عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز را در این پست سماتک مشاهده می کنید. کلوئی گریس مورتز در آتلانتا، جرجیا متولد شد. پدرش یک جراح پلاستیک و مادرش یک سرپرستار می‌باشد و به گزارش سماتک دارای چهار برادر بزرگتر از خود می‌باشد: برندون، تروور، کالین و ایتان.

 

وی کارهایش در هالیوود را هنگامی آغاز کرد که خانواده‌اش به لس آنجلس در سال 2003 نقل مکان نمودند. او در نقش وایولت در دو قسمت مجموعه تلویزیونی مجموعه تلویزیونی گاردین و به عنوان اولین کار خود در فیلم «قلب ناظر» ظاهر شد.

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

کلویی در نمایش فیلم زمین در آوریل 2009
هنوز به دومین نقش بزرگ او در فیلم وحشت در آمیتی‌ویل نرسیده بود که نامزد دریافت جایزه هنرمند جوان برای اجرای بهترین نقش کودک شد.

 

بعد از آمیتی‌ویل، بازی او تحت تاثیر کارهای بزرگتری قرار گرفت و به طوری پیشرفت نمود که در چندین برنامه‌های تلویزیونی به عنوان مهمان ظاهر شد و نقشی را در فیلم خانه مامان گنده ۲ بازی کرد. همراه با بازی او در چندین سریال‌های سرشناس مانند نقش “کندی ستوکر” در نام من ارل است و “شری مالتبی” در کدبانوهای وامانده او در نسخه آمریکایی انیمیشن دوستان من تیگر و پو به صداپردازی کاراکتر نقش دوم انیمیشن داربی پرداخت.

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

پس از نخستین نمایش فیلمش وحشت در آمیتی‌وی، او در چندین نمایش فیلم‌های دیگر به صورت مهمان ظاهر شد. کلویی علاقه خاصی به فشن دارد و اغلب لباس‌هایی مطابق با سلیقه نوین خودش می‌پوشد.

 

در سال ۲۰۱۰، کلویی در نقش هیت گرل در فیلم کیک-اس به کارگردانی متیو وگن و با تهیه کنندگی برد پیت ظاهر شد که توانست توجه تمامی صاحب‌نظران را به خود جلب کرده و انتقادهای مثبت فراوانی را بگیرد. این فیلم اقتباسی از کتابی کمیک منتشر شده در سال ۱۹۹۹ توسط مارک میلار و جان رومیتا می‌باشد. او در سال ۲۰۱۰ در نقش ابی، دختربچه خون آشام ۱۲ ساله[۷] در فیلم بگذار وارد شوم، نسخه بازسازی آمریکایی فیلم سوئدی آدم درست را راه بده ظاهر شد. در ۳۰ مارس ۲۰۱۰ کلویی به عنوان بازی در نقش “Little Ann” در فیلم ترسناک “The Fields” ظاهر شد.

 

بروکلین بکهام با داشتن یکی از مشهورترین والدین دنیا یعنی دیوید و ویکتوریا بکهام، مطمئنا زندگی اش شبیه نوجوانان دیگر نیست. بروکلین دوشنبه شب با شرکت در فرش قرمز فیلم جدید Neighbors 2: Sorority Rising در لس آنجلس به همراه نامزد 19 ساله و ستاره هالیوودی خود کلوئی گریس مورتز ، بار دیگر ثابت کرد که سبک زندگی او بسیار متفاوت از دیگر نوجوانان همسن و سالش است.

 

شرکت بروکلین بکهام در فرش قرمز جدیدترین فیلم کلوئی گریس مورتز جنجالی شد. این پسر 17 ساله که اخیرا با یک اتومبیل مرسدس بنز 36000 پوندی تعلیم رانندگی می بیند، برای اولین بار است که در فرش قرمز همراه با زنی غیر از مادرش همراه می شود و این درحالی است که هنوز حتی تولد 18 سالگی خود را جشن نگرفته است.

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

اولین فرش قرمز بروکلین بکهام و کلوئی گریس مورتز  در کنار هم در سال 2016 میلادی رقم خورد. بروکلین خود را یک روز از مدرسه اش مرخص کرده و به لس آنجلس پرواز کرد تا به گزارش نیک صالحی بتواند در کنار کلوئی باشد، تصویر آن دو در این فرش قرمز بسیار به یکی از عکس های فرش قرمز والدینش دیوید و ویکتوریا شباهت دارد.

عکس های بروکلین پسر دیوید بکهام و نامزدش کلوئی گریس مورتز

برطبق گزارشات این زوج سال گذشته در طول تعطیلاتی که به همراه خانواده هایشان به جزایر مالدیو داشتند، با هم آشنا شدند. به گزارش سماتک در این مراسم علاوه بر بروکلین ، مادر و چهار برادر بزرگ کلوئی نیز شرکت داشتند و کلوئی در مصاحبه جدیدی اظهار داشت رابطه بروکلین و برادران بزرگش بسیار باهم خوب است.

 

منابع :

ویکی پدیا

نیک صالحی

جدیدترین مطالب