ در آن زمان داشتند اما اين موضوع باعث نشد كه تصميم به تشكيل خانواده نگيرند.

اولين بارداري مور توسط پرتره ای از او در مجله ونیتی فیر به مردم اعلام شد. وی که مادر سه فرزند است، در نهایت بزرگ كردن سه دختر به نام های رومر، اسكات و تالولا را دور از تپه هاي بورلي انتخاب كرد.

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

براي داشتن آرامش بيشتر، اين خانواده به هیلی، آیداهو نقل مكان كردند. مور به مجله این استایل توضيح داد كه «يكي از اهداف من، ايجاد رابطه عاشقانه است پس كودكان من همانند بزرگسالان، مي خواهند تا در زندگي شان با من شريك شوند. نظر من اين است – اگر اكنون اين كار صورت نگيرد بعدا هم نخواهد شد.» مور براي خانواده اش سرمايه گذاري كرد و وقت خود را به آنها اختصاص داد.

 

رومر توضيح داد كه او و خواهرش «بسيار خوشبخت بودند كه والدين معروف و مشهوري نداشتند» و مادرش هميشه به او مي گفت كه «فقط سعي كن كه خودت باشي.» به عنوان يك فرد بزرگسال، رومر نيز قادر به اذعان فداكاري هاي مور بود و گفت: «به خاطر اينكه زماني كه مادرم من را به دنيا آورده 25 ساله بوده و اكنون كه من فرزند دارم و 28 ساله هستم، و مي توانم خودم را در سه سال قبل تصور كنم كه شروع به داشتن فرزند و ازدواج گرفتم و شغل ام را دارم، اين موضوع خيلي جالب است من خيلي مغرورم و به او حسودي مي كنم.»

 

جوليا رابرتز

بعد از اينكه جوليا رابرتز، ركورد زيباترین زن دنیا را شكست، يكي از معروف ترين بازيگران در هاليوود شد. با نامزد كردن با كيفر ساترلند و گرفتن طلاق از خواننده کانتری به نام لایل لاوت، ازدواج او با فيلمبرداري به نام دني مودر عجيب بود. حتي تعجب آورتر از آن، زماني بود كه او كلا از چشم مردم ناپديد شد بعد از اينكه صاحب پسري شد و مادر پسري به نام هنري و دوقلوهاي هیزل و فينائوس شد. همانطور كه رابرت به ماريو لوپز گفت: «من يك مادر فوتباليست براي مدتي بودم اما منظورم بازيكن فوتبال، بسكتبال، يوگای هوازي است و با آنها اين ورزش ها را بازي مي كردم.»

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

او آنچنان مسوليت هاي شغلي اش را به خوبي از زندگي خانوادگي اش جدا كرد كه فرزندانش متوجه اين حقيقت نشدند كه او معروف است. رابرتز يك داستان بسيار بازگو شده را به ونتي فير گوشزد مي كرد و گفت: «من در يك خيابان شلوغ بودم و يك نفر به من توجه كرد و سپس فرد ديگري متوجه من شد. زماني كه به گذشته مي رويم مي بينيم كه مردم مي گويند: “اوه، اين جوليا رابرتز است.” زندگي به همين منوال ادامه يافت و سپس فين گفت، بله، مادر من جوليا رابرتز است و اين چيزي است كه به تو چشم انداز خوبي مي دهد. اسم مي تواند رابينسون، يا جانسون باشد، به عنوان يك فرد، اسم كاري براي من انجام نمي دهد.»

 

رابرتز از اعتبار عدم حضورش در رسانه های اجتماعي كمك گرفت تا بدون آنکه کسی متوجه شود فرزندانش را به ديزني لند ببرد. او به یو اس ای تودی گفت: «فرهنگ عجيبی بین شخصيت هاي مشهور و عصر اينترنتي وجود دارد – من براي ادامه دادن اين كار آشفته و شلوغ بسيار پيرم. من در اين مورد خوشحالم. قطعا گذراندن وقتم با خانواده ام، به من كه سن خاصي دارم كمك زيادي كرد.»

 

خانواده در اولويت اول

يافتن تعادل بين زندگي حرفه اي و زندگي خانوادگي تان مي تواند حس غير ممكني باشد. چه خارج از خانه كار كنيد يا روزتان را داخل خانه بگذرانيد، هيچگاه راحت نيست كه حسي را ايجاد كنيد كه از صرف زمان كافي در خانه براي خانواده به دست مي آوريد. اين ستاره ها به ما نشان مي دهند كه اين موضوع اكثر اوقات غير ممكن به نظر مي رسد، اما در اولويت قرار دادن خانواده امكان پذير است اما شما بايد فداكاري داشته باشيد و از برخي چيزها گذشت كنيد. در حالي كه ممكن است مجبور به رها كردن شهرت باشيد (يا مجبور باشيد آن را كنار بگذاريد) تصميم آنها براي در اولويت قرار دادن خانواده، براي همه ما الهام بخش و قابل الگوگيري است.

 

افراد مشهوری که خانواده را به شهرت ترجیح دادند

 

منبع: bartarinha.ir

جدیدترین مطالب