درخواست بی شرمانه شاهزاده عرب از بازیگر زن هالیوود

درخواست بی شرمانه شاهزاده عرب از بازیگر زن هالیوود

شاهزاده عرب از بازیگر زن هالیوود درخواست بی شرمانه ای کرد که با جواب رد مواجه شد. برخی از آدم های پولدار هستند که ممکن هست حتی برای یک کار بی فایده و ناچیز کلی هزینه کنند یکی از این آدمها شاه زادهای پولدار عرب هستند که برای دیدن حتی چند لحظه ای یک بازیگر ممکن است هرینه هنگفتی کنند .

 

درخواست بی شرمانه شاهزاده عرب از بازیگر زن هالیوود

 

شاهزاده پولدار عرب

“هاروی وینستون” …[تهیه کننده] امریکایی در مراسم معرفی فیلم جدیدش “12.12.12”، در جشنواره سینمایی تورنتوی کانادا، فاش کرد: یک شاهزاده عرب، مبلغ پانصد هزار دلار برای 15 دقیقه گپ زدن با کریستین استوارت، بازیگر زن هالیوود پرداخت کرد.

 

یک شاهزاده از یکی از کشورهای خاورمیانه، درخواست دیدار حتی کوتاه با “کریستین استوارت” را مطرح کرد وی نیز درخواست این شاهزاده عرب را به “کریستین استوارت” منتقل کرد. اما این بازیگر هالیوودی بی درنگ پرسید:

 

در مقابل این درخواست، چقدر پول پرداخت می کند؟ بدین ترتیب کارگردان مذکور با شاهزاده عرب به چانه زنی پرداخت و سرانجام وی به پرداخت نیم میلیون دلار در مقابل دیدار با این بازیگر امریکایی راضی شد.

 

گفته می شود این بازیگر در حال جمع آوری کمک ها برای مردم ایالت هایی است که اکتبر سال گذشته میلادی بر اثر طوفان “سندی” در امریکا آسیب دیده اند.

 

پایگاه های اجتماعی با نقل این خبر ادعا کرده اند که شاهزاده مذکور از خاندان آل سعود عربستان می باشد که البته صحت این ادعا از سوی منابع مستقل یا داخل عربستان به تأیید نرسیده است.

 

منبع:جام نیوز

جدیدترین مطالب