قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

بازیگر زن سینما برای تحریک نامزدش عکس لخت خود را منتشر کرد

بازیگر زن سینما برای تحریک نامزدش عکس لخت خود را منتشر کرد

یکی از بهترین بازیگران زن سینمای جهان برای تحریک نامزدش عکس لخت خود را منتشر کرد. این زن که یکی از بازیگران زیبای دنیای هالیوود است دست به هر کاری می زند تا دوباره نامزدش را بدست آورد.

بازیگر زن سینما برای تحریک نامزدش عکس لخت خود را منتشر کردبازیگر زن جوان و زیبای سینما که گویی جدایی از نامزد جوانتر از خودش به مذاق او بسیار سخت و تلخ آمده برای جذب دوباره نامزدش و تحریک حسادت او تصویری لخت و برهنه از خود در حمام را منتشر کرد.به گزارش سماتک کیت هادسون بازیگر و مدل سرشناس امریکایی با انتشار عکسی نیمه برهنه از خود,دوستانش را شگفت زدهخ کرد .این بازیگر زن بعد از دقایقی عکس منتشر شده خودش را حذف نمود.!کیت هادسون Kate Hudson بازیگر سرشناس هالیوودی می باشد که مدتی پیش ارتباط عاشقانه اش با نیک جوناس Nick Jonas پایان یافت.

 

ماجرا ازین قرار بود  که در واقع نیک 23 ساله تصمیم گرفت که به ارتباط خود با کیت 36 ساله پایان دهد.پس از این جدایی کیت هادسون غمگین و ناراحت بود و احساس تنهایی می کرد و دست به کاری عجیب زد.کیت هادسون تصویری نیمه برهنه از خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث تعجب دوستانش شد.

بازیگر زن سینما برای تحریک نامزدش عکس لخت خود را منتشر کرد

هرچند که او خیلی سریع این عکس را پاک کرد اما با واکنش بسیاری از دوستانش مواجه شد.یکی از دوستان نزدیک کیت هادسون می گوید: پس از جدایی از نیک, کیت احساس خوبی نداشت و تصمیم گرفته بود که با اینکار حسادت نیک را تحریک کند! هرچند که خیلی زود پشیمان شد و عکس را پاک کرد.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

مردی که زنش را بخاطر چت کردن با مردان در خیابان لخت کرد + تصاویر

 

عکس دختر لخت مدیر فیسبوک

 

عکس زنان پا لخت ناصرالدین شاه در حرمسرا

 

سرو غذا با تخفیف برای زنان پا لخت در این رستوران + تصاویر

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری